Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RedBeats
Może i masz racje, ale chyba czegoś wypadałoby od niego oczekiwać skoro bierze taką grupą kasę. A skoro tyle osób twierdzi że jest takim super bramkarzem to powinien sobie z tym poradzić, a tymczasem statystyki ma gorsze od bramkarzy których nawet pewnie nie kojarzyliście (zresztą ja też nie)
0
@adam2002
jestem kibicem Barcelony ale w mojej ocenie VV jest za słaby jak na Barce. Specjalnie podałem bramkarzy ze "słabych" klubów i jednego dobrego czytaj Caballero, żeby Wam uzmysłowić w którym miejscu tak naprawdę Valdes się znajduje. A statystyki nie kłamią
0
@Saviola88
dlatego podane są również strzały celne na bramkę a tam Valdes ma ich najmniej a procentowo wpuścił najwięcej bramek, naucz się czytać ze zrozumieniem
0
Wiadomość przekopiowana z innego newsa na temat Valdesa ale wtedy już nikt nie pisał tam więc wklejam tutaj. Niemniej jednak jak najbardziej akutalna
0
ciąg dalszy tego co niżej
Idąc dalej w analizie weźmy pod uwagę celne strzały oddane na bramki wyżej wymienionych bramkarzy na półmetku rozgrywek ligowych (poza granada bo dzisiaj gra mecz i nie wiadomo kto będzie bronił) i bramki które stracili. I tak (najpierw pisze stracone bramki/potem strzały celne na bramkę, a wynik wyrażony w procentach to ile % strzałów celnych stanowią bramki):
Caballero (Malaga) 16/76=21%
Andres (Osasuna) 20/78=26%
Tono (Grenada) 24/92=26%
Varas (Celta) 22/79=28%
Valdes (Barca) 20/59=34%
Proste statystyki a pokazują że średnio co 3 strzał w bramkę Valdesa kończy się bramką, podczas, gdy w przypadku Andresa i Tono to niemalże co 4 strzał (czyli sugeruje że są statystycznie lepsi), a w przypadku bramkarza Malagi to niemal co 5 strzał kończy się bramką.
Czasem może pisałem jak dla idiotów (dlatego przepraszam) ale znając strukturę wiekową hejterów było to konieczne żeby i oni to zrozumieli. A teraz proszę podyskutować z faktami czy rzeczywiście Valdes jest tak dobry
0
Ja nie wiem jak wy możecie uważać że Viktor to dobry bramkarz. Racja ratował nam czasem dupę ale to jest jego rola właśnie.
Gra nogami?? Niby jest dobry w tym elemencie ale...No właśnie ale. Za dużo momentami kombinuje czego efektem są bramki z Realem jak ta Benzemy, że już nie wspomnę o wybiciach pod nogi rywala po których jest groźny atak.
Podam wam prosta statystykę. W lidze pod względem parad Viktor zajmuje jedno z ostatnich miejsc w lidze Hiszpańskiej ma ich 36. Niżej są Courtois 31 i Cassilas 30. Na pierwszym miejscu jest Iraizoz ponad 90 para. To świadczy o tym ile tak naprawdę pracy ma Viktor w meczach w lidze, czyli niewiele. Jednak jeśli weźmiemy że w międzyczasie wpuścił 20 bramek to już nie jest tak fajnie. Dla porównania Caballero z Malagi przy 55 paradach 16 bramek, Andres z Osasuny (ostatni zespół w lidze) również przy 55 paradach 20 bramek, Tono z Granady (póki co miejsce spadkowe) przy 68 paradach 24 bramki, Varas z Celty 52 parady i 22 bramki.
Fakt obrona nie była super na początku sezonu, ale chyba nie była gorsza od obrony wyżej przedstawionych ekip (może poza Malagą)
Wniosek jest prostu Valdes jest mało zatrudniany przez napastników drużyny przeciwnej a i tak traci relatywnie więcej bramek od bramkarzy ekip które umówmy się nie są potentatami ligi (poza Malagą)
zaraz dalsza część
0
*Troche
0
TToche się zawiodłem na Pepie, z nami podpisywał roczną umowę a tam od razu na 3 lata
0
@Sciah
czyli idąc Twoim tokiem rozumowanie bo Pedro dostał wyższą ocenę bo nic nie psuł to w takim razie gdyby Alexis coś próbował szarpał że słabym skutkiem a Pedro grałby równie słabo ale wycofywał piłkę do tyłu to dostałby wyższą ocenę bo mniej zepsuł tak??
0
@Sciah
Pedro nic nie zepsuł bo nic nie miał proszę nie bądź śmieszny
Alexis przynajmniej w tym czasie co miał coś zrobił pod bramką przeciwnika.
Ile to razy można pisać że Pedro rozciąga grę, absorbuje obrońców no bez przesady ale jak to się ma to zadań skrzydłowego jak strzelanie bramek? To że kogoś na siebie ściągnie nie jest tożsame z bramką a tak mi się wydaje że to traktujecie, aha no i tak wychowanek (bycie wychowankiem Barcelony +2 do oceny wyjściowej)
0
Pedro gówno co zrobił i ocena 5,5, Alexis przez ten swój czas bardziej zamieszał, fakt nie wykorzystał okazji ale przy obecnym wyniku nie miało to większego znaczenia a mimo to 4. Ktoś tutaj faworyzuje Pedro i to nie 1 raz
0
ciąg dalszy tego co niżej
Idąc dalej w analizie weźmy pod uwagę celne strzały oddane na bramki wyżej wymienionych bramkarzy na półmetku rozgrywek ligowych (poza granada bo dzisiaj gra mecz i nie wiadomo kto będzie bronił) i bramki które stracili. I tak (najpierw pisze stracone bramki/potem strzały celne na bramkę, a wynik wyrażony w procentach to ile % strzałów celnych stanowią bramki):
Caballero (Malaga) 16/76=21%
Andres (Osasuna) 20/78=26%
Tono (Grenada) 24/92=26%
Varas (Celta) 22/79=28%
Valdes (Barca) 20/59=34%
Proste statystyki a pokazują że średnio co 3 strzał w bramkę Valdesa kończy się bramką, podczas, gdy w przypadku Andresa i Tono to niemalże co 4 strzał (czyli sugeruje że są statystycznie lepsi), a w przypadku bramkarza Malagi to niemal co 5 strzał kończy się bramką.
Czasem może pisałem jak dla idiotów (dlatego przepraszam) ale znając strukturę wiekową hejterów było to konieczne żeby i oni to zrozumieli. A teraz proszę podyskutować z faktami czy rzeczywiście Valdes jest tak dobry
0
Ja nie wiem jak wy możecie uważać że Viktor to dobry bramkarz. Racja ratował nam czasem dupę ale to jest jego rola właśnie.
Gra nogami?? Niby jest dobry w tym elemencie ale...No właśnie ale. Za dużo momentami kombinuje czego efektem są bramki z Realem jak ta Benzemy, że już nie wspomnę o wybiciach pod nogi rywala po których jest groźny atak.
Podam wam prosta statystykę. W lidze pod względem parad Viktor zajmuje jedno z ostatnich miejsc w lidze Hiszpańskiej ma ich 36. Niżej są Courtois 31 i Cassilas 30. Na pierwszym miejscu jest Iraizoz ponad 90 para. To świadczy o tym ile tak naprawdę pracy ma Viktor w meczach w lidze, czyli niewiele. Jednak jeśli weźmiemy że w międzyczasie wpuścił 20 bramek to już nie jest tak fajnie. Dla porównania Caballero z Malagi przy 55 paradach 16 bramek, Andres z Osasuny (ostatni zespół w lidze) również przy 55 paradach 20 bramek, Tono z Granady (póki co miejsce spadkowe) przy 68 paradach 24 bramki, Varas z Celty 52 parady i 22 bramki.
Fakt obrona nie była super na początku sezonu, ale chyba nie była gorsza od obrony wyżej przedstawionych ekip (może poza Malagą)
Wniosek jest prostu Valdes jest mało zatrudniany przez napastników drużyny przeciwnej a i tak traci relatywnie więcej bramek od bramkarzy ekip które umówmy się nie są potentatami ligi (poza Malagą)
zaraz dalsza część
0
Alexis strzela 2 bramki i ocena 3 no bez przesady to już robi się nawet nie śmieszne a żałosne. To co on ma takie zrobić, chodzić na rzęsach?? pragnę przypomnieć że gdy Pedro zaliczał chociażby asystę po katastrofalnym występie dostawał ocenę 6, więc gdzie tu logika??
0
@arturekker
chyba nie masz na myśli tych dośrodkowań Alvesa do nikogo
0
@messi02
nie skomentujesz bo mam racje, prosta ale widoczna zależność
0
@messi02
zdecydowanie większość ogląda tylko niektóre mecze. Bo pamiętasz tylko te po których padły bramki. Już nie pamiętasz jak Villa ładował mu z połowy bramki. Zwróć uwagę że obrona zawsze grała dobrze i Valdes dużo nie tracił. W tym sezonie na początku obrona posypała się i Valdes dużo więcej wpuścił. Prosta zależność
0
@messi02
chyba nie pamiętasz ile razy przeciwnikowi podaje piłkę pisząc że najlepiej gra nogami
@tery1988
Valdes między 6-7 mln ojro, zdecydowanie za dużo
0
De Gea raczej nie do wyciągnięcia, a poza tym nie przekonuje mnie
0
Valdes w grze nogami aż tak super nie jest, dużo jego klopsów polega na tym że podał przeciwnikowi pod nogi
0
Najlepsze stwierdzenie "bowiem wiele znanych klubów byłoby zainteresowanych podpisaniem z nim kontraktu" hahahaha
ciekawe jakih, nie oszukujmy się ale nie jest jakiś super bramkarzem, ma lepsze momenty ale generalnie dużo zawdzięcza obronie. prosta zależność np. w tym sezonie. Obrona grała słabiej (z rożnych przyczyn) i Valdek dużo więcej bramek stracił, więc nie piszcie mi tutaj że jest super bramkarzem
druga sprawa że stawianie na kogoś tylko dlatego że wychowanek i ma osławione już chociaż używane nagminnie "DNA Barcy" nie daje prawa do gry,
po trzecie jak chce odejść to droga wolna, nie wiem na ile to spekulacje a na ile prawda, ale jakoś Xavi i Iniesta potrafili się zadeklarować ale skoro Valdek ma z tym problem to nic na siłę, jest ostatnim graczem po którym będę płakał
A teraz do boju sezonowy Barcy zaślepieni "wiellkim' Portero Barcelony, hejtujcie i minusujcie to wasze jedyne argumenty
PS. Jak ktoś mi napisze że "wiele" razy nas uratował to od razu odpowiadam, od czegoś chyba jest ten bramkarz nie?? To nie jest też tak że każdy strzał w światło bramki kończy się golem, coś musi wyciągnąć. Za przeproszeniem nawet przeciętnemu bramkarzowi zdarza się uratować zespół
0
Chce to niech podpisuje nowy kontrakt a jak nie to trudno. Płakać za nim nie będę
0
Już w pierwszej połowie mógł mieć 2 bramki. Moim zdaniem czasem za bardzo kombinuje
0
jeśli ma możliwość to niech się rozwija a na pewno pomogą mu w tym występy w La Liga
0
La Liga>Premiership
0
W końcu Pedro się ogarnął, ale oby to nie był jednorazowy wyskok
0
Szacunek dla niego, przynajmniej mówi jak jest a nie, ze skoro kibicuje realowi to będzie im słodził
0
Powiem tak na pewno by to wzmocniło rywalizację, ale wątpię żeby Guaita przeszedł do nas. Po pierwsze dlatego, że Valdes czy gra dobrze czy źle to i tak broni (bo wychowanek, bo ma DNA Barcy i tym podobne farmazony), a po drugie wątpię żeby mu się chciało siedzieć na ławie skoro w Valencii gra pierwsze skrzypce
0
Nie widzę tutaj żadnych kontrowersji a trochę grosza zawsze się przyda
Co do Camp Nou to jeśli nikomu by to nie wadziło to czemu nie
0
Nie wyszło w polityce i już zmiana priorytetów...z całym szacunkiem ale moim zdaniem jest dobrze tak jak teraz