3

Kij z jakimś finałem Copa America. Jutro futbol wraca do domu. Do Włoch, w okolice Florencji.

https://en.wikipedia.org/wiki/Calcio_Fiorentino

2



O Icardich zawsze głośno. Dzisiaj afera we Włoszech bo dzieci byłego kapitana Interu zostały zapisane do szkółki Milanu.

2

@kaamil1910 Pochodzę z Mielca. U nas była ostra propaganda, że mamy talent na europejską skalę. Jeszcze jak poszedł do Włoch to już w ogóle euforia w mieście.

2



W 2013 bym nawet nie pomyślał, że Bochniewicz i Halilović kiedykolwiek zagrają w jednym klubie.

73

Ale jak to traci? Nikt mu przecież nie zabiera z konta. On po prostu nie zarabia.

To jak z tym żartem z papierosami i Porsche.

0

@xVENUMx To miłej zabawy!

1

@clyde To jest parafraza słów Hajty o barażach w Championship czy na serio tak jest?XD

0

@xVENUMx Jak jest bliska rodzina to jak najbardziej, z wujkami się wódki napić, ciotki poobracać na parkiecie. Gorzej jak się jedzie do kumpla gdzie w zasadzie znasz tylko parę młodą. Wtedy na początku jest jakaś delikatna spina, ale po paru kolejkach się język każdemu rozwiązuje i zabawa jest ;-)

Tak szczerze to na takie wesela to co dwa tygodnie bym mógł chodzić :D

0

Lipiec to ciekawy termin w świecie futbolu. Jedni grają półfinały/finały wielkich turniejów reprezentacyjnych, kolejni zaczynają przygotowania do sezonu w klubach, a niektórzy już pykają w lidzę mistrzów.

3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10155973#comment-10156298

Jak Anglia wygra, a Kane strzeli parę bramek to @Tomo1989 skurczybyk ładnie przewidział. Jedynie ten MVP :D

1

120

Perez taki dobry człowiek, że Ramosowi kontraktu nie przedłużył żeby na Messiego dołożyć.

2

@Barca1922 Ostra przesada stawianie Messiego ponad klubem.

0

@Criss18Barca Powrót głównie sentymentalny, bo Pedro już w ostatnim sezonie to był fizyczny trup.

0

@Barca1922

5

https://pbs.twimg.com/media/E5624gyWEAM6GxX?format=jpg&name=900x900

"Drogi Leo, jeżeli przyniesiesz puchar do domu to zobaczysz, że każda angielska stewardessa Cię rozpozna"

Burger King w nawiązaniu do filmiku po meczu z Hiszpanią, gdzie pani ochroniarz nie chciała przepuścić Bonucciego.

6

@damian16161212 Jakbyś dostał 2 miliony w wieku 16 lat, a żył powiedzmy 75 lat, to przez te 59 lat mógłbyś wydawać ok. 2800zł miesięcznie

Przy założeniu, że byś nigdzie nie pracował to nie wiem czy na luksusy by starczyło :D

25



Świetna okładka szkockiej gazety.

2

@koksik2700

1. Gothic
2. Wiedźmin 3
3. RDR2
4. PES 06
5. GTA SA
6. Medal of Honor: Allied Assault
7. Return to Castle Wolftenstein
8. Risen 3
9. Bioshock
10. Mass effect 2

Trochę klasyki i trochę też teraźniejszości w moim rankingu ;-)

5

@NaFazieHitman Chiellini do papierków też się nada. W końcu to magister ekonomii.

5



Jakbyście chcieli zatrudnić Chielliniego to łapcie kontakt. Od 9 dni bezrobotny, podobnie jak Messi.

5

@Deviler Po prostu Brazylię kojarzę z młodością i kapitalnym R9. Do Argentyny nie mam żadnego przywiązania. Jestem kibicem danej reprezentacji, nie danego zawodnika.

0

@Kwasiak98 Oby Brazylia ich zrobiła 2-0.

2

@macio_944 Deep Silver to głównie z Risenami kojarzę. Fajne gierki były.

4



Locatelli przed ciężkim wyborem. Czekać rok na Juventus albo iść teraz do Arsenalu. Ale czasy, że Juventus nie jest w stanie wyrównać oferty Arsenalu. Ale cóż, takie są realia covidowe jeżeli nie jesteś z Anglii albo nie masz szejka jako prezesa.

1

2

Declan Rice to póki co kandydat numer jeden na bycie najbardziej przepłaconym piłkarzem tego okienka. 70-80 milionów woła West Ham, a podobno topowe angielskie kluby już ustawione w kolejkę.

0



Hysaj w Lazio. Transfer pod Sarriego. Szkoda we wszystkim Lazzariego, bo ostatni sezon we Włoszech bardzo dobry, ale raczej na innej pozycji niż wahadłowy przepadnie.

13

@barcelonaLM I Luisito ładujący dublet Anglikom. Piękny moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?