Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zobaczyłem kto to naskrobał to pomyślałem, że nie ma sensu czytać tego, ale mile się zaskoczyłem. Coś w tym jest, ale ja z kolei mam wrażenie że Thiago jednak odejdzie
0
Ale policzcie ile zaoszczędzi się na jego pensji.
A co do ceny i klauzuli 50% z następnego transferu to jakiś żart. rozumiem dać jakiemuś młodemu zawodnikowi którego cena może wzrosnąć i się rozwinąć ale kto da za Ville za rok czy dwa 10mln?
0
Ta a w obronie to będzie Adriano chyba grał.
Pique jest ok,
Puyol łapie dużo kontuzji i ma swoje lata,
Mascherano jakoś mnie nie przekonuje
więc kto na ławę? Adriano, Song?
0
Wszystko się kiedyś kończy moim zdaniem w obecnym sezonie było za mało rotacji i zawodnicy byli przemęczeni, ale to nie zmienia faktu, że Xavi już nie prezentował się jak poprzednio. Irytowały momenty, kiedy zamiast zagrać do przodu to na piłka szła wszerz lub do tyłu. Moim zdaniem ten zawodnik jest już na równi pochyłej
0
jak widać niektórzy nie chcą :D
0
Numer 1 do zastąpienia Valesa, młody, perspektywiczny, dobra gra nogami,młody, już w miarę ograny, nie aż taki drogi, brać za go za 15mln euro grzecznie i z pocałowaniem ręki
0
Za dużo FM'a i Fify kolego 28 lat to dobry wiek na obrońce, ma jeszcze przed sobą spokojnie 4-5 lat gry na wysokim poziomie
0
Skoro tak odstaje od reszty jak twierdzi autor na co on jeszcze tutaj robi?
I nie kojarzę żeby Pedro był obwiniany za całe zło tylko o to ze gra słąbo
0
jakie zawyżone ego? Nie dopowiadaj czegoś o czym nie ma mowy. Gdzie napisałem że jestem prawdziwym cule a Ty nie?
0
Pokaż mi gdzie napisałem że jestem prawdziwym kibicem?
15 lat powiadasz więc masz czas na odłożenie kasy, po drugie zapewne masz starszych znajomych którzy jak Ty są "prawdziwymi cule" więc pogadaj z nimi. Penya z Polski organizuje co jakiś czas wyjazdy ale nie wiem jak tam z wiekiem jest. Parę opcji jest
0
Dobry bramkarz grał w Anglii więc o grze nogami ma jakieś pojęcie zapewne
0
Skoro jesteś takim "cule" to jaki problem wyrzec się pewnych luksusów i jechać na mecz? Jak ktoś chce to stanie na rzęsach albo "pocałuje się w łokieć :P" ale uzbiera kasę.
A jak ktoś uważa się za wielkiego cule w necie oglądając kilka meczy w sezonie i to jeszcze w tvp wzorując się na zdaniu tamtejszych komentatorów to zawsze znajdzie powód żeby nie jechać.
0
Kibic, a kibic. To pojęcie względne dla kogoś to osoba która siedzi przed Tv i ogląda mecze a dla innego ktoś kto poza siedzeniem w domu chodzi na mecze i dopinguje.
0
Nie jest gorszy ale nie nazwałbym go cules. Dla chcącego nic trudnego. a jak ktoś nie chce to zawsze znajdzie wymówkę
0
Zależy co masz na myśli pisząc cules. Bo ja osoby, która nigdy na meczu nie była, a Barcelone zna od 2-3 lat tym mianem bym nie określił
0
Tylko szkoda że ten pieprzony Qatar ją szpeci
0
Arbeloa to nieporozumienie jakieś
0
Świetne rozwiązanie, Valencia prezentuje dość dobry poziom więc może mu to wyjść na dobre
0
Holenderska za słaba na Bojana, moim zdaniem powinien iść do hiszpańskiego średniaka
0
Ramos hahaha dbory zart
0
nie strasz nie strasz bo się...
0
Bojan jak dostawał szanse gdy Ibra grzał lawę spisywał się bardzo dobrze
0
i nagle okazuje się, ze tekst był pisany dla kilku osób. Ci co się z nim zgadzają są klepani po plecach, brak rzeczowego odniesienia się do komentarzy tylko "nie bo nie", "chyba żartujesz" etc., i to jest cała argumentacja.
Jak się z tym nie zgadzasz to jesteś przeciwko wartością Barcy. To co że tekst jest o niczym liczy się to że ktoś skomentował i została wywołana dyskusja szkoda, że bardziej o beznadziejnym artykule niż o rzeczowych sprawach
0
@Challenger
Mam nadzieje, że przy następnej okazji jak już będziesz wyjaśniał swój optymizm względem przyszłości Pedro napiszesz bardziej treściwie, bo te zabawy językowe nie wychodzą Ci najlepiej
0
Jakby grał w Barcelonie jak w reprezentacji to by nie było tematu
0
Tekst właściwie jest o niczym i nic nie wnosi, może poz nielicznymi zdaniami, które w 2 akapitach dałoby się upchnąć. Zwyczajny przerost formy nad treścią
Jedyna argumentacja to właściwie różnica wieku i bycie wychowanym w systemie Barcelony.
"Piłkarskiego „kwiata jest z pół świata"." i to jest zdanie które powinno podsumować ten tekst
0
żyjmy teraźniejszością a nie historią
0
Samper
pokaż mi lepszy okres Pedro w tym sezonie? nie było go
0
Moim zdaniem 2 szanse to on już miał i już kolejny sezon pozostaje cieniem samego siebie
0
Biorąc pod uwagę cały sezon to zdecydowanie Alexis>Tello>Pedro