Gustlik89
Dołączył/a: styczeń 2011
konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to szejkowie pewnie już się szykują na zakupy
0
Jak ja się ciesze że nowy trener widzi co się dzieje i w przeciwieństwie do Tito rozumie że wysoki pressing to podstawa. Idealnie to działało za Guardioli więc po co zmieniać to co działało dobrze? Tez tego nie rozumiałem. ponadto powolne rozgrywanie piłki wszerz boiska czasami to irytowało gdy zwłaszcza Xavi mając możliwość podania do przodu odgrywa do boku albo w tył, taka sztuka dla sztuki. Dobrze że trener chce grę przyspieszyć bo o to właśnie chodzi bo gdy klepiemy to wszyscy zdążą się wrócić. pozostaje mieć nadzieje, że Tata wykrzesi z co niektórych zawodników to co najlepsze ale patrząc na to co zrobił do tej pory to mam dobre przerzucia
0
on ma 26 lat a nie 24
0
Mnie tam on nie przekonuje, za dużo kombinuje i popełnia masę głupich błędów chociaż w tym sezonie trochę się ogarnął. jeśli już to max 30-35 mln euro.
Już bym wolał Aggera może i starszy i nie aż tak dobry (chociaż tutaj bym polemizował) ale na pewno dużo tańszy myslę że max 20 mln euro
0
Jednego nie rozumiem co tam k*** robił Roura? Tam powinien stać Martino
0
Nędza jak nie wiem co a obrona to dramat
0
Bartra...
0
Może w końcu ktoś bardziej obiektywnie spojrzy na Pedro
0
Nazwanie felietonem tego tekstu to duże nadużycie moim zdaniem, a poza tym niewiele wnosi
0
Czytala Krystyna Czubówna :D
0
Osobiście Luiz mnie nie przekonuje, wolałbym Aggera
0
Zaczyna się zaciąg z południowej Ameryki ostatnim razem wyszło to tak sobie (Saviola, Riquelme)
0
pitu pitu a co ma powiedzieć?
0
taaa on za to transparentny był...
0
Gdyby był dobry to by grał już dawno w Europie wydaje mi się ze za wysokie progi
0
Eusebio...chyba ich...
0
chyba macie oczy na p******
0
Po prostu za mało rotacji w składzie za Pepa grali wszyscy
0
Na papierze i w CV wygląda to ładnie ciekawe jak w praktyce w Barcelonie by to funkcjonowało, widać jednak trochę inny pomysł na grę ale bardzo zbliżony, to dobrze jeśli system ewouuluje
0
Alba-Adriano-Bartra-Alves czujesz to?:D
0
Enrique zna? i co z tego? To nie czyni go lepszym trenerem
0
Mnie żaden z nich nie przekonuje ale jakbym miał wybierać między nimi to pewnie tego Marino
0
Źle się dzieje gdy zawodnicy rządzą trenerem a co dopiero prezesem
0
Bielsa ma tę przewagę że jest wolny nie ma kontraktu z zadnym klubem
0
Bale? Ciekawe za co skoro Żydzą 40mln euro na stopera
0
Biorąc pod uwagę to, że Sandro zawsze wolał załatwiać wszystko po cichu liczę na miłą niespodziankę bo żaden z tej dwójki mnie nie przekonuje.
Moim zdaniem powoli Barca staje się więźniem własnego systemu i na siłę stara się szukać kogoś kto posiada osławione już "DNA Barcy" cokolwiek to znaczy. Ja bym do tego aż takiej wagi nie przywiązywał. Potrzeba świeżej krwi kogoś kto spojrzy na to z innej perspektywy.
Osobiście chciałbym Laudrupa
0
Barca staje się zakładnikiem własnego systemu, potrzeba innego spojrzenia na piłkę jakiś nowych pomysłów bo powoli sami zapędzamy się w kozi róg
Mam nadzieje że to plota z tym trenerem
0
czemu oni zawsze muszą brać kogoś z wewnątrz. Już widzę jakie poważanie ma Luis. Za wysokie progi
0
gdzie Mineiro a gdzie Barca?
0
Tylko jedno ale co do Simeone, jakoś ofensywnie to oni nie grają raczej czekają na kontrę i oddają inicjatywę