1

„Stawianie na młode talenty w domu jest solidne”.
Przepraszam, ale nie pojmę. :)

1

@oddychaj Przecież trzy drużyny awansują z Segunda División, z czego dwie bezpośrednio. :)

2

Też mi historia, kiedy RFEF współpracuje całkiem otwarcie z innym reżimem, a nie tam jakimiś „pośrednikami”. „Tak ten świat złożony jest”, jak śpiewa pewien piosenkarz z Lublina...

10

Inna sprawa, że na razie trudno mieć pewność, czy te raporty nie powstały wczoraj. ;)

23

„Nowy format zapewni wygenerowanie blisko 4 miliardów euro więcej niż mundial w Katarze” – na tym można zakończyć analizę przyczyn rozbuchania finałów MŚ do 104 meczów. :)

1

@tomek1656 Niby do przyszłego roku, ale coś tak czuję, że jak zwykle zgłosi się jako jedyny i z braku innych kandydatów zostanie na kolejne lata z automatu. :)

1

Czy ten pajac nie może zrozumieć wreszcie, że robiąc z siebie medialnego celebrytą i komentując dosłownie wszystko, sam dokłada nie cegiełkę, ale ciężarówkę cegieł do tego cyrku?

2

@JarekS Poznaliśmy tylko jeden konkret – w lipcu czeka na dziecko. :)

11

W sumie potwierdził to, co wielu z nas przypuszczało – załatwił sprawę odejścia i rozwiązania kontraktu, wiążąc to z Kings League. Ma chłop jednak łeb na karku. ;)

37

Zaraz tow. Muniak czy inny śmietankowy wojownik zażąda walkowerów za wszystkie mecze Gaviego z „6” na plecach. :)

0

@syngoku1 Minął Ci już niestety czas na edycję, a szkoda, bo po poprawkach może dałoby się z tego coś zrozumieć. :P

2

Obawiam się, że to szambo może przyćmić nawet ewentualne – i przecież całkiem prawdopodobne – mistrzostwo Hiszpanii.

Odpowiednie osoby w klubie powinny raz a dobrze wyjaśnić publicznie, za co ten pachołek dostawał tyle kasy. I jak to jest, że nie było tego w sprawozdaniach finansowych.

Kto uwierzy w takie wyjaśnienia, ten uwierzy, byleby były. A nie jakieś oświadczenia na Twitterze, że „my, culés, nie damy się i w ogóle będzie cacy, a tak właściwie to sprawa wypłynęła z wrogich kręgów”. Wiele to nie daje, niestety, co najwyżej pogłębia syndrom oblężonej twierdzy.

3

Nie „Barcelona broni się”, tylko El Presidente pisze swoje osobiste przemyślenia z własnego konta na Twitterze...

0

@Piknik22 To są w ogóle jakieś jaja. W pierwszej drużynie i tak zagrał więcej minut niż w rezerwach, a przecież nie grał prawie nic. :P

4

Shiffrin pobiła rekord Stenmarka, a nie Stenmark. To facet, wielki szwedzki alpejczyk.

1

Najważniejsze, że jutro niejaki Pablo Torre znów zagra zero minut w pierwszej drużynie, nie grając też w drugiej, a na konferencji Generał powie, że „jaka szkoda, że tak to jest”. :P

6

O, powraca jedna z moich ulubionych sekcji rozrywkowych im. Arsene'a Wengera, czyli „jak to Barcelona mogła sprowadzić pół Europy, a połowa z tej połowy była tego bardzo bliska, tylko się nie udało”. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@talizmo Sam nie wiem, jak to sobie poukładać. Mimo wszystko łudzę się, że to „tylko” przykrywka dla wyprowadzania pieniędzy z klubu. Tylko trudno uwierzyć z drugiej strony w to, że proceder wyprowadzania pieniędzy przyklepywałoby tylu prezydentów naraz.

7

Panie Tebas, coś mi się wydaje, że pogłoski o tym, że DAZN i CVC chcą zerwać umowy z LaLigą, powinny dementować raczej DAZN i CVC...

6

Niezależnie od tego, czy klub na tym skorzystał, czy nie skorzystał, samo wplątanie się w takie dziwne układy z AKTYWNYMI sędziami/działaczami to jakaś głupota do sześcianu.

Najgorsze jest to, że wygląda to na wplątanie „systemowe”, prawdopodobnie kilku różnym prezydentom nijak to nie przeszkadzało, łagodnie mówiąc. Żenada.

7

„To, co im się nie podoba, to fakt, że zanim uciekną się do odpowiedniego wyjaśnienia z CTA, kluby najpierw decydują się na złożenie skargi poprzez swoje media społecznościowe, oficjalne kanały, a nawet sporządzanie i publikowanie oficjalnych oświadczeń przeciwko decyzjom sędziowskim”.

Ciekawe, dlaczego tak się dzieje? Może choćby dlatego, że Komitet Sędziów notorycznie śmieje się klubom i kibicom w twarz, bo uważa się za najlepszy w kosmosie i jest betonowo odporny na jakąkolwiek merytoryczną krytykę?

0

@Tasde Przede wszystkim nie powinno być czegoś takiego, jak wytyczne dla hiszpańskich sędziów, dla polskich sędziów czy dla nowozelandzkich sędziów. Nienormalne jest już samo w sobie założenie, że w różny sposób interpretują te same na każdym skrawku kuli ziemskiej Przepisy Gry zależnie od kraju, kontynentu czy ligi i jeszcze są w środowisku sędziowskim bardzo z tego powodu zadowoleni. Po prostu bomba.

1

Chłopie, ale też ile pograłeś pełnych meczów w Barcelonie, żeby przebiec więcej niż 8–10 km? :P

0

@Awtameok_Klana Przecież oni od lat nie żyją w Brazylii, więc co to ma do rzeczy?

1

@barpol11 Ter Stegen się spóźnił, chyba jedyna górna piłka, do której wyszedł nieporadnie (reszta wychodziła mu znakomicie), nie widzę też tam „wejścia w ciało”.

Jeśli w taką stronę zmierza futbol, to znakomicie. Od ściany do ściany, później gwiżdże się takie pierdoły, jak brutalny atak Szczęsnego czubkiem rękawicy w meczu z Argentyną.

I ja doskonale rozumiem, co chcesz mi przekazać, tylko się z tym kardynalnie nie zgadzam. Tyle. Nie widzę tam ataku na ter Stegena.

1

@barpol11 Spokojnie, bo żyłka pęknie. Moim zdaniem ten faulujący był dość bierny jak na atakującego, ale widocznie rzeczywiście jestem skończonym debilem, który ma czasem dość odgwizdywania tak lekkich „starć”.

Co nie zmienia tego, że żadna „strefa, gdzie nie można dotykać bramkarza” nie istnieje. I tu już mój chroniczny debilizm nic nie zmienia, to jest po prostu fakt.

1

@dariooo Ojej. A z powodu któregoś zdania, czy tak po prostu?

22

„Także Pablo Torre, który co prawda nie zagrał, ale zasługuje na występy, ponieważ bardzo dobrze trenuje” – to, do cholery jasnej, daj mu pan grać!

1

„Było tam starcie w strefie, gdzie nie można dotykać bramkarza” – nie ma takiej „strefy”, skąd Xavi, setki innych byłych piłkarzy i (pseudo)ekspertów ją biorą?

Dla mnie akurat odgwizdane na siłę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?