Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ciekawe kto teraz zgarnie MVP.
Z Anglii się nikt nie wyróżnia, Ronaldo już odpadł, Włosi jako drużyna grają świetnie, ale nie ma u nich takiego numeru jeden, to samo Dania, Memphis/Frenkie/Wijnaldum też już odpadli.
Shick bije te bramki na zawołanie, ale nie wiadomo jak długo Czesi pociągną w turnieju. Strzelałbym w kogoś z dwójki De Bruyne/Lukaku, ale to wszystko zależy od ich meczu z Włochami.
2
@sebo939 Jeden błąd nie może przyćmić trzech kapitalnych występów z Niemcami, Portugalią i Szwajcarią.
5
Szkoda najbardziej Pogby, bo szedł po MVP turnieju.
1
@LeoMessiah Ramos, Maldini, Terry, Lucio, Stam, Puyol, Cannavaro, Vidić, Ferdinand, Chiellini
1
@Janiama Mnie nie dziwi. Rasiak to był dobry napastnik jak na tamte czasy, pomimo swoich warunków piłka mu nie przeszkadzała.
Wydaje mi się, że większość przypięła mu taką łatkę przez ten legendarny filmik na YT :D
2
@Encore Miałby cudowną asystę do Carrasco, ale ten nie wiadomo co zrobił.
5
@Cochise Lukaku ma problemy z dryblingiem na małej przestrzeni, po prostu nie ma takich szybkich nóżek jak Messi, Neymar, Salah czy Hazard, ale jak dasz mu dużo wolnej przestrzeni i Lukaku odpali turbo to nie ma zmiłuj. Przykładem to gol z Milanem czy też akcja z Parmą, Lazio czy Danią. To nie jest taki statyczny napastnik jak się ludziom wydaje, technicznie i szybkościowo jest TOP.
32
Renato Sanches to projekt portugalskiego rządu wypuszczany tylko na EURO. Miło się go oglądało, ale do zobaczenia za 3 lata.
0
Włosi powinni w trybie natychmiastowym dowołać Ranocchię na piątkowy mecz z Belgami.
Lukaku kiedyś w wywiadzie powiedział, że przez pierwsze trzy miesiące na każdym treningu ćwiczył grę tyłem do bramki. Conte ustawiał zawsze Ranocchię za nim i prosił aby ten walczył z Romelu na granicy faulu i za każdym razem jak Belg przegrał walkę to powtarzali ćwiczenie.
1
@7black4 Takich cudów nawet w poniedziałki nie było od marca 2020. Czy to poniedziałek czy czwartek warto odnotować, że notujemy 0 zgonów.
0
@Ribery_sc Chorwacja bez Perisicia nie ma za bardzo kim straszyć z przodu. Rebić to straszna pokraka.
3
https://x.com/WBC241/status/1409429720257679362
Zero zgonów, cudowna informacja.
4
Jakby ktoś oglądał tylko futbol reprezentacyjny to by stwierdził, że ten Meunier to topka wahadłowych na świecie.
1
@BorzyKrzys Niesamowity gość. W 3 miesiące pokłócił się z połową szatni, z zarządem i kibicami. A do tej pory twierdzi, że nie miał atmosfery do pracy.
7
@MarioVeB! To wina De Boera, że został najgorszym menadżerem w ostatniej dekadzie Interu, to wina De Boera, że z Crystal Palace wyleciał po 77 dniach, to wina De Boera, że nie zareagował na czerwoną kartkę swojego zawodnika.
5
Kariera trenerska Franka de Boera to nieporozumienie.
2
Taka ciekawostka, aktualna wartość reprezentacji Chile to jedynie niecałe 89 milionów euro. Najdroższy zawodnik to Maripan wyceniany na 12 milionów.
Aktualna Copa America i ewentualnie najbliższy mundial to last dance dla Chile. Trafiło im się kapitalne pokolenie, ale następców niestety nie ma. Cały trzon kadry z najlepszych lat (Sanchez, Vidal, Aranguiz, Medel, Bravo, Isla, Vargas, Orellana, Diaz) to zawodnicy po 30 roku życia. Szacun za 2x Copa America, ale taki sukces się prędko nie powtórzy.
0
@Homeopata8989 Również Di Marzio teraz wypuścił informację, że Inter kontaktował się z agentami Bellerina.
3
Inter w kontakcie z Hectorem Bellerinem. Hiszpan jest wyceniany na około 20 milionów i miałby zostać następcą Hakimiego. [SkySports]
Kibicuję temu transferowi, Hector się zasiedział w tym Arsenalu i zdecydowanie potrzeba mu zmiany otoczenia. Włochy to dobre miejsce do odbudowy, co pokazały przykłady Lukaku czy Sancheza.
0
Belgia: Courtois - Vertonghen, Boyata, Alderweireld - Meunier, Witsel, Tielemans, T.Hazard - De Bruyne, Lukaku, Carrasco
Portugalia: Rui Patricio - Raphael Guerreiro, Ruben Dias, Pepe, Semedo - Renato Sanches, Danilo Pereira, Bruno Fernandes - Jota, Ronaldo, Silva
Przewidywane składy na dzisiejszy hit. Dla mnie najciekawszy mecz 1/8, a Ronaldo vs Lukaku zapowiada się wybornie. Bitwę o Włochy wygrał Romelu, teraz czas na bitwę o Andaluzję.
1
@Janiama 1:1, a zaryzykuję
1
@Janiama Dania 3-0 Walia
7
Dokładnie 5 lat temu Lionel Messi zakończył karierę reprezentacyjną.
3
@Encore Żałoba w narodzie by była porównywalna do tej po karnym Baggio.
2
Według Sky Sports, Włosi mają wyjść dzisiaj takim ustawieniem:
Donnarumma; Di Lorenzo, Acerbi, Bonucci, Spinazzola; Verratti, Jorginho, Barella; Berardi, Immobile, Insigne
Powrót Marco. Kapitalny występ z Walią. Ależ tu jest moc w środku, że taki Locatelli musi zostać na ławce.
0
@kryhaa Dla mnie R9 najlepszy, choćby Lewandowski pobił jeszcze 20 rekordów to nic nie zmieni mojego zdania.
10
Włosi podjęli decyzję żeby nie klękać przed meczem. Oczywiście standardowo burza w zagranicznych mediach itp. No to Włosi dzisiaj mają wysłać na przemówienie...Bonucciego.
Tego samego Bonucciego, który dwa lata temu po zwierzęcych odgłosach fanów Cagliari w stosunku do Keana powiedział, że wina leży po środku, bo Kean nie musiał celebrować w taki sposób bramki. I znowu afera, bo na przemówienie na temat rasizmu wysłali domniemanego rasistę.
Ogólnie Włosi to niezłe gagatki, wystarczy przypomnieć niefortunny wpis Torino na Twitterze.
https://x.com/TorinoFC1906_En/status/1274408298339500032
10
Hertha pyta o Locatelliego. [Sky Sports Deutschland]
Nawet rozbawiła mnie ta plotka xD
0
@marcin000019 Goretzka 10 milionów w Bayernie zarabia. Zawodnik fajny, ale nie wiem czy warty takiej pensji.
8
@ToWinaSedziego Zaszczepiłem się na covid, ponieważ zdarzyły się przypadki śmiertelne w rodzinie, a wiele moich znajomych chorowało ciężko i nadal ma problemy pochorobowe, nawet wiele miesięcy po przejściu covida.
Na grypę nie zamierzam się szczepić, bo przede wszystkim w porównaniu do covida nie jest tak groźną chorobą, a po drugie nie znam absolutnie nikogo wśród rodziny, znajomych bliższych/dalszych kto po przejściu grypy miałby powikłania utrzymujące się kilka miesięcy.