0

Powodzenia

0

Prostak

0

Adriano musi zostać jest wszechstronny i zaczął nieźle grać

Na pewno bym sprzedał Keite i Fontasa, i wypożyczył lub sprzedał z opcją pierwokupu Tello

0

obrona Portugalczyków i próba gry z kontry tez są bezużyteczne

0

Wyglądają dużo lepiej niż na tej grafice co była wcześniej w newsie

0

Jak ja nie cierpię tego wyżelowanego lalusia

0

3 komplet jest do bani

0

Nie ma opcji.
Lepiej kupić Vertonghen'a

0

A w tamtym roku mówił co innego że powinien wygrać bo więcej bramek, ale z drugiej strony co też ma mówić

0

cokolwiek Rosell by nie zrobił to i tak będzie źle

0

w ogóle to sprzedajmy Messiego, przecież zaniża średnią wzrostu...

0

Scorpion2
Tobie na lewą obronę to Croucha brakuje, wtedy pewnie by Cie zadowolił wzrost...który dla mnie jest nijakim kryterium,

a jak twierdzisz że Alba jest slaby to widać że go nie widziałeś w akcji

0

jak ktoś myśli że przegraliśmy LM przez brak wysokich piłkarzy to nie mam pytań...szerzenie tego poglądu jest dla mnie śmieszne zwłaszcza że żadna bramka w meczu z Chelsea nie padła do stałym fragmencie gry gdzie Ci zawodnicy wysocy mieliby racje bytu. Moim zdaniem dosyć dobrze radziliśmy sobie pod bramką jeśli chodzi o wygrywanie górnych piłek

0

Tomo1989

Tak i przez rożne przegraliśmy dwumecz Chelsea hahahahah....proszę Cię nie ośmieszaj się.

Co do wymienionych zawodników, Milito i Larsson nie byli wysocy, a wymienieni gracze raczej nie grali wszyscy razem, więc proporcje są podobne jak teraz

0

bartulek98

to Barca pozbyła się Cesca tak?? a to ciekawe nie powiem...

0

a powiedzcie mi po co dodatkowe centymetry bocznemu obrońcy??

jak dla mnie super transfer, pewnie skończy się maksymalnie na 10mln euro czyli dosyć okazyjnie jak za takiego grajka

0

Scorpion2

tak Tito pewnie szuka gdzie indziej bo kwota transferu jest "śmieszna", zastanów się co piszesz, Ty to byś pewnie chciał na boku obrony jakiegoś drewniaka z 2m żeby tylko średnia zrostu się poprawiła ot co...

0

Pires10

Odpowiedz mi na jedno pytanie czy wygrywanie główek przez naszych obrońców to główny problem tego systemu. I druga sprawa ile Barca przez to straciła bramek??

0

Scorpion2

A niby czemu Alba ma walczyć z Ibrą o główkę?? Chyba wiadomo że przy stałych fragmentach dostanie wyższego zawodnika. Nie myśl sobie że inni są głupsi od Ciebie za przeproszeniem.

A poza tym to nie ta strefa boiska za niego byłby odpowiedzialny środkowy obrońca, co jak co ale wzrost i gra głową to nie są cechy niezbędne u bocznego obrońcy

0

A druga sprawa to skoro wzrost wam przeszkadza to co może Puyola wywalmy?? paranoja

0

Wybaczcie ale skreślanie kogoś bo jest niski i średnia wzrostu w defensywie będzie niska jest dla mnie śmieszne

co jak co ale akurat boczny obrońca nie wykorzysta w pełni swoich centymetrów nawet jakby miał grubo ponad 190 cm, więc ogarnijcie się

0

jak najbardziej jestem ZA

0

Żaden Bale!

Alba powinien być naszym priorytetem, szybki, dobry drybling, zna hiszpański styl gry, uniwersalny i na pewno nie damy za niego więcej jak 20 mln

0

Wole Albe, tańszy i jakoś bardziej mnie przekonuje jeśli chodzi o obronę.

0

IceMan
Coś w tym jest skoro nawet na wypłaty swego czasu brakowało

0

IceMan
to co powiesz o ostatnim sezonie i "rekordowym zysku"

0

tylko czemu wtedy nie podnosił tego tematu?? jak dla mnie to szukanie sensacji i tyle

0

o czym ten Laporta mówi to nie mam pojęcia, Niech się nie pogrąża bardziej. A kto mieszał Barcelona do swoich celów politycznych, kto w ostatnim sezonie twierdził że jest rekordowy zysk, a okazało się że to tylko kreatywna księgowość.

Fakt zatrudnił Guardiole i wyprowadził klub na prostą ale na koniec "strzelił sobie w kolano" i zdyskredytował się

0

haha niech wraca pewnie i będzie mówił że ostatni sezon 6mln euro zysku a się okazuje że dużo na minusie,

0

Widzę że patrzycie tylko przez pryzmat zatrudnienia Guradiolii. Fakt chwała mu za to że go zatrudnił. Ale spójrzcie jak na koniec szukał sukcesów żeby swoich ludzi utrzymać przy władzy i wykazywanie "rekordowego zysku" który okazał się wielką stratą, coś jest jednak nie tak. aha i mieszanie do polityki i swoich spraw klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?