Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Image Bezbramkowy remis po nudnym meczu.
6
Czy biorąc pod uwagę klasę rywala to można powiedzieć, że Polska to najgorsza drużyna pierwszej kolejki EURO? Rosja i Turcja jednak miała potęgi przeciwko sobie, a nie Słowację.
1
@Janiama Hradecky; Spinazzola, Chiellini, Varane, Dumfries; Locatelli, Wijnaldum, Pogba; Ronaldo, Embolo, Lukaku
0
Pogba co za podanie. Cudo.
3
@Khajio Bramki samobójcze narazie strzelają tylko piłkarze Juventusu.
2
@IbrahimAfellay Włosi według mnie największa dominacja w swoim meczu.
0
Od strony Manchesteru trochę inne wiadomości.
0
Szkoda mi Świderskiego, chłop niczemu nie winny, a za parę dni znowu przyjmie kilka bramek od Hiszpanów. Najpierw w 2019 w młodzieżówce, a teraz na EURO.
2
@Janiama Holandia 2-1 Ukraina
26
Za godzinę pan Goran Pandev debiutuje na reprezentacyjnym turnieju w wieku prawie 38 lat. Piękny moment to będzie.
5
https://pbs.twimg.com/media/E3xE6KXXIAMGGYs?format=jpg&name=4096x4096
Trzeba tutaj zwrócić uwagę na podręcznikowe zachowanie Perisica w murze. Nie zamknął oczu ze strachu, tylko do końca patrzył na piłkę i prawdopodobnie uchronił Chorwację przed groźnym strzałem. Jak ważne jest patrzenie na piłkę będąc w murze? Zapytajcie Cristiano Ronaldo po spotkaniu z Porto.
2
Świetnie obsadzona pomoc. Ino Rakiticia brakuje. Szkoda, że skończył karierę reprezentacyjną.
1
@Majestic Lukaku przekazał w mediach, że zostaje w Interze.
16
"Eriksen nie miał COVID19 ani nie był szczepiony przeciwko niemu. Dzisiejsze zachowanie Lukaku świadczy o wielkiej więzi w zespole. Eriksen 5 minut temu rozmawiał z kolegami na czacie grupowym" - Beppe Marotta dla Rai1
0
Z jednej kamery to wyglądało jakby Mertens z premedytacją na nogę Ruska skoczył
0
@IronSanHybrid Bo jest przerwa w meczu również.
0
To trwa tyle, że do głowy przychodzą najgorsze rzeczy. Jezus.
0
Jasna dupa, kiepsko to wygląda
6
@Janiama Widze, że podobnie myślimy :D
3
Jazda Martin. Parę brameczek i jak nic jakieś Fulham rzuci 10-15 baniek po turnieju.
0
@JohnA Szwajcaria robi na luzie Walię, a Dania Finlandię. Za to w meczu wieczoru stawiam niespodziankę i remis Belgów.
0
Dobrze, że w ostatniej chwili postawiłem na Ukrainę, a nie Turcję jako czarnego konia turnieju. :D
4
Donnarumma - Florenzi, Bonucci, Chiellini, Spinazzola - Jorginho, Locatelli, Barella - Insigne, Berardi, Immobile
Çakir - Celik, Demiral, Söyüncü, Meraş - Yokuşlu; Karaman, Tufan, Yazici, Çalhanoğlu - Yilmaz.
Składy na rozpoczęcie EURO.
1
@amanter Na Szwajcarów dopiero wraca
3
@daniel32778 Team pizza.
12
Już dziś o 21. Forza Italia!
2
@Deviler Standardowo wybrane. Myślę, że gdzieś z połowę meczów tylko obejrzę, bo reszta po prostu nie będzie mnie ciekawić.
5
Smutne jak bardzo Kądzior odbił się od Eibaru.
0
@Rust_Cohle Szczególnie z przodu tyle kapitalnych występów do głowy przychodzi. Z tyłu to od razu wiedziałem, że Cannavaro pewniak. Najlepszy występ obrońcy jaki widziałem w życiu.
0
Ciekawą zabawę na twitterze znalazłem. Trzeba ułożyć wyjściową jedenastkę najlepszych indywidualnych występów jakie widzieliście. Mój typ:
https://zapodaj.net/images/28f0b5d06b1f7.png