0

Mnie najbardziej cieszyło to że bez Messiego zespół radził sobie naprawdę dobrze

0

natall11
A moim zdaniem powinno ich się rozliczać z bramek bo po to jest w głównej mierze skrzydłowy wiec podstawa oceny że rozciągał grę i harował jak wół w obronie jest dla mnie śmieszna

0

natal11
ile razy można pisać że Pedro rozciąga grę i tworzy miejsce dla kolegów??
tu jest napisane podobnie ale nie wydaje mi się żeby różnica była taka duża w ocenie

Generalnie zauważam że u Pedro na siłę szuka się czegoś dobrego w grze. Zagrał słabo w ofensywie to podkreśla się grę w defensywie i odwrotnie. Ile razy było że Pedro zmarnował jakąś okazje i ocena 4-5 a jak Sanchez to zaraz 2-3

I nie twierdze że Alexis gra dobrze tylko że oceny są niesprawiedliwe

0

Oto przykład "obiektywizmu" naszych oceniających

http://www.fcbarca.com/44866-oceny-za-mecz-z-saragossa.html
http://www.fcbarca.com/44677-oceny-za-rewanz-na-celtic-park.html
http://www.fcbarca.com/44479-oceny-za-mecz-z-celtikiem.html
http://www.fcbarca.com/44253-oceny-za-el-clasico.html

są to linki do ocen meczowych, radze zwrócić uwagę na ocenę dla Pedro i jej argumentację i porównać z oceną z tego meczu Alexisa i jej argumentacją.

Jak dla mnie to nie ma większej różnicy w argumentacji, ale w ocenie już tak.

0

Alexis zagrał piach to nie ma wątpliwości, ale wytłumaczcie mi jedno, czemu Pedro który często grał podobne spotkanie dostawał ocenę 4-5?? To już się w głowie nie mieści jak można być stronniczym i to nie pierwszy raz.

Najlepiej droga redakcjo darujcie sobie te oceny skoro nie potraficie wykazać się odrobiną obiektywizmu. Ale tak dna Barcy, wychowanek robi swoje.

0

2,7mln za takiego blaszaka?? Połowa polskich majstrów by to za pół darmo skleciła:D

0

Młodych graczy to najlepiej wypożyczyć bo dla nich najważniejsze są minuty spędzone na boisku a nie na ławce rezerwowych

0

Przereklamowany

0

Pedro przez cały mecz był cieniem samego siebie ocena max 4. Przez cały mecz nie zrobił nic szczególnego więc ocena na wyrost.

Alexisowi bym podniósł do 0,5 co jak co ale asysta to nie byle co

0

Widzę że wielu z was nie ma pojęcia o czym pisze. Życzę powodzenia tym którzy za 25mln kupią Kompanego

Druga sprawa mylicie 2 podstawowe pojęcia. Wartość rynkowa gracza w żaden sposób nie odzwierciedla sumy transferu. Roma nie musi go sprzedawać ale konkretna oferta może to zmienić i to jest istota transferów, o której zapominacie.

Po 3 jak kogoś oceniacie to wypadałoby go zobaczyć parę razy w akcji. Mam na myśli obejrzenie meczu a nie kompilacji na youtubie (Co jak co ale na kompilacji to i Rasiak może okazać się super napastnikiem)

Moim zdaniem 25mln to dużo kasy ale za takie pieniądze na pewno nie kupimy jakiegoś stopera z najwyższej półki. Tam już będzie trzeba zapłacić ponad 30 mln

0

Pedro ocena z dupy wzięta bo poza kładzeniem się w polu karnym to niewidoczny.

Iniesta moim zdaniem za wysoko, fakt próbował, starał się ale nie pamiętam meczu w którym jego podania były tak niedokładne i przyjęcie piłki niechlujne, co chwile albo piłka mu odskakiwała albo podawał do przeciwnika.

0

niech zapomną o Alexisie. To młody perspektywiczny chłopak jeszcze będą z niego ludzie

0

Wyjątkowo nie mogę doczepić się do ocen. Tito powinien się zastanowić czy wariant z Villa na szpicy nie powinien zagościć w najważniejszych meczach na stałe i dwa to zastanowiłbym się nad grą Tello w wyjściowym składzie bo ani Pedro ani Alexis w obecnej formie nie dają więcej

0

Moim zdaniem w ataku powinien teraz grać Messi z Tello i Villa

0

Przegraliśmy na własne życzenie bo nawet jeśli ktoś stawia autobus to zawsze jakieś okazje bramkowe są, a tutaj nic nie było i nic nie wychodziło zupełnie. Druga sprawa że Milan dołożył swoje swoją genialną grą w defensywie ale to nie zmienia faktu że byliśmy zbyt bierni.

Początkowo po meczu byłem mega wkurzony ale teraz jestem dziwnie spokojny i myślę że odprawimy ich z kwitkiem na Camp Nou

0

@IceMan
Szacun za artykuł zgadzam się w 100%

a co do negatywnych komentarzy to co się dziwisz jak 80% to dzieci z gimnazjum które piłkę znają tylko z gry w fifę lub manager'a

pozdro dla normalnych

0

jak mnie to wkurza gdy występy Pedro i Alexisa nie różnią się a oceny tak. Ktoś tutaj nie lubi Alexisa i to nie pierwszy raz

0

Więcej jak niż wspomniane 12,5 mln euro nikt nie da bo wszyscy wiedzą że nie przedłuży kontraktu i w styczniu będzie mógł rozmawiać już z kim chce, także brać kasę i się nie oglądać.

0

Aż miałem ciary jak oglądałem ten filmik :D

0

Jeśli to prawda to na 99% Villa odejdzie i do tego pewnie ktoś z dwójki Tello/Cuenca

0

Niech idzie nawet do Polskiej Okręgówki ale nie chce go już tutaj widzieć. Pomijam już fakt że chce odejść no dobra to jestem w stanie zrozumieć ale to w jaki sposób to ogłosił było nie na miejscu. przez to teraz mamy problem bo wiadomo że musimy kupić bramkarza więc kluby z którymi będziemy negocjować są w uprzywilejowanej pozycji

0

To prawda bronił dobrze ale nie ustrzegł się błędów zwłaszcza przy wyjściach do dośrodkowań z rożnych, moim zdaniem przereklamowany

0

W żadnym wypadku, nie ma takiej opcji

0

byłoby super ale pożyjemy zobaczymy

0

I bardzo dobrze. Może jeszcze coś się na nim zarobi ale nie liczyłbym na grube miliony. Niech więc zwiedza inne kultury...a Barcelonie wyjdzie to tylko na dobre

0

Widzę że większość stosuje tutaj taktykę jak Nasz "kochany" pan Premier Tusk. Nie odnosicie się bezpośrednio do sprawy (czyli treści postu) tylko piszecie jak to było wspaniale za panowania Laporty, że dał szanse Pepowi etc. i krytykujecie innych (Rosella). Powodzenia...

0

Pewnie jego ostatni kontrakt

0

Po latach wychodzi kto wstrzymywał szczanie :D

0

@Amano

Wszystko ładnie pięknie to co piszesz ale nie zawsze da się strzelić 5-6 bramek zwłaszcza trudnemu przeciwnikowi który nastawiony jest na postawienie autobusu i grę z kontry. Wtedy piekielnie trudno strzelić bramkę i dobra gra w defensywie może okazać się niezbędna żeby dalej awansować. Ot ostatni półfinal ligi mistrzów.

0

Dobrze ze strzelamy dużo ale niepokoi fakt ze z dużo niżej notowanymi rywalami nie potrafimy zagrać na 0 z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?