0

Jak najbardziej tak niech się chłopak ogrywa na odpowiednim poziomie

0

Panowie świetna robota oby tak dalej

0

0

Znając nasz zarząd to stwierdzą, ze to za duży wydatek jak na takiego piłkarza i gość pójdzie gdzieś indziej a w następnym roku tak się rozwinie, ze zapalą im się lampki

0

Nie kupimy go bo lepiej grać pomocnikiem w obronie:D a poza tym przecież środek trzeba wzmocnić bo nie ma tam kto grać co tam po obrońcy;p

0

W obecnej sytuacji to raczej Inigo Martinez, chłopak ma przed sobą wiele lat gry więc brać i się nie zastanawiać bo nikogo lepszego raczej nie ogarniemy w tym okienku

0

Gdyby nie był taki samolubny to czemu nie. Potrzeba mu trenera, który za takie granie by po konkretnie opierdzielił, a tutaj takich nie widzę. Pozwala mu się trochę na zbyt wiele bo jest dobry. Myślę, ze Messi by go wyprostował:D

0

Niech go opchną teraz i ogrywają jakiegoś bramkarza, nie ma co tego odwlekać

0

skoro Muniese chcą oddać za darmo to jego tym bardziej

0

zarządzie przejrzyj na oczy!!! byłem zwolennikiem Sandro ale to co odpierdala woła o pomstę do nieba

0

jedynie sprzedać z opcją odkupienia

0

Co za debilizm że wogóle klub pozwolił na to żeby klauzula spadła. Podobnie umowa z Quatar Foundation nikt wtedy nie mówił, że de facto jest to Quatar Airways no i sytuacja z kontraktami sztabu szkoleniowego co oni tam wyprawiają to nie mam pojęcia

0

W takich przypadkach mam wrażenie, ze w zarządzie zasiada banda debili. Podobnie ma się sytuacja z wygasającymi kontraktami ze sztabem szkoleniowym, a najgorsze jest to, że nie widać, żeby coś w tej materii się działo

0

Nic tak mnie nie śmieszy jak wypowiedzi "ekspertów" i mówienie, że coś na coś wpłynęło, że myśleli o tym a nie o innym, że czuli się tak a nie inaczej. Skąd oni ("eksperci) mogą to wiedzieć skoro sami zawodnicy pewnie nie do końca to wiedzą?

0

coś te premie są za wysokie moim zdaniem i powoli Baca staje się ich zakładnikiem, sezon z większymi sukcesami zawsze ma odzwierciedlenie w zysku i co ciekawe jest on niższy niż gdy nie ma sukcesów

0

Nie rozumiem was to nie trener podpisuje kontrakt z zawodnikiem tylko prezes ogarnijcie się

0

Pewnie albo Thiago albo nikt i będziemy grali pomocnikami w obronie, paranoja

0

Oscar Garcia wolny więc dawać go:D

0

@gutek321

Raczej zamiast Tito

0

Czekam tylko na to jak zagra z Messim bo znając Deulofeu będzie chciał sam wszystko zrobić i dostanie zjebe od Leo:D

0

Dużo zrobił dla klubu itp. ale do cholery nie jesteśmy organizacją charytatywną jak ktoś go chce to niech płaci

0

Krzyż na drogę...

0

To fakt ze bardzo niefajnie się złożyło że kontrakty się kończą i wydaje się że przerasta to obecny zarząd. Swoją drogą co robili do tej pory? Nie przepadam za Laportą dlatego ze mieszał klub do polityki ale na pewno nie było by takiego burdelu

A co od Eusebio to dobrze mnie jakoś on nie przekonuje

0

Sprzedać obu a skoro ktoś tam porządnie inwestuje to można niezła kaskę wyciągnąć

0

spoko tylko pytanie po co? jest Thiago i Cesc

0

@judo
a to akurat prawda to zaślepienie że musi być wychowanek, albo Hiszpan bo zna tę ligę, a ja się pytam jakie to ma znaczenie dla bramkarza? ŻADNE!

powinni kupić kogoś kto jest realnym wzmocnieniem a nie takie odkładanie tego na później gdzie już się nawarstwi tyle że będzie za późno

0

Tylko i wyłącznie Ter Stegen

W przeciwieństwie do De Gei, Harta i Neuer'a jest możliwy do wyciągnięcia z klubu bez płacenia 30mln albo i więcej

po 2 młody perspektywiczny

po 3 świetnie gra nogami

0

ile plotek się pojawia to masakra. Tello powinien zostać a powinni sprzedać drętwego Pedro. Ja wiem że dużo osób go lubi i nie można mu odmówić zasług, ale od 2 sezonów tylko snuje się po boisku bez celu.

0

Chyba ich poj***ło. Mam nadzieje że to plota

0

Chyba ich głowa boli u dupy połowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?