0

Prawda jest taka, że gdybyśmy grali lepiej na wyjazdach to nie byłoby 10 pkt przewagi, jesteśmy sami sobie winni. nie ma co patrzeć na sędziów tylko trzeba wziąć się za siebie

0

Najlepszy z tych wszystkich to zdecydowanie Bielsa

0

Pedro tragiczny jest ostatnio dawać Tello:D

0

Póki są matematyczne szanse na obronę tytułu trzeba wierzyć, że się uda. A odnośnie Realu to graja dobrze ale każda drożyna w czasie sezonu ma słabszy okres pozostaje czekać aż nadejdzie i samemu wygrywać wszystko co możliwe

0

gdzie jest Tello?!?! dawać go za Cuence

0

Abidal ma już swoje lata i z biegiem czasu szybkość będzie spadała, a zatem myślę, że będzie przesuwany do środka, więc przydałby się ktoś wartościowy na lewą obronę zwłaszcza, że będzie tam tylko Adriano

0

BTW 7 punktów to jeszcze nie przepaść a do końca zostało 18 kolejek więc jest szansa, a co niektórzy chyba myślą że mistrza dają w styczniu

ale trzeba poprawić grę na wyjazdach bo opierdalają się nasi chłopcy przynajmniej ja tak to widzę

0

wydaje mi się że na wyjazdach chcą wygrać jak najmniejszym kosztem ale się nie da trzeba zapierdalać

0

lepszy niż Cuenca dawać go do 1 składu:D

0

Szacuneczek dla Abidala:)

Erick nie pierdziel tylko podpisuj ten kontrakt :D

0

Pedro lepszy od Alexisa?? ahahahaha nieporozumienie Pedro tak samo jak Alexis max 3

0

pozostaje tylko życzyć powodzenia

0

swoją drogą ciekawe, że w Katalonii podatki najwyższe, toż to spisek:P

0

Abi nie docenia tego co zrobiła dla niego Barcelona, zarabia miliony a jeszcze mu mało, nie spodziewałem się tego po nim. Niech sobie idzie do PSG i drobi do emerytury

Dawać Albe i tyle w temacie

0

mateoyy
Dostaną Ci którzy zostaną zgłoszeni do KMŚ

0

Maxwell to było dno kompletne, Keita też lipa ale ogólnie cały zespół zagrał słabo brakowało przede wszystkim ruchliwości wszyscy stali i czekali na piłkę myśląc że mecz sam się wygra

0

maxwell mi tu nie pasuje. Abi na lewa a do środka Masche i byłoby dobrze

0

matiago nie wie że fakt iż 4 zawodników jest zagrożonych nie jest równoznaczne z ilością kartek dla całej drużyny

ale myślę że jakoś się wykartkują:D

0

moim zdaniem brać za niego ile się da i kupić kogoś młodszego

0

zamiast Sergio Masche i bedzie git

0

Moim zdaniem podpisze kontrakt taki jaki jest,a agent po prostu chce ugrać jak najwięcej bo przecież od tego jest.

A jak nie to dawać Albe

0

No to teraz kolej na pozostałych Bartre i Montoye

0

ale po co Ci kolego ten Neymar??

0

Jak dla mnie to byłby dobrym transferem gdyż:
- na lewej flance mamy Abidala ktorego przyszłośc nie jest jasna, ale nawet jeśli podpisze kontrakt to myślę że powoli zacznie się przesuwać do środka defensywy, gdyż zacznie tracić na szybkości.
- w środku Puyol niestety nie jest już najmłodszy więc Abi do środka
- maxwell mnie nie przekonuje więc out i na jego miejsce Alba

0

kolego dolicz jeszcze kontrakty reklamowe

0

Mou sam zaczął a teraz kibice realu płaczą, że Tito go odepchnął...idiotyzm i hipokryzja

0

RMCFMADRID

to nie był normalny faul to był faul z premedytacją w tył nóg więc nie pierdziel, że to jest normalna sytuacja, pewnie lepiej niech kogoś połamią...żal mi Ciebie

0

Sprowokował to faul Marcelo jak już

0

Tego ich pseudo trenera to naprawdę powinni w psychiatryku umieścić, niech go zdyskwalifikują na pół roku to się może nauczy

0

też mi się to nie podoba zwłaszcza słaby pedro a nie wstawianie i dawanie szans np jeffrenowi który moim zdaniem ma o wiele większy potencjał, a odnosnie poprzedneigo sezonu to tez zwróc uwagę ze czasami Pep nie mial czasem zbyt duzego pola do manewru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?