Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Jak się jest początkującym to nie polecam inwestować kilka stów w jakieś buty. Arnold ćwiczył w klapkach.
0
@paweldunajecfcb Głos rozsądku. I ja wiem, że beka bo Nazario, ale to nie jest piłkarz na Barcelonę. To nie jest piłkarz nawet na Sevillę.
21
@conatus Bo to zwierzęta.
0
Luis Alberto nie zjawił się na badaniach w Rzymie. Hiszpan podobno chciałby odejść z Lazio, ale Lotito blokuje transfer. Piłkarz zostanie ukarany.
Styl na Dembele. :D
2
@Pawlak1992 Myślę, że Sterling to musowo musi być w tej jedenastce. Najlepszy angielski zawodnik. Tak jak wyżej - wydaje mi się, że jak Anglia wygra finał to nawet MVP turnieju zgarnie.
0
@EldoradoHaze Też go nie lubię, ale cholernie dobry jest na tym euro. Pewnie nawet zgarnie MVP turnieju jak Anglia wygra finał.
0
Donnarumma; Maehle, Chiellini, Stones, Walker; Jorginho, Hojbjerg, Pedri; Insigne, Shick, Sterling
Jaka będzie wasza jedenastka EURO?
3
@adambądkowski93 Bramkarz na co najmniej dekadę. Gość jest już topką, a będzie tylko lepszy.
5
Bez niespodzianek. Po finał piękna Danio.
3
@AlicjaFCB Więcej od Immobile. Parę razy się utrzymał ładnie w końcówce dogrywki, a o to chodziło Manciniemu.
6
Forza Italia po złoto, ale taka analiza. Już na chłodno.
Toloi zła zmiana, ale nie ma co się dziwić, bo to nie jest jego pozycja. W Atalancie gra prawego stopera w systemie z 3 obrońcami, a tutaj wrzucony na pozycję klasycznego prawego obrońcy, gdzie Rafael nie ma ani szybkości zni zwrotności. Ogólnie pod koniec meczu w obronie zarówno Toloi jak i Di Lorenzo nie grali na swoich pozycjach. Brak Florenziego odczuwalny.
Środek pola zdominowany przez Hiszpanów. O ile z Verrattim i Barellą jeszcze czasami Włosi odpowiadali to po ich zejściu gra runęła. Całą pierwszą połowę dogrywki Włosi latali za piłką i trzeba sie cieszyć, że Hiszpania pod koniec nie miała sił na ataki.
Immobile odcięty i niewidoczny, a skrzydłowi nie pomagali. Chiesa najgorsze 45 minut od wielu miesięcy. Berardi i Belotti dali dobre zmiany, pod koniec dogrywki mieli kilka szans by skontrować wysoko ustawionych Hiszpanów.
Szansę w finale? Zarówno Dania jak i Anglia nie zaklepie Włochów tak jak Hiszpania, bo po prostu nie potrafią tego. Włosi nie mieli jak wykorzystać swojego wielkiego atutu czyli pressingu, bo Hiszpanie za szybko grali piłką. Śmiem twierdzić, że Włochom łatwiej grałoby się z Francją niż z młodziutką Hiszpanią. Wymęczony awans, ale jest.
8
@Yosemite Karne to nie loteria. Albo umiesz albo nie umiesz.
1
Forza Italia! Jorginho niczym Grosso.
0
@MarioVeB! Ale wyparcie i odbicie. Tenisista perfekcyjny.
2
@MarioVeB! Czyli jednak kupa w majtach. Jak poprosicie ładnie Immobile to wam tylko dwie wbije w niedzielę.
1
@clyde Jak się dostosujesz do stylu walki to całkiem miła gra. Uprzedzam, na początku idzie nerwicy dostać.
1
@fcbarcafan19 Dlatego bezpiecznie odpadamy w grupie, bo Warszawy jeszcze po 1944 nie odbudowaliśmy, a już by trzeba było od nowa projektować.
2
@MesQueUnClub96 Oni są tak pewni finału, że zapomnieli, że jeszcze Dania jest. Naród nie za mądry to może nawet nie wiedzą, że grają jutro?
0
Jak Anglia przejdzie do finału to współczuję władzom Londynu. Sytuacja lose-lose. Czy Anglia przegra czy Anglia wygra to i tak to brytyjskie bydło z trybun rozwali pół miasta.
10
Dani Olmo to moim zdaniem trochę rozczarowanie tego EURO. Jeździec bez głowy na tym turnieju. W bundeslidze wyglądał na ogarniętego piłkarza, a na EURO głowa w dół i jazda. Jakbym Deulofeu oglądał.
6
@MarioVeB! Brytole już trzęsą majtami na myśl o potężnej Italii?
3
@Criss18Barca Pomijając kwestie charyzmy, oddania, waleczności, a skupiając się jedynie na umiejętnościach to moim zdaniem Puyol nigdy nie był na poziomie Maldiniego, Nesty, Cannavaro czy Desaillego.
3
@Cochise Zdrowia dla rodziny. Najgorzej, że antyszczepionkowcy myślą, że są najmądrzejsi, a w rzeczywistości wychodzą w większości rozmów na totalnych kretynów bez żadnej wiedzy.
0
@FCB24 Jorginho, Pedri, Barella, Busquets, Verratti, Koke
1
@Encore Właśnie szukałem informacji o tym, ale każdy ma Cope Americe w tyłku, że nawet ciężko znaleźć informację o jakiś zawieszeniach itp
0
@amanter Cuadrado zagra dziś?
0
W sumie zabawna sprawa, że Saul w 2017 roku przedłużył umowę z Atletico do 2026 roku, a już w 2021 prawdopodobnie odejdzie z klubu.
1
@Thomas99PL Forza Italia.
18
Lautaro Martinez ma już tyle samo goli(13) dla Argentyny co Carlos Tevez. El Toro potrzebował do tego 49 spotkań mniej.
0
@Yosemite Lenglet za krótko, dałbym tutaj Dzhikiye