2

Nareszcie odmładzamy kadrę i to mnie cieszy

0

Jakby ktoś by wyłożył klauzule to Neymara już dawno by nie było. Wątpię czy jakikolwiek klub stać na taki wydatek

0

No tak bo od 3 sezonów zamiast ściągnąć dobrego środkowego obrońcę była potrzeba ściągania graczy pokroju Vermalen albo Mathieu.

0

Tytuły tytułami ale po co przy okazji tracić bez sensu pieniądze? A potem jest problem bo nie ma 18 mln na Nolito...

0

Mascherano byłoby mi szkoda bo to mega waleczny facet. Ale Alves'a bym nie zatrzymywał. Gość mnie irytuje swoim zachowaniem poza boiskiem a i na murawie nie prezentuje się dużo lepiej. Jeśli chodzi o sprawy sportowe to można mu jedynie zarzucić momentami wręcz idiotyczne interwencje

0

Niestety ale pod tym względem Real bije nas na łeb. Za swoich przeciętnych grajków wyciągają sensowne pieniądze.

Niestety ale powoli robi się tutaj zbieranina gwiazdeczek. Już dawno nie sprowadzono perspektywicznego grajka z którego robią Piłkarza przez wielkie P. Co gorsza liczby nie kłamią Barcelona jest średnio sporo starsza od Realu

0

Już dawno powinniśmy rozglądać się za graczami perspektywicznymi. Rynek transferowy zwariował i za średnich grajków trzeba płacić co najmniej po 20 mln. więc lepiej zainwestować w kogoś z kogo może coś być a nie w kolejnego kolesia koło 30 lat

1

mam wrażenie że jest inaczej i Lucho dla Barto jest tak samo ważny jak Pep dla Laporty

1

dokładnie to samo pomyślałem :)

0

szkoda że później nawet nie zbliżył się do tamtej formy

0

A Katar nie jest podejrzany? Chodzi mi o to że Laporta miał swój czas i było jak było, Sandro i Barto to samo. Freixa też był z nimi. Jedynie Benedito jest spoza ich środowiska

0

Raczej chwała zawodnikom

2

Gdyby nie tryplet to Barto nie zdobyły nawet 15%

O ile nadchodzące wybory mogły hamować jego chore ambicje to teraz już nic nie stoi na przeszkodzie żeby wróciły przekręty jak za czasów Sandro. Szkoda że socios dali się uwieść takiemu krętaczowi

Laporta to kolejny gagatek. Ale oczywiście było darcie szat i robienie z siebie męczennika.

Szkoda że Benedito nie przeszedł, facet wydaje się konkretny i rzeczowy. A najważniejsze że nie jest w nic uwikłany jak np Freixa

2

No to Riaola zrobił kampanie wyborczą Laporcie. Wiadomo że jak Laporta wygra to Riaola dostanie duża prowizje. I to już teraz a nie w następnym roku.

Tak się robi kampanie za pieniądze Barcelony

2

Oj dzieci dzieci widzę że nie pamiętacie nic więcej niż rok wstecz. Tryplet to nie wszystko i niech nie przysłoni Wam całokształtu "twórczości". Nie pamiętam kiedy ostatni raz było tyle afer w klubie. A tak naprawdę to dopiero wierzchołek góry lodowej. Wszystko wyjdzie na jaw dopiero jak zmieni się zarząd.

0

Mnie osobiście nie przekonuje

9

Ale Gundogan nie kosztuje 80 mln albo i więcej i w stosunku jakość/cena bije pogbę na głowę

Ale oczywiście Pogba musi być...

0

Wyjście jest proste. Ktoś nowy.

0

Z całym szacunkiem ale gdzie Abi na dyrektora sportowego...

Nieładnie że Joan gra na uczuciach socios ale jakoś mnie to nie dziwi

2

Wiedziałem że Bartomeu szykuje jeszcze jakiś transfer, tak się robi kampanie wyborczą za pieniądze socios

0

Ciekawe co po sobie zostawią Sandro i Bartomeu jak ktoś inny ich prześwietli?

0

Zgadzam się że Pogba to kozak co zresztą pokazał w finale LM ale nie za takie pieniądze

Osobiście wybrałbym jeszcze kogoś innego. Marco Verratti gość potrafi rozegrać piłkę i odzyskać ją, coś jak Rakitic i myślę że więcej jak 40 nie będzie trzeba wyłożyć

6

jaki sens ma ocenianie sędziego?

lepiej patrzeć na siebie a nie na sędziowanie

3

ciekawe jaki bilans zostawił Sandro z Bartomeu?

1

Widzę że zarząd przed dymisją usilnie szuka sukcesów (przedłużenie kontraktu Alvesa i LE)

mam tylko nadzieje że sukcesy sportowe nie przyćmią całokształtu pracy zarządu

0

Zgadza się chyba najlepszy moment po końcowym gwizdku, bardzo wymowne i symboliczne

0

10 mln za sezon to nie jest dużo, myślę że można spokojnie wynegocjować lepsze warunki

mam nadzieje tylko że obecny zarząd nie zdąży jeszcze nikomu sprzedać tych praw

0

zazwyczaj połowy są 2

1

w 2 połowie Barca grała w 10 bo Pedro był nieobecny, mizeria okrutna, lepiej dysponowany Bayern i byłaby nerwówka do końca

0

Chaos i dziury w środku pola, Real robi co chce aż dziw bierze że jeszcze jest remis. Neymar z Suarezem co chwile badają jaka jest nawierzchnia zamiast wziąć się za grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?