0

Dokładnie po co ma wracać chyba tylko po to żeby narobić długów a zaś wykazywać że się osiągnęło rekordowy zysk. niech lepiej się polityką zajmie a nie miesza klub do swoich prywatnych spraw.

0

jak najbardziej tak, właśnie kogoś takiego Nam brakuje, silny fizycznie, dobry drybling i strzał, gra głową i gra tyłem do bramki też super i pokazał w meczu z Barca jak łatwo przejść Naszą defensywę, kogoś takiego potrzeba

0

wolałbym Bielse ale czas pokażę

0

jak już to TYLKO Bielsa

0

Każda seria kiedyś się kończy nie ma co się załamywać tylko grać dalej

0

Przegraliśmy przez brak skuteczności ale na Cam Nou na pewno wygramy, a odnośnie Mourinho to wiadomo że zagra defensywnie

0

Cieszy coraz lepsza forma Alexisa i Pedro też trochę się podciągnął

0

Niepotrzebny. Jest Messi, Alexis, Villa, Pedro, Tello, Cuenca, Affelay a jak trzeba to Cesc i Iniesta na skrzydłach mogą grać.

Lepiej niech się zastanowią nad wzmocnieniem obrony

0

Odnośnie Chelsea to wszystko jest możliwe

0

Żaden Pedro i żaden Cuenca. Może Alexis nie prezentuje się ostatnio wybitnie ale robi dużo w kwestii pressingu i Pedro z Cuencą mogą mu buty czyścić. Powinien Tello zagrać ostatnio w meczu ligowym zrobił swoje

0

Brawo Pep że dał szanse Tello

0

Tello za Pedro

0

Mimo tego że wyjazdy nie są w tym sezonie naszą najmocniejszą stroną to zagraliśmy bardzo dobrze i dominowaliśmy, ale pozostaje niedosyt z powodu braku bramki. Jednak wiedząc jak gramy na Camp Nou chyba o awans powinniśmy być spokojni, aczkolwiek nie wolno zlekceważyć rywala

0

" jest w tym sezonie pewnym punktem zespołu" hahahahaha to dlaczego siedzi na ławie?? a poza tym sporo błędów mu się przytrafiło w obecnym sezonie

0

Moim zdaniem niepotrzebny zupełnie, jest Messi, Villa, Alexis, Tello, Cuenca, Affelay i Pedro, a ponadto zbliża sie do 30

0

hahaha 40 mln euro za drewno, plota

0

Bardzo solidny zawodnik i moim zdaniem powinien zostać

0

Jak najbardziej jestem ZA. Wtedy Abidala przesunąć do środka i gra gitara :D

0

i co zwolennicy Pedro?? Wiadomo, że Pedro jest dobrym piłkarzem i wiele razy to pokazał, ale w obecnej formie to jakieś nieporozumienie. Moim zdaniem Tello przyćmili Cuence i Pedro i powinien wychodzić w pierwszym składzie pod nieobecność Alexisa

0

i teraz widać w jakiej formie jest Pedro a w jakiej Tello

0

dokładnie co tu robi Pedro

0

dv_7

w obecnej formie ot on nawet na lawce nie powinien byc

0

a co Cuenca pokazal?? Sory ale puchar hiszpani to nie to samo co liga

0

ja go nie skreślam ja tylko mówię, że w obecnej formie to jest tragiczny, a Tello prezentuje sie lepiej, proste

0

aha powinien grać za zaslugi?? hahahah zrozum że jak ktoś nie jest w formie to nie gra proste

0

hahahaha kibice zrozumcie że Pedro jest teraz tak tragiczny że szkoda gadać, a Cuenca to może Tello buty pastować

0

Hahaha jaki zminusowany zostałem bo prawde napisalem o Cuence i Pedro zal mi was

0

Pedro jest tragiczny niech z rezerwami poćwiczy

0

Cuenca niech poćwiczy w Barcie B, gdzie jet kurde Tello??

0

Nie róbmy afery a co miał powiedzieć?? że mu szkoda??

Droga redakcjo nie siejmy paranoi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?