Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie po co ma wracać chyba tylko po to żeby narobić długów a zaś wykazywać że się osiągnęło rekordowy zysk. niech lepiej się polityką zajmie a nie miesza klub do swoich prywatnych spraw.
0
jak najbardziej tak, właśnie kogoś takiego Nam brakuje, silny fizycznie, dobry drybling i strzał, gra głową i gra tyłem do bramki też super i pokazał w meczu z Barca jak łatwo przejść Naszą defensywę, kogoś takiego potrzeba
0
wolałbym Bielse ale czas pokażę
0
jak już to TYLKO Bielsa
0
Każda seria kiedyś się kończy nie ma co się załamywać tylko grać dalej
0
Przegraliśmy przez brak skuteczności ale na Cam Nou na pewno wygramy, a odnośnie Mourinho to wiadomo że zagra defensywnie
0
Cieszy coraz lepsza forma Alexisa i Pedro też trochę się podciągnął
0
Niepotrzebny. Jest Messi, Alexis, Villa, Pedro, Tello, Cuenca, Affelay a jak trzeba to Cesc i Iniesta na skrzydłach mogą grać.
Lepiej niech się zastanowią nad wzmocnieniem obrony
0
Odnośnie Chelsea to wszystko jest możliwe
0
Żaden Pedro i żaden Cuenca. Może Alexis nie prezentuje się ostatnio wybitnie ale robi dużo w kwestii pressingu i Pedro z Cuencą mogą mu buty czyścić. Powinien Tello zagrać ostatnio w meczu ligowym zrobił swoje
0
Brawo Pep że dał szanse Tello
0
Tello za Pedro
0
Mimo tego że wyjazdy nie są w tym sezonie naszą najmocniejszą stroną to zagraliśmy bardzo dobrze i dominowaliśmy, ale pozostaje niedosyt z powodu braku bramki. Jednak wiedząc jak gramy na Camp Nou chyba o awans powinniśmy być spokojni, aczkolwiek nie wolno zlekceważyć rywala
0
" jest w tym sezonie pewnym punktem zespołu" hahahahaha to dlaczego siedzi na ławie?? a poza tym sporo błędów mu się przytrafiło w obecnym sezonie
0
Moim zdaniem niepotrzebny zupełnie, jest Messi, Villa, Alexis, Tello, Cuenca, Affelay i Pedro, a ponadto zbliża sie do 30
0
hahaha 40 mln euro za drewno, plota
0
Bardzo solidny zawodnik i moim zdaniem powinien zostać
0
Jak najbardziej jestem ZA. Wtedy Abidala przesunąć do środka i gra gitara :D
0
i co zwolennicy Pedro?? Wiadomo, że Pedro jest dobrym piłkarzem i wiele razy to pokazał, ale w obecnej formie to jakieś nieporozumienie. Moim zdaniem Tello przyćmili Cuence i Pedro i powinien wychodzić w pierwszym składzie pod nieobecność Alexisa
0
i teraz widać w jakiej formie jest Pedro a w jakiej Tello
0
dokładnie co tu robi Pedro
0
dv_7
w obecnej formie ot on nawet na lawce nie powinien byc
0
a co Cuenca pokazal?? Sory ale puchar hiszpani to nie to samo co liga
0
ja go nie skreślam ja tylko mówię, że w obecnej formie to jest tragiczny, a Tello prezentuje sie lepiej, proste
0
aha powinien grać za zaslugi?? hahahah zrozum że jak ktoś nie jest w formie to nie gra proste
0
hahahaha kibice zrozumcie że Pedro jest teraz tak tragiczny że szkoda gadać, a Cuenca to może Tello buty pastować
0
Hahaha jaki zminusowany zostałem bo prawde napisalem o Cuence i Pedro zal mi was
0
Pedro jest tragiczny niech z rezerwami poćwiczy
0
Cuenca niech poćwiczy w Barcie B, gdzie jet kurde Tello??
0
Nie róbmy afery a co miał powiedzieć?? że mu szkoda??
Droga redakcjo nie siejmy paranoi