0

Wszyscy postępują tak samo ale tylko Barcelona ma z tego tytułu problem

0

jeżeli za 12mln jest do ściągnięcia to już duży plus a po drugie myślę że piłkarsko nie jest gorszy od Francuza i jest od niego młodszy.

0

Na pewno dużo lepsza opcja niż Mathieu

0

a Mangala w City...

6

Kolejny złoty interes Zubiego

1

Przeciez 10mln to juz za dużo za Mathieu. Dołożyć 10 mln i mamy dobrego obrońce. Blind, de Vrij, Vertonghen

0

bez jaj 10mln to i tak za dużo jak za niego

0

Czyli wszystko jasne wywalą kasę na zbędnego Suareza, pozbędą się dobrego Sancheza a stopera jak nie było tak nie będzie

0

dokładnie tak szacunek i uznanie ok ale niech to nie przysłania tego, że to już nie ten Xavi co na początku ery Guardioli

0

ja osobiście zagrałbym inaczej niż zwykle czyli Cesc na 9

0

zgodzę się co do zmian w obronie reszta ok

0

Cytując klasyka "sory ale taki mamy klimat" Rynek transferowy mocno się zmienił a ceny poszły w górę. Moim zdaniem to uczciwa kwota. Koleś ma przed sobą spokojnie z 5 lat gry na wysokim poziomie

0

bez jaj tylko nie to

1

Czepiacie się Martino a zapominacie o tym, że gość miał naprawdę trudne zadanie i trafił do Barcy w najgorszym możliwym momencie. Bez okresu przygotowawczego z jego strony, zero transferów. Jeśli chodzi o grę to aż tak źle to nie wyglądało ale w najważniejszych momentach drużyna zawiodła. Podoba mi się to, że po przegranej nie szuka usprawiedliwienia że sędziowie, murawa, klimat itp. Natomiast mógłby bardziej rotować, ale gdy to robił to wtedy już w ogóle szło tak sobie/ Ja dałbym mu przepracować drugi sezon. Albo ściągnąć jakiegoś trenera o trochę innej filozofii, utrzymanie piłki utrzymaniem piłki, ale potrzeba nowych pomysłów i świeżego spojrzenia, a nie szukanie kolejnego Guadiolii (Luis Enrique, Tito)

0

Ludzie!!! Wszyscy patrzycie bo Guardiola niby był żaden z niego trener ale okazał się strzałem w dziesiątkę.

Tito też okazał się dobrym trenerem ale choroba pokrzyżowała mu plany

I nagle przekonanie ze każdy trener co miał coś wspólnego z Barcą będzie zajebisty.

Z realnych opcji ja już bardziej bym widział Martineza z Evertonu, czy nawet tego Valverde. Co takiego osiągnął Enrique? Dno z Romą, z Celtą walczy o utrzymanie rzeczywiście trener marzenie

Moim zdaniem dać Martino jeszcze sezon gdzie sam go przepracuje i kupią tego kto mu będzie potrzebny

0

No nie lepiej mieć pizdeczke która steruje zarząd i w ważnych chwilach zamiast postawić gości bez formy na ławie to nie po co lepiej niech grają piach przez cały mecz

2

Potrzebny trener z jajami który będzie krótko trzymał za pysk nasze gwiazdeczki i który zmieni lekko nasz styl a nie bedzie walkowal znowu to samo

0

Nie nie nie. Potrzebny jest powiew świeżości a nie kolejny trener który będzie klepał bez efektu. Trzeba wprowadzić nowe rozwiązania a Luis Enrique raczej tego nie gwarantuje.
Po 2 trzeba trenera z autorytetem, który nie będzie się pierdzielił z gwiazdeczkami tylko jak dolek formy to ława a nie co mecz to przejscie koło meczu

1

@destro

Alexis może grą nie porywa jak Neymar, może nie jest takim egzekutorem jak Messi i wkurza jak marnuje 200% okazje ale mimo to statystyki go bronią. Nie strzelał w tamtym sezonie źle, strzela i asystuje w tym ale gra nie porywa też niedobrze. Pierdzielisz jakbyś miał okres. Jak dla mnie może grać jak ostatni patałach ale jeśli gość strzela 19 bramek i ma 13 asyst to nie ma sensu się go czepiać. Pedro ma bardzo podobne statystki i nie wmówisz mi że swoją grą porywa bardziej niż Alexis. Ale jego jakoś się nie czepiasz.

1

Wczoraj madrycki AS i przestałem czytać...

0

kolejny "kibic" z sentymentem. Prawda jest taka że to już nie ten Xavi. Cesc - dramat w środku Iniesta i wzmocnienia kolego. az żal że roberto nie dostał szansy

0

Kolejny mecz zagraliśmy słabo. Nie widać pomysłu na grę, a trener nie wyciąga wniosków, jakim cudem po raz kolejny robimy tyle wrzutek skoro nie ma nikogo wysokiego? Może i piłka jest przemieszczana do przodu szybciej ale co z tego?

Moim zdaniem potrzeba małej rewolucji. Trener nie ma pomysłu na grę. Tello, Cuenca, Affelay, Alves out. Xavi lawa

0

wie ktoś na jakim kanale na inei można to obejrzeć. Poza c+

0

dziwne skoro pique i valdes nie grali

0

czytaj ze zrozumieniem

0

Czasem za dużo kombinuje jak ma zagrać piłkę ale ogólnie dobry z niego zmiennik

0

oby to nie było więzadło krzyżowe bo jakoś nie widzę nas z Pinto

0

expekt

0

Simeone nie pasuje mi do stylu Barcy

0

ewentualnie klopp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?