Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy postępują tak samo ale tylko Barcelona ma z tego tytułu problem
0
jeżeli za 12mln jest do ściągnięcia to już duży plus a po drugie myślę że piłkarsko nie jest gorszy od Francuza i jest od niego młodszy.
0
Na pewno dużo lepsza opcja niż Mathieu
0
a Mangala w City...
6
Kolejny złoty interes Zubiego
1
Przeciez 10mln to juz za dużo za Mathieu. Dołożyć 10 mln i mamy dobrego obrońce. Blind, de Vrij, Vertonghen
0
bez jaj 10mln to i tak za dużo jak za niego
0
Czyli wszystko jasne wywalą kasę na zbędnego Suareza, pozbędą się dobrego Sancheza a stopera jak nie było tak nie będzie
0
dokładnie tak szacunek i uznanie ok ale niech to nie przysłania tego, że to już nie ten Xavi co na początku ery Guardioli
0
ja osobiście zagrałbym inaczej niż zwykle czyli Cesc na 9
0
zgodzę się co do zmian w obronie reszta ok
0
Cytując klasyka "sory ale taki mamy klimat" Rynek transferowy mocno się zmienił a ceny poszły w górę. Moim zdaniem to uczciwa kwota. Koleś ma przed sobą spokojnie z 5 lat gry na wysokim poziomie
0
bez jaj tylko nie to
1
Czepiacie się Martino a zapominacie o tym, że gość miał naprawdę trudne zadanie i trafił do Barcy w najgorszym możliwym momencie. Bez okresu przygotowawczego z jego strony, zero transferów. Jeśli chodzi o grę to aż tak źle to nie wyglądało ale w najważniejszych momentach drużyna zawiodła. Podoba mi się to, że po przegranej nie szuka usprawiedliwienia że sędziowie, murawa, klimat itp. Natomiast mógłby bardziej rotować, ale gdy to robił to wtedy już w ogóle szło tak sobie/ Ja dałbym mu przepracować drugi sezon. Albo ściągnąć jakiegoś trenera o trochę innej filozofii, utrzymanie piłki utrzymaniem piłki, ale potrzeba nowych pomysłów i świeżego spojrzenia, a nie szukanie kolejnego Guadiolii (Luis Enrique, Tito)
0
Ludzie!!! Wszyscy patrzycie bo Guardiola niby był żaden z niego trener ale okazał się strzałem w dziesiątkę.
Tito też okazał się dobrym trenerem ale choroba pokrzyżowała mu plany
I nagle przekonanie ze każdy trener co miał coś wspólnego z Barcą będzie zajebisty.
Z realnych opcji ja już bardziej bym widział Martineza z Evertonu, czy nawet tego Valverde. Co takiego osiągnął Enrique? Dno z Romą, z Celtą walczy o utrzymanie rzeczywiście trener marzenie
Moim zdaniem dać Martino jeszcze sezon gdzie sam go przepracuje i kupią tego kto mu będzie potrzebny
0
No nie lepiej mieć pizdeczke która steruje zarząd i w ważnych chwilach zamiast postawić gości bez formy na ławie to nie po co lepiej niech grają piach przez cały mecz
2
Potrzebny trener z jajami który będzie krótko trzymał za pysk nasze gwiazdeczki i który zmieni lekko nasz styl a nie bedzie walkowal znowu to samo
0
Nie nie nie. Potrzebny jest powiew świeżości a nie kolejny trener który będzie klepał bez efektu. Trzeba wprowadzić nowe rozwiązania a Luis Enrique raczej tego nie gwarantuje.
Po 2 trzeba trenera z autorytetem, który nie będzie się pierdzielił z gwiazdeczkami tylko jak dolek formy to ława a nie co mecz to przejscie koło meczu
1
@destro
Alexis może grą nie porywa jak Neymar, może nie jest takim egzekutorem jak Messi i wkurza jak marnuje 200% okazje ale mimo to statystyki go bronią. Nie strzelał w tamtym sezonie źle, strzela i asystuje w tym ale gra nie porywa też niedobrze. Pierdzielisz jakbyś miał okres. Jak dla mnie może grać jak ostatni patałach ale jeśli gość strzela 19 bramek i ma 13 asyst to nie ma sensu się go czepiać. Pedro ma bardzo podobne statystki i nie wmówisz mi że swoją grą porywa bardziej niż Alexis. Ale jego jakoś się nie czepiasz.
1
Wczoraj madrycki AS i przestałem czytać...
0
kolejny "kibic" z sentymentem. Prawda jest taka że to już nie ten Xavi. Cesc - dramat w środku Iniesta i wzmocnienia kolego. az żal że roberto nie dostał szansy
0
Kolejny mecz zagraliśmy słabo. Nie widać pomysłu na grę, a trener nie wyciąga wniosków, jakim cudem po raz kolejny robimy tyle wrzutek skoro nie ma nikogo wysokiego? Może i piłka jest przemieszczana do przodu szybciej ale co z tego?
Moim zdaniem potrzeba małej rewolucji. Trener nie ma pomysłu na grę. Tello, Cuenca, Affelay, Alves out. Xavi lawa
0
wie ktoś na jakim kanale na inei można to obejrzeć. Poza c+
0
dziwne skoro pique i valdes nie grali
0
czytaj ze zrozumieniem
0
Czasem za dużo kombinuje jak ma zagrać piłkę ale ogólnie dobry z niego zmiennik
0
oby to nie było więzadło krzyżowe bo jakoś nie widzę nas z Pinto
0
expekt
0
Simeone nie pasuje mi do stylu Barcy
0
ewentualnie klopp.