0

Człowieku Dembele więcej spędził u lekarza niż na boisku postawiłbyś na kogoś takiego? Ja miałbym wątpliwości

0

Nie mogę czytać Waszych komentarzy

Valverde przegrał jeden mecz i wszyscy wieszają na nim psy. A gdzie byliście jak wygrywał??

0

Patrzmy na siebie nie na Real. Poza tym Puchar Króla to lipa nikt do tego nie przywiązuje wagi.

Inna sprawa jest taka, że Barca i Real bardziej zyskują na opadnięciu z LM niż wygraniu i wypłacaniu ogromnych premii

2

Jak wygrywaliśmy to jakoś styl gry nikogo nie interesował. Jak przegraliśmy to zaczęła się polemika, że Barca gra nudno, bez pomysłu i jest uzależniona od Messiego, który drepcze. Czyli te same slogany jak coś nie idzie.

Mnie osobiście styl nie razi, czasem bardziej irytowało mnie bezsensowne klepanie piłki od boku do boku a nie do przodu. Inna sprawa, że Valverde popełnił w tym meczu sporo błędów i błędnie założył, że jakoś obroni wynik.

Niektórzy chyba zapomnieli, że to pierwsza porażka w tym sezonie, fakt że dotkliwa i spowodowała odpadnięcie z LM, ale daleki jestem od tego, żeby zwalniać trenera. Przecież to jego 1 sezon. Fakt mógł zrobić zmiany wcześniej, ale z drugiej strony jakie miał pole manewru? Dembele = wielka niewiadoma + Alcacer. Niech przepracują dobrze presezon i wtedy można wymagać

0

Messi zdecydowanie ocena przesadzona, max 6...

Jakby to Luis Suarez tyle dryblował i tracił to dostałby max 5

3

"Był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy..." ale chyba chodzi o ilość nieudanych i zupełnie niepotrzebnych dryblingów i strat. Momentami to naprawdę irytowało i było robione mega na siłę

0

inna sprawa jest taka że naprawdę gościu na to zasługuje jak go puszczą za te 60 mln to będzie szczyt głupoty. Umtiti gwarantuje spokój na środku defensywy na długie lata a trzeba pamiętać że zaraz Pique się skończy

3

Gdyby tak powiedział to straciłby lepszą pozycję wyjściową w negocjacjach

3

Swoją drogą od czasu Gio nie było w Barcelonie żadnego porządnego Holendra który byłby podstawowym zawodnikiem.

Oczywiście nie liczę epizodów MvB'a i Affelaya

1

a mi się podoba, że nie klepiemy bez sensu piłką w poprzek boiska, że potrafimy grać bardziej wyrachowanie i defensywnie kiedy tego potrzeba.

Nie jest to co prawda taki futbol jak za ery Guardioli ale wydaje mi się, że tamta formuła już się wyczerpała

0

Czyli pokrywają pewnie tylko 50% pensji...brawo Barto...

0

gdzie masz napisane, że zaoszczędzi całą pensję Sherlocku?

1

Pytanie brzmi kto i w jakim stopniu będzie pokrywał jego wynagrodzenie?

Jeśli w w całości Turcy to jeszcze jako tako to wygląda...

1

dramat... nie za taką kasę... jak zwykle uparli się na kogoś i zarząd Barcy został perfekcyjnie wydojony...

0

jasne, ale za te pieniądze to można mieć spokojnie 3 lepszych od Denisa. Nie oszukujmy się Cou to nie jest zawodnik pokroju Leo że wygra nam mecz w pojedynkę

0

Toż to rozbój w biały dzień. Wiadomo że Coutinho to klasa światowa i ceny poszły w górę, ale bez przesady... niezależnie jakby nie grał to nie jest tyle wart

1

To mi się podoba przemyślana rotacja składem po której nie cierpimy jakbyśmy grali Juvenilem.

Tego zdecydowanie brakowało poprzednikowi

2

No przecież nie powie oficjalnie przed zakończeniem sezonu że odejdzie z PSG

6

Gerard na trenera :D

8

a po czym wnosisz że Unzue się nadaje?

2

niestety... jak zwykle brak jaj żeby ściągnąć kogoś z zewnątrz

1

Jest pressing i jest tego efekt, chociaż wynik dużo lepszy niż stworzone sytuacje

1

Gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala. Trzeba dopasować taktykę do rywala.

Przede wszystkim brakuje pressingu po stracie gola - to był nasz znak firmowy, a gdy ktoś pod nas podchodzi pressingiem gubimy się. Nie wiesz jak grać przeciwko Barcelonie? To wyjdź wysokim pressingiem. Kiedy widzę jak bezradnie klepiemy wtedy piłkę w obronie to krew mnie zalewa. Prawie sami sobie wtedy bramkę strzelamy. Dlaczego my tak nie wyjdziemy? Wiadomo że cały mecz się nie da

Bez sensu klepać piłkę dla samego klepania i posiadania, tak zwana sztuka dla sztuki. Jeśli prowadzimy to ok można klepać i klepać, ale trzeba wykorzystywać okazję do kontrataku tak jak w 1 sezonie Enrique. Po co wtedy zwalniać grę?

Brakuje zadziorności i charakteru. Neymar co chwile się przewraca o własne nogi. Trzeba zapier*** a nie szukać na siłę faulu po którym idzie kontra. Skrzydłowi też muszą bronić.

Dziwne ale nam jakoś ciężko przebić się przez obronę rywala, za to przeciwnicy jakoś łatwo stwarzają zagrożenie.

O ile w 1 sezonie Barca Enrique miała styl i odeszła od bezsensownego klepania w pewnym stopniu, o tyle teraz jest bezpłciowa. Dlatego potrzeba innego spojrzenia na futbol, nie Barcelońskiego

1

Koeman mnie nie przekonuje. Blanc też nie bardzo.

Darujmy sobie ludzi z DNA Barcy. Potrzeba w grze więcej intensywności, trzeba kogoś kto sprawi że Barca zacznie umierać w każdym meczu. Nie może być tak że formacje są tak od siebie oddzielone. Przypomina to trochę Argentynę Diego Maradony podczas mundialu. Futbol poszedł do przodu a Barca nie. Każdy musi bronić czy to Messi czy Suarez czy też Neymar

2

Brakuje 2 rzeczy:

Po 1: pressingu po stracie piłki co było znakiem firmowym

Po 2: charakteru, determinacji zawziętości i waleczności Zobaczcie jak o każdą piłkę walczy Atletico Simeone., a naszym gwiazdeczkom nawet biegać się nie chce

dlatego moim zdaniem trzeba powiewu świeżości i innego spojrzenia na futbol niż "barcelońskie"

0

Jasne że wpadki to rzecz naturalna, ale nie można zliczać wpadek w co 3 meczu i powiedzieć że to wina sędziego.

Gdy Barca była w formie i goliła jednego za drugim to i sędzia nie przeszkadzał.

Wina leży po obu stronach. Co nie zmienia faktu, że Barca nie zachwyca i nie jest w najwyższej formie. Pomijając pracę sędziów to trochę za dużo tych wpadek w tym sezonie i to nie z najmocniejszymi zespołami.

4

lepiej odpaść w CDR niż w LM

1

pomyłki sędziowskie pomyłkami, ale nie zmienia to faktu że sami sobie skomplikowaliśmy sytuację w lidze swoją grą.

3

Barcelonie brakuje 2 rzeczy:

Po pierwsze pressingu zaraz po stracie piłki co było znakiem firmowym

Po drugie trzeba umierać na boisku, drużynie brakuje ikry, determinacji, ambicji. Spójrzcie jak PSG grało albo Atletico Simeone. Niestety u Nas jest gwiazdorzenie i tylko kwestią czasu było kiedy ktoś po Nas przejedzie.

Jakoś dziwnie łatwo rywalowi przedostać się pod nasze pole karne a my mamy z tym ogromne problemy.

Z całym szacunkiem dla Lucho i jego dokonań, ale chyba już się wypalił i brakuje pomysłu na grę. Wcześniej może nie zawsze była wygrana, ale był styl. Teraz jest bylejakość

2

Od kiedy to Vidal jest lewym obrońcą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?