Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powodzenia
0
Prostak
0
Adriano musi zostać jest wszechstronny i zaczął nieźle grać
Na pewno bym sprzedał Keite i Fontasa, i wypożyczył lub sprzedał z opcją pierwokupu Tello
0
obrona Portugalczyków i próba gry z kontry tez są bezużyteczne
0
Wyglądają dużo lepiej niż na tej grafice co była wcześniej w newsie
0
Jak ja nie cierpię tego wyżelowanego lalusia
0
3 komplet jest do bani
0
Nie ma opcji.
Lepiej kupić Vertonghen'a
0
A w tamtym roku mówił co innego że powinien wygrać bo więcej bramek, ale z drugiej strony co też ma mówić
0
cokolwiek Rosell by nie zrobił to i tak będzie źle
0
w ogóle to sprzedajmy Messiego, przecież zaniża średnią wzrostu...
0
Scorpion2
Tobie na lewą obronę to Croucha brakuje, wtedy pewnie by Cie zadowolił wzrost...który dla mnie jest nijakim kryterium,
a jak twierdzisz że Alba jest slaby to widać że go nie widziałeś w akcji
0
jak ktoś myśli że przegraliśmy LM przez brak wysokich piłkarzy to nie mam pytań...szerzenie tego poglądu jest dla mnie śmieszne zwłaszcza że żadna bramka w meczu z Chelsea nie padła do stałym fragmencie gry gdzie Ci zawodnicy wysocy mieliby racje bytu. Moim zdaniem dosyć dobrze radziliśmy sobie pod bramką jeśli chodzi o wygrywanie górnych piłek
0
Tomo1989
Tak i przez rożne przegraliśmy dwumecz Chelsea hahahahah....proszę Cię nie ośmieszaj się.
Co do wymienionych zawodników, Milito i Larsson nie byli wysocy, a wymienieni gracze raczej nie grali wszyscy razem, więc proporcje są podobne jak teraz
0
bartulek98
to Barca pozbyła się Cesca tak?? a to ciekawe nie powiem...
0
a powiedzcie mi po co dodatkowe centymetry bocznemu obrońcy??
jak dla mnie super transfer, pewnie skończy się maksymalnie na 10mln euro czyli dosyć okazyjnie jak za takiego grajka
0
Scorpion2
tak Tito pewnie szuka gdzie indziej bo kwota transferu jest "śmieszna", zastanów się co piszesz, Ty to byś pewnie chciał na boku obrony jakiegoś drewniaka z 2m żeby tylko średnia zrostu się poprawiła ot co...
0
Pires10
Odpowiedz mi na jedno pytanie czy wygrywanie główek przez naszych obrońców to główny problem tego systemu. I druga sprawa ile Barca przez to straciła bramek??
0
Scorpion2
A niby czemu Alba ma walczyć z Ibrą o główkę?? Chyba wiadomo że przy stałych fragmentach dostanie wyższego zawodnika. Nie myśl sobie że inni są głupsi od Ciebie za przeproszeniem.
A poza tym to nie ta strefa boiska za niego byłby odpowiedzialny środkowy obrońca, co jak co ale wzrost i gra głową to nie są cechy niezbędne u bocznego obrońcy
0
A druga sprawa to skoro wzrost wam przeszkadza to co może Puyola wywalmy?? paranoja
0
Wybaczcie ale skreślanie kogoś bo jest niski i średnia wzrostu w defensywie będzie niska jest dla mnie śmieszne
co jak co ale akurat boczny obrońca nie wykorzysta w pełni swoich centymetrów nawet jakby miał grubo ponad 190 cm, więc ogarnijcie się
0
jak najbardziej jestem ZA
0
Żaden Bale!
Alba powinien być naszym priorytetem, szybki, dobry drybling, zna hiszpański styl gry, uniwersalny i na pewno nie damy za niego więcej jak 20 mln
0
Wole Albe, tańszy i jakoś bardziej mnie przekonuje jeśli chodzi o obronę.
0
IceMan
Coś w tym jest skoro nawet na wypłaty swego czasu brakowało
0
IceMan
to co powiesz o ostatnim sezonie i "rekordowym zysku"
0
tylko czemu wtedy nie podnosił tego tematu?? jak dla mnie to szukanie sensacji i tyle
0
o czym ten Laporta mówi to nie mam pojęcia, Niech się nie pogrąża bardziej. A kto mieszał Barcelona do swoich celów politycznych, kto w ostatnim sezonie twierdził że jest rekordowy zysk, a okazało się że to tylko kreatywna księgowość.
Fakt zatrudnił Guardiole i wyprowadził klub na prostą ale na koniec "strzelił sobie w kolano" i zdyskredytował się
0
haha niech wraca pewnie i będzie mówił że ostatni sezon 6mln euro zysku a się okazuje że dużo na minusie,
0
Widzę że patrzycie tylko przez pryzmat zatrudnienia Guradiolii. Fakt chwała mu za to że go zatrudnił. Ale spójrzcie jak na koniec szukał sukcesów żeby swoich ludzi utrzymać przy władzy i wykazywanie "rekordowego zysku" który okazał się wielką stratą, coś jest jednak nie tak. aha i mieszanie do polityki i swoich spraw klubu.