Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dochodów to on już raczej Barcelonie nie przyniesie nigdy, tu chodzi o przychody...
2
Spokojna głowa, zawsze mogą powiedzieć, że może i nie był w zarządzie klubu XYZ, ale za to przy ostatnim wyborze na szefa UEFA miał już siedmioletni staż jako... szef UEFA. ;)
0
Czy Laporta myślał już o założeniu Barça Chip Factory? W sumie przydałaby się. :)
0
@gordon7155 Żeby on tylko z sędziami tak pajacował, to mógłby się jeszcze zgodzić, tyle że tak niestety nie jest...
1
„Źródła z zarządu miały stwierdzić, że Laporta zastrzega sobie prawo do przekazania szczegółów tego finansowania w zależności od wyniku meczu Barça - Real Madryt”.
Chyba ktoś sobie jaja robi. To nie jest prywatny folwark Laporty i nie wierzę, że aż tak to miałoby wyglądać.
0
@ChaosTheory Dlatego napisałem „raczej”, a nie „tylko”. ;)
0
@gordon7155 Nie napisałem, że u Gaviego brak chamstwa, bo nieraz je rzeczywiście widać. Mam tylko wrażenie, że u obu panów proporcje między nadmierną agresją w grze a chamstwem są różne.
Niestety w przypadku obu sędziowie zbyt często nie mają jaj.
Z Gavim jest chyba ten problem, że zdaje się mieć parasol ochronny od Xaviego i sztabu, „bo jest młody”. Świetnie, jak nie będą reagować mocniej, to lepiej nie będzie, zbyt często myli odwagę z odważnikiem...
Vinicius to jeszcze inna historia, bo on całym sobą demonstruje postawę totalnego „wszystko mi się należy”. Tego – na szczęście – u Gaviego w takim stopniu nie widzę.
12
Trzeba powiedzieć wprost – niemal całe środowisko hiszpańskich sędziów trzęsie portkami przed pokazaniem Viniciusowi szczególnie drugiej żółtej kartki. Zbyt wielu cyka się też przed podobnym gestem w stronę Gaviego.
Różnica jest „tylko” taka, że problemy Viniciusa są efektem raczej nieposkromionego chamstwa i prostactwa, niezależnego od przebiegu gry i akcji, a u Gaviego to raczej nadmierna agresja w samej walce o piłkę.
1
@jamesbond6 A wykrzyknik w tytule to już w ogóle hit. Normalnie „brejking nius” miesiąca.
Mocno się dziwię, że w taką stronę portal idzie akurat pod światłym kierownictwem Michała Gajdka. Jak tak dalej pójdzie, w kąciku medialnym „swojego” podcastu będzie cytował tytuły także stąd....
0
@Mavcin1980 Duża część klubów autentycznie go popiera i poczuli się wręcz, jakby Pana Boga chwycili za nogi, gdy usłyszeli o „wspaniałym” dealu z CVC...
Do tego gość nie ma praktycznie żadnych konkurentów. Zresztą tak samo jak inny dziad Rubiales.
1
@MateuszDoniec Ta liga nazywa się Primera Federación, zmienili nazwę przed sezonem. ;)
0
@Tridente2015 Ja zawsze myślałem, że po spadku w 2023 można wrócić w 2024, ale widocznie jednak nie kumam czaczy. :P
1
@Tridente2015 Ja tam im życzę powrotu już za rok. ;)
0
@xavi890 Przecież on opowiada o przebiegu meczu, który się odbył, a nie o takim, którego nie było, bo skład się „nie zgadza”. :P
0
@TridenteMSN Sprawa odpowiedzialności karnej klubu to jest inna para kaloszy.
„Czaję” natomiast to, że „na szwank naszą reputację i dobre imię” nie naraził Barcelony ten czy inny pismak, tylko... sam klub, wchodząc w taki układ. Bo sam ten układ z Negreirą jest nienormalny, choćby tam nie było źdźbła korupcji czy nacisków.
Było tego nie robić, a nie liczyć na to, że sprawa nigdy nie wyjdzie. A sprawa jest i żaden rozumny człowiek nie może temu zaprzeczać. Pewnie bez korupcji, ale i tak niedopuszczalna.
Mnie tutaj zwyczajnie brakuje, żeby ktoś z klubu miał jaja i zwyczajnie przyznał, że nie powinni tej relacji z Negreirą ciągnąć. Obawiam się jednak, że zarząd nie widzi w niej w ogóle problemu, tylko idzie w narrację „wszyscy nas nienawidzą”...
0
@Fenelon Laporta rzuca takimi ogólniaki, że można to zinterpretować w każdy sposób. Co by nie mówić, jest doświadczony wprowadzeniu narracji oblężonej twierdzy. ;)
0
@Rioletto Oficjalnie zarabia okrągłe zero.
0
@Fenelon Jaką plotę? Przecież on bije w dochodzenie hiszpańskiego wymiaru sprawiedliwości. Tej sprawy nie wymyśliły gazetki i inne pisemka. Chyba że nie chodzi o sprawę Negreiry i wrzucił wszelkie różne sprawy do jedno worka pod hasłem „biją nas jak zawsze”, to co innego.
1
@swiergol2 Skoro potrzeba dwóch miesięcy na jakąkolwiek konferencję w tej sprawie, to widocznie klub uznał, że sam da się wyszaleć mediom.
Na razie Laporta obrał taktykę głodnych kawałków w stylu „jak zawsze ONI chcą nas zniszczyć” i „nic nie mają”, kiedy każdy rozumny człowiek musi przyznać, że... mają. Wierzę, że taka taktyka się opłaci, ale jest dość specyficzna.
0
@cules100pro Na razie całe te starania klubu o powrót Messiego wyglądają – moim skromnym zdaniem – na wymysł pismaków. Bo i nie widać żadnych konkretnych oznak tych starań (rezultatów tym bardziej, ale na to za wcześnie).
0
@cules100pro „Więc ponownie pytam co Ty piszesz?” – to dość zabawne pytanie, bo wcześniej mnie nie pytałeś o nic. :P
A już na serio – musisz jeszcze mieć możliwość zarejestrowania takiego transferu. Przychody pojawiłyby się później, nie rozumiesz? Nie wiem, jakie fikołki musiałby wykonać klub, żeby zarejestrować Messiego w najbliższym okienku, skoro na razie trzeba szukać wariantów awaryjnych, żeby zarejestrować nowe umowy kilku obecnych zawodników.
Oczywiście latem sytuacja będzie lepsza niż była zimą, ale Ty – obawiam się – przestawiasz kolejność zdarzeń. Tebasa średnio obchodzą przyszłe hipotetyczne przychody.
0
@cules100pro Ale te dochody nie wzrosłyby od razu i nie miałyby wpływu na limity FFP w najbliższych okienkach (a zwłaszcza letnim). Nie mówiąc o tym, że z przychodami nie będzie aż tak wesoło z powodu przeprowadzki na Montjuïc.
0
@JarekS Jak się poskłada te różne cuda i dziwy, to aż czasem aż trudno uwierzyć, że takie pseudoartykuły piszą „dziennikarze” rzekomo siedzący po uszy w futbolu.
26
@xavi890 Mimo wszystko ta „buda” jest większa od Parc des Princes...
8
Z przymrużeniem oka trzeba traktować doniesienia i jednych, i drugich, bo i jedni, i drudzy mogą mieć „informacje” wyssane z palca. W końcu mają długie i bogate tradycje wymyślania bzdur.
1
Razem usilnie walczą, żeby ściągnąć hiszpańską piłkę na mieliznę. Na szczęście to nie takie proste...
1
„Jako culé sądzę, że ten, kto nie uważa, że powrót Messiego będzie dobry, nie jest culé”.
A kto nie z nami, ten przeciwko nam. :)
17
Chłop spektakularnie wręcz „polepszył” sytuację swojego syna, zabrakło jeszcze tylko wzmianki o rasiźmie...
0
@Tasde To w sumie po kiego grzyba robić jakiekolwiek konferencje. ;)
0
Niezależnie od wszystkiego, na takiej konferencji powinno jednoznacznie paść odpowiedź na pytanie, skąd w ogóle wziął się w klubie pomysł na tego typu powiązania z urzędującym wiceszefem komitetu sędziów.
A jeśli Laporta sam o tym nie powie, to niech ktoś ma jaja zapytać. Bo to jest niewytłumaczalne.