11

Kolejny raz jest szansa dać pograć zmiennikom no ale po co... a potem wszyscy zajechani i w ważnym momencie zawodnicy z ławki nie są w rytmie meczowym i nie wnoszą nic do drużyny

6

Dwie sprawy:

1. Żadne to wzmocnienie, taki jeździec bez głowy

2. Skoro Malcolm nie może się przebić i nie dostaje szans to na pewno dostanie ją Turek

0

Brać i pytać czy za taką samą cenę nie puszczą De Jonga w pakiecie

0

No właśnie po co? Bo nic tam nie znajdziesz. Tak się kończy dyskusja kiedy mający klapki na oczach nie mają argumentów. Opowieści jak to ktoś rozciągał grę itp. itd. już słyszałem wiele razy o pewnym graczu Barcelony, swoją drogą już tu nie gra. Dlaczego? Przecież taki był dobry według ocen..

@Kris_Barca: powiadasz że Rafinha zagrał w ataku? to bardzo ciekawe... chyba włączyłeś jakieś archiwalne spotkanie...

0

to pokażcie jakieś jego jedno dobre zagranie? Poza bramką i strzałami...tfu podaniami do bramkarza

4

Rafinha poza bramką nic nie zagrał. Aż żal, że Valverde nie dał szansy Dembele albo Malcolmowi

0

Ale koszty też bo trzeba wypłacić premię zawodnikom, trenerom za wygranie LM

0

Abidal ma coś z tym zrobić powiadasz?

Ma iść do trenera i mu powiedzieć kogo ma wystawić?

Dobre :D

3

Porażka i remis i już kryzys...dobre

i to przez duże K

7

Panowie lepiej jest mieć zysk 50 milionów i oddać z tego ponad 10 mln do państwa czy lepiej zainwestować pieniądze mieć 10 mln zysku i oddać do Państwa ponad 2 mln?

2

Nie zgodzę się. Umtiti będzie teraz pauzował w LM więc niech Lenglet ogra się trochę z Pique

0

chociaż czasami mam wrażenie że marnuje się jego potencjał ofensywny jak przypomnę sobie jego grę w Sevilli przed transferem do Barcy

1

Widać dużą ochotę do gry i łatwość w dochodzeniu do sytuacji. Na razie szwankuje skuteczność, ale dajmy mu trochę czasu żeby złapać rytm

Możliwe że przyjście Malcolma jeszcze bardziej go zmotywowało. Sezon jest długi i na pewno każdy dostanie szansę żeby zademonstrować swoje możliwości

2

Akurat kolejny pomocnik nie jest nam potrzebny, zwłaszcza za takie pieniądze i o takim charakterze

6

A na początku West Ham niby dawał 18-20mln a skończyło się dość średnio.

Spokojnie mogli wyciągnąć między 10-15mln

1

Abidal to pozorant żeby ocieplić wizerunek Zarządu

0

tak naprawdę to będzie kosztował wtedy coś lekko ponad 40 mln.

30 mln (jako różnica 60 mln wykup - 30 mln otrzymane = 30 mln koszt) + chyba 12 mln które za niego daliśmy

3

Pytanie czy z opcją wykupu czy nie? Jeśli nie to szału nie ma

0

Tylko sprzedaż z opcją wykupu.

Jeśli go sprzedadzą bez takiego zapisu bo Zarząd pogrąży się zupełnie

0

poczekajmy, finalnie pewnie okaże się że 10 mln + ze 3 mln zmienne

0

jak odzyskają to co zapłacili to będzie cud

0

Ktoś mi powie jak wygląda u nas sytuacja z piłkarzami spoza UE?

45

a po roku się okaże, że nie było żadnego obowiązku wykupu i wróci do Barcelony...

Znając nasz Zarząd to jest to całkiem realne

0

Albo wypożyczenie, albo transfer z opcją wykupu. Gość jest jeszcze młody i może odpalić.

Tak naprawdę to wszystko rozbija się o to, że zajmuje miejsce dla gracza spoza UE

0

Już widzę jak Turcy dają za niego 30 baniek. Inna sprawa jest taka że gościowi trzeba dać szansę ale Zarząd Barcy ściąga ostatnio samych gości spoza UE i teraz mają problem kogo odstrzelić

0

ale oszczędzą na pensji :D

1

Janusze transferów - Zarząd Barcelony

2

Bez sensu...

Facet potrzebuje, żeby dać mu szansę bo potencjał ma ogromny

0

Gdyby Messi przespacerował cały mecz i miał bramkę oraz asystę to zapewne ocena byłaby nie mniejsza niż 7



Niestety u Paco tylko 6,5

0

Myślę, że taniej będzie mu dać podwyżkę, może nie 9 ale w granicach 6-7 niż dostać za niego 60 mln i kupować kota w worku za kolejne 50-60 baniek.

Mimo, że w meczu z Romą zagrał słabo to z perspektywy czasu jego transfer to interes życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?