0

@Zagorzały Fan F.C.B,
nie mówię o sprzedaży a o wypożyczeniu a potem się zobaczy///

@marsan
to są informacje prasowe, które trochę trzeba traktować z przymrużeniem oka, Cuenca głupi nie jest wie doskonale, ze ciężko mu będzie przebić się do składu zwłaszcza po kontuzji więc dla własnego dobra powinien iść tam gdzie mu zapewnią częstsze występy

0

nie rozumiem niektórych piłkarzy którzy na siłę chcą tutaj grać, czyli dos santosa i Cuenci, przecież na siedzeniu na ławie jeszcze nikt dobrze nie wyszedł, nic na siłę....

0

że mu się nie znudzi...

0

nie spinajcie tak bo w LM łatwo z nimi nie będzie, a co niektórzy już się widzą w następnej rundzie

0

"Rywalizuję z najlepszymi napastnikami na świecie" i dlatego w kontrakcie masz 10 mln klauzuli bo się boisz tej rywalizacji

0

Teraz się naśmiewa ale nie wierze, że pasuje mu rola rezerwowego bo nie ukrywajmy w obecnej formie nie jest lepszy niż Montoya. więc jeśli przytuli ławkę rezerwowych na dłużej to nie wierze że zostanie z nami

0

za niska ta klauzula

0

@lukiiifcb
to Twoje zdanie i pewnie wielu innych, moje jest zupełnie inne dla mnie Cuenca i Tello to średniacy

0

@lukiiifcb

to było odniesienie do komentarzy nie do tematu

0

Wiem że zostanę zminusowany ale niektórzy rozpływają się jaki to on dobry itp a tak naprawdę to przeciętny zawodnik, podobnie jak Tello. Nadaje się co najwyżej na zmianę a i z tym ciężko mu będzie

Odnośnie jego "niezwykłości" to chyba oglądamy inne mecze. Bo nie rozumiem jednego gość ma dobrą technikę i zamiast spróbować dryblingu to nic. Jedynie w czym jest dobry to kładzenie się

0

trochę mało te 10mln euro

0

dać pograć młodzieży, ja za Xaviego bym dał dos Santosa albo Sergi Roberto a za Messiego Rafinhe albo Deulofeu

0

@xavi890
Jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

Zdecydowanie Szachtar najmocniejszy z możliwych rywali. W pełni podzielam obawy autora. graliśmy z nimi kilka razy i nie były to łatwe mecze

0

Alves ostatnio to większe osłabienie drużyny aniżeli wzmocnienie

0

Znając życie to trafimy na Arsenal albo Szachtar z którym zawsze jest ciężko

0

na FB pojawiło się że ma siniaka, a dalsze badania mają określić na ile to poważny uraz

0

dajcie Deulofeu za Ville bo tragedia to co gra

0

@wibra
też mi taktyka, dla większości drużyn z ligi hiszpańskiej 1pkt z Barca to dużo, więc kto by na tym zyskał bardziej??

0

Moim zdaniem jeśli już szukać planu B to wśród zawodników starszych którzy pogodzą się z rolą rezerwowego

0

wydaje mi się że bardziej by skorzystał gdyby regularnie grał w Primera Division

0

skład odpowiedni

0

Jeśli oceniamy zawodników to róbmy to z konsekwencją, za niemal identyczne mecze gdzie Alexis mógł strzelić 2 bramki i harował jak wół w obronie dostawał oceny 4,5-5, a Pedro 6 i gdzie tutaj logika??

0

El Shaarawy i Isco w Barcelonie to by było coś:D Pewnie zostanę zminusowany ale moim zdaniem Tello i Cuenca to nie są gracze z najwyższej półki

0

"mamy listopad, a tytuły przyznawane są w maju" i tyle w kwestii huraoptymizmu

0

i to potwierdza że Deulofeu powinien dostać szanse w 1 zespole

0

@natall11
W obecnej formie to wybacz ale Pedro niewiele wnosi do gry zespołu, więc nie widzę różnicy

0

@natall11
moim zdaniem bez sensu jest patrzenie na zasługi i wystawianie składu bo nijak ma się to do formy. No chociażby właśnie dać szansę Deulofeu skoro reszta jest bez formy, można tylko zyskać.

A w mojej opinii Tello i Cuenca to są dość przeciętni gracze na drużyny z dolnej połowy tabeli, ale na rezerwę jak najbardziej

0

@natall11
a na jakiej podstawie ma grać zawodnik który był dobry w poprzednim sezonie?? skoro nie idzie mu najlepiej to dlaczego nie dać szansy komuś innemu??

@siael
1 bramka i 4 asysty w tym sezonie, uważasz że to dużo biorąc pod uwagę jak Pedro grał gdy wprowadzał go Guardiola??

0

Widzę że obrońcy Pedro się znaleźli ale odpowiedzcie mi na jedno pytanie co takiego w obecnej formie wnosi Pedro do drużyny??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?