Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Skoro tak wszyscy na Messiego naskakują to niech pokażą nagrania z kamer i się wszystko wyjaśni. Tylko pewnie nic tam nie ma i teraz robią szum
0
Jak najbardziej dobry krok. Niech łapie jak najwięcej minut tego mu teraz potrzeba
0
@Hadim
Nie przesadzaj Villa w jakiejś super formie też nie jest
0
Pedro faktycznie notuje całkiem dobre występy ostatnio co do tego nie ma wątpliwości
Ale Alves zagrał jeden poprawny mecz a Wy piszecie że już wrócił do formy, bez przesady. Moim zdaniem Adriano prezentuje się lepiej niż Alves w tym sezonie
0
@FCBarça culé
Skąd masz dane na temat długów?? Bo to bardzo ciekawe co piszesz...
0
"Zarząd zdaje sobie sprawę, że ten, który przyszedłby w miejsce jednego z najlepszych bramkarzy świata, prawdopodobnie nie dorównałby mu poziomem, zwłaszcza w tak specyficznym klubie jak Barça" hahahah
Męczy mnie już to pierdzielenie 3 po 3. Pewnie o ta "cudowną" grę nogami chodzi. Tak osławioną u Valdesa...
Sprzedać go już latem i nie oczekiwać zbyt wiele. Lepsze to niż czekanie jak za przeproszeniem "pies na dupę" w nadziei że przedłuży kontrakt a w ty momencie Victor myślami zwiedza "inne kultury" Lepiej niech w tym czasie już się ogrywa nowy bramkarz
0
Niech idzie i łapie minuty na boisku bo w tym sezonie wiele nie pogra
0
Alvesa*
sory za literówkę
0
Cesc trochę spuścił z tonu ja bym dał Inieste do środka a na skrzydło Ville.
No i Adriano za Alvea
0
Alves do zmiany gra taki piach że żal patrzeć
0
Do środka pomocy to zupełnie niepotrzebny bo jest Xavi, Iniesta, Cesc. Ewentualnie na skrzydło ale to w przypadku gdy ktoś by odszedł
0
Ter Stegen i tyle w temacie
0
Właśnie brak jest rzetelnych danych o tym jaką Barcę zostawił Laporta a jak jest teraz więc po co piszecie na temat zadłużenia i kwestii finansowych?? To są jedynie dywagacje, ale fakt faktem że poprzedni zarząd na siłę szukał na koniec sukcesów, pytanie na ile dane finansowe były przez nich rzetelnie przedstawione (rekordowy zysk) i na ile rzetelnie Sandro je potem przedstawił (audyt) Tego chyba się nie dowiemy.
0
a ten znowu swoje, z całym szacunkiem dla Laporty bo dużo zrobił dla klubu, (nie chce oceniać kwestii długów bo brak do tego wiarygodnych danych), ale za bardzo wykorzystywał klub do polityki. a teraz mu w polityce nie wyszło i gdy coś się nie tak dzieje to zaraz jest odzew Laporty, już mnie to męczy
0
@blaugrana158
Ja też jakimś fanem Valdesa nie jestem co nie zmienia faktu że powinien brać przykład z Puyola odnośnie zachowania się bo to że nie przedłuży kontraktu to wyjdzie Nam tylko na lepsze
0
Valdes bierz przykład
0
Moim zdaniem zbyt wiele osób patrzy przez pryzmat tego że jest wychowankiem
0
Reina jakoś mnie nie przekonuje. Potrzebny ktoś młodszy i perspektywiczny
0
Na szczęście mamy nadal dużą przewagę a Real ma szanse na potknięcie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni patrząc na to jak się mecz ułożył.
Pedro poza bramką tragiczny
Masche też się nie popisał
0
hahahaha Sciah ocenia i już dym z Alexisem.
Pedro w te minuty co dostał zrobił dokładnie to samo co w poprzednim meczu Alexis przy podobnej ilości minut gdy dostał szanse, ale oczywiście Pedro teraz ocena 4,5 a Alexis wtedy 4
Co więcej w poprzednim meczu Pedro mniej zrobił od początku niż w tym Alexis od początku ale znowu Pedro wtedy 5,5 a Alexis teraz 3
Człowieku nie zaprzeczaj sam sobie bo to już się śmieszne robi, pseudo redaktor, trochę obiektywizmu, skoro brak Ci obiektywizmu to daruj sobie ocenianie albo na końcu napisz że to są Twoje subiektywne oceny
0
Ale Wy farmazony piszecie, że niby bramkarz musi być wysoki bo musi wyłapywać wrzutki. Prawda jest taka że jak idzie dobra wrzutka to bramkarz może się tylko modlić żeby obrońcy wybili, a jak nie wybiją to żeby strzał był prosto w niego.
Po drugie gadanie że musi dobrze grać nogami. bez przesady Valdes tym nie grzeszył, wystarczy że odpowiednio szybko ją wybije a z czasem się wyrobi. Wszystko można wytrenować
Mi się marzy Ter Stegen, młody, broni rewelacyjnie a na dodatek możliwy do wyciągnięcia
0
Zgadzam się w 100% z autorem. Trochę niefajnie pograł sobie z nami ale cóż. Mnie tylko ciekawi kto mu zapewni podobne warunki jak Barca i kto go wogóle zechce
0
W dupie mu się poprzewracało, ale ok jego wybór. Jeszcze zatęskni za Barceloną
0
PS Dudek ponoć wraca to ten moment :D
0
Ja bym proponował większości z was żeby przed podaniem kandydatury zastanowić się 2 razy. Przecież taki Harty, Neuer, De Gea są nie do wyciągnięcia (ten ostatni i tak mnie nie przekonuje)
po 2 pisanie że jakiś bramkarz jest słaby tylko na podstawie 2-3 meczy jest śmieszne (jestem pewien że 90% z was nie widziało ich nawet w 3 meczach w tym sezonie)
0
Po co czekać aż kontrakt wygaśnie, sprzedać w lecie i może coś się zarobić, bez sensu zatrzymywać go do końca, niech nowy bramkarz się ogrywa. A jak nie Valdesa do klubu kokosa ;)
0
I gdzie Ty pójdziesz chłopie? albo inaczej kto Cię zechce? w każdym bądź razie powodzenia, krzyż na drogę i ciesz się że Barca dała Ci taką szanse bo w każdym innym klubie o takiej renomie grzałbyś ławkę
0
@itruikt
moje zdanie mam do niego prawo. a to że Ty tak uważasz to nie mój problem i nie mam zamiaru się produkować i Ci tłumaczyć po prostu szkoda czasu na takiego kogoś jak TY
0
Jedyny piłkarz Barcy którego nie będę żałował