Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest sens wydawać ponad 40mln za piłkarza który niedługo będzie miał 30 lat?? Moim zdaniem nie
0
Dobrze że chce się rozwijać i grać więcej a wypożyczenie Sergi Roberto i Muniesy też by im na dobre wyszło
0
Alexis i Cesc muszą zostać nie po to wydawaliśmy na nich taką kase, a poza tym mają za sobą jeszcze wiele lat gry więc to by było bez sensu
0
"Puyol jest zdania, że klub nie traktuje go w sposób, na jaki zasłużył. Najbardziej zabolała go absencja w rewanżowym meczu z Milanem."
No przepraszam bardzo z całym szacunkiem dla Puyola ale to chyba trener ustala skład drużyny a nie zawodnik co nie? Widzę, że co niektórzy zawodnicy starają się sami ustalać skład i nie mówię tylko o naszym kapitanie. Skoro tak już się dzieje to znaczy że w klubie jest nie za dobrze i Trener z Zarządem powinni coś zrobić
0
@piachuFCb
Alexis nie grał całego meczu więc miał mniej okazji, poza tym wszedł w momencie kiedy to nikomu za bardzo grać się nie chciało a po 2 zapytaj oceniającego
0
Pedro za 1 strzał 2,,5 hahahaha
0
Kontuzje kontuzjami ale gra była nędzna i to jest wina trenera zero pomysłu na grę zero przygotowania do meczu ciągle to samo
0
@Ciuss
jest jedna różnica Laporta spełniał wszystkie zachcianki Pepa i nie patrzył na finanse, a teraz oglądają każde Euro 2 razy zanim wydadzą, czy to źle??
pewnie i Rosell przykoloryzował audyt żeby wyszło na jego ale fakt faktem ze zarząd Laporty w ostatnim roku na siłę szukał sukcesu
0
ludzie piszecie takie bzdury ze aż żal czytać najpierw poprzyjcie swoje tezy argumentami a póki co to są spekulacje czy Pep by został jakby był Laporta czy też nie. Czy by był reklamy na koszulkach czy nie. Nie znacie sytuacji finansowej klubu więc skąd możecie wiedzieć jak ktoś by zrobił i co by zrobił skoro pewnie sam tego nie wie tylko gada to co wszyscy chcą usłyszeć.
Jakoś wcześniej byliście cicho i było że Sandro dobry prezes że długi spłaca, ale jak przeszedł kryzys to wiadomo kto zły Tito i Sandro i zaczyna się mówienie co jest złe itp. Myślicie że oni by nie chcieli żeby było lepiej?? Jedno niepowodzenie i już taka zmiana nastrojów. Ale tak jest jak sezonowcy dorwą się do internetu
A nie tak dawno wszyscy wspierali Tito w chorobie, że lepszy od Pepa itp a teraz widzimy co się dzieje. Ogarnijcie się. Skąd wy to wszystko bierzecie? powiedzcie!!!
0
jak coś się dzieje to Laporta znowu się wtrąca jak mnie ten człowiek denerwuje wszystko by zrobił inaczej, Pep oczywiście by został jakby był widzę że jasnowidz z niego,
nie wyszło w polityce to widać że czeka na stołek
0
Silva to nierealny transfer bo trzeba wyłożyć ze 40mln i do tego pensja pewnie z 5-7mln, jeśli mu Hummels nie pasuje to powodzenia naprawdę
0
Tylko i wyłącznie Ter Stegen.
Myślicie że Manu sprzeda swojego bramkarza za 20mln?? Bo ja w to wątpię a poza tym będę to powtarzał do znudzenia, że jakoś mnie nie przekonuje
0
Gdzie Bale do środka...
Moim zdaniem środka pola nie trzeba wzmacniać tylko dać więcej minut Songowi i Thiago i komuś z rezerw np Sergi Roberto. Tak było u Pepa że non stop rotował składem i wszyscy sobie pograli
Odnośnie bramkarza to De Gea nie przekonuje mnie i Man Utd raczej go nie sprzeda, ale bardziej bym widział opcję ze sprzedażą VV niech oddadzą mu przysługę za tyle lat gry i wszyscy będą zadowoleni trochę grosza się przyda
0
Przede wszystkim nowego trenera ale nie z otoczenia Barcelony a wręcz przeciwnie kogoś z zewnątrz, który nasz styl może urozmaicić o swoją filozofie.
Nie wiem jak Was ale mnie wkurza granie tego samego. Czy wygrywamy czy przegrywamy to gramy niemalże tak samo. Irytuje mnie to że jak jest okazja do kontry to w 70% przypadków akcja jest zwalniana. zamiast oczywistego podania do przodu idzie podanie w poprzek co nic nie przynosi. Zresztą brakuje moim zdaniem takiego impulsu żeby ktoś zaryzykował podanie do przodu a zamiast tego klepanie między sobą w poprzek co nic nie przynosi.
Powinniśmy zagrać też czasem trochę bardziej z tyłu i grać z kontry jeśli to jest potrzebne. Dotąd było przeświadczenie że to rywal musi się dostosować a Barcelonie takiego dostosowania brakuje a widzimy ze z trudnym rywalem nie można zawsze grać tak samo bo już jesteśmy dobrze rozpracowani
Poza tym brakuje pressingu jak za Guardioli, momentalne doskoczenie do zawodnika, teraz tylko w meczu z Milanem i początek z Bayernem widziałem takie coś, ewidentnie odpuszczamy to co było naszym znakiem firmowym i nie jest to zmiana na dobre
Kolejne to trener który nie boi się zmian bo moim zdaniem Tito w Monachium wcale nie reagował na to co się dzieje i jeszcze jego opinia że graliśmy lepiej, sory ale to chyba zły mecz oglądał albo do końca nie wyzdrowiał
Następne to sędziowie, fakt skrzywdzili nas ale czy to byłoby ważne gdybyśmy wygrali?? nikt by o tym nie mówił a jakbyśmy zagrali na swoim najlepszym poziomie to też byłoby to zepchnięte na dalszy plan. Takie tłumaczenie zaraz mnie denerwuje bo co jak co ale Bayern był zdecydowanie lepszy i zasłużył na ten awans
0
Skoro trener uważa że nie trzeba zmian to w następnym sezonie nic nie zdobędziemy.
0
Dopóki trenerem będzie ktoś z bliskiego otoczenia Barcy i dopóki będziemy grac tak jak gramy to będzie tylko gorzej. Zastanówmy eis czy chcemy wygrywać czy grać ładnie stylowo.
Irytujące jest wycofywanie piłki po raz któryś, podczas gdy inni 3-4 podania i już smród pod naszą bramką. Styl musi ewoluować bo wszyscy wiedzą jak z nami grac a widzę że się uwsteczniamy. Brakuje pressingu jak za Pepa i chyba motywacji. Tito chyba nie ma takiego uznania w oczach graczy jak Pep. Potrzeba mocnego kopa w dupę i wietrzenia szatni jak na początku kadencji Pepa i kogoś z zewnątrz kto ma trochę inne spojrzenie na taktykę i styl gry
0
Zero pomysłu na grę Tito nie wyciągnął wniosków moim zdaniem nie potrafi reagować na to co się dzieje, szkoda ale z obecnym trenerem uwsteczniamy się, pora na zmiany i to gruntowne bo kolejny sezon może być jeszcze gorszy
0
Pedro...
0
Pedro?? Co on tam robi?? Alexis bije go na głowę w obecnej chwili
0
Ja tam w tej układance nie widzę miejsca dla Pedro, w obecnej formie Alexis jest dużo lepszy
0
Czemu on takich trików nie próbował nigdy w Barcelonie tylko wycofywał piłkę do tyłu albo posyłał w pole karne??
0
Moim zdaniem brakuje przede wszystkim wysokiego pressingu to co było wizytówką Barcelony, jej siłą czyli szybki odbiór piłki. W meczu z Milanem grali w ten sposób i były efekty.
Z obecnym trenerem wydaje mi się, że nasz styl nie tylko się nie rozwija ale wręcz cofa
0
nie wiem w czym Pedro od Alexisa ale ok. A po drugie nie ma to jak obniżyć notę obrońcy za niezdobycie bramki...
0
Muslera jak najbardziej ok
Handanowić nie wiem jak broni wiec się nie będę wypowiadał i reszcie również to zalecam
De Gea transfer nierealny i osobiście mnie nie przekonuje
Reina - bez komentarza...
Ter Stegen jak najbardziej tak wielki talent myślę że to powinien być nasz główny cel transferowy
Courtois - nie sadzę żeby Chelsea go puściło a poza tym gra nogami niezbyt dobra
0
Trochę to boli ale prawda jest taka że Bayern nas zmiażdżył i nie zasłużyliśmy nawet na 1 bramkę, jakbyśmy zagrali na swoim poziomie to mecz byłby wyrównany ale że trener nie chciał gonić wyniku przy 2:0 i wydawało mu się że gra się klei więc nie było zmian
0
jakby zagrali tak jak z milanem to o sędziowaniu by nie było gadki
0
Dla mnie niezrozumiałe było bronienie wyniku przy 2:0 i nierobienie zmian gdy ewidentnie nie szło, zero pomysłu na grę, trzeba coś wymyślić bo już wszyscy wiedzą jak gra z nami
0
Ja rozumiem że można przegrać Bayern był lepszy a my zagraliśmy mega słabo nie rozumiem tylko jednego czego było bronić przy 3:0 i zero zmian no kurwa Tito ile można czekać
0
Odnoszę wrażenie ze gdy Barca nie jest faworytem to wtedy pokazuje przeciwnikowi gdzie jest jego miejsce
0
Bez przesady moim zdaniem to niewiele lepszy od Bartry, a i tego nie jestem pewien biorąc pod uwagę ostatnie występy Marca. Czy zatem jest sens wydać kasę na kogoś takiego?? Moim zdaniem nie bo potrzebujemy realnego wzmocnienia a Marcelo takim by nie był