Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pep Guardiola, 8 lipca 2021 roku na temat wydania 200 milionów na Grealisha i Kane.
"Coś takiego jest niemożliwe, zwyczajnie nas na to nie stać. Wszystkie kluby cierpią finansowo i my nie jesteśmy żadnym wyjątkiem"
Niecały miesiąc później Grealish jest już praktycznie zawodnikiem City za 100 milionów, a niedawno Di Marzio podał newsa, że City zaoferowało 150 milionów za Harrego Kane.
0
@Jarema2000
Polecam te z New Balance. Dobra cena do jakości.
Aczkolwiek jak zaczynasz przygodę z bieganiem to najpierw pobiegaj w zwykłych adidasach, które nosisz na codzień. Szansa na kontuzję marginalna, wygoda może gorsza, ale da radę. Zobacz czy za miesiąc nadal Ci się będzie chciało biegać. Bo tak to wywalisz parę stów w błoto jak za tydzień/dwa Ci się znudzi bieganie.
3
Rodrigo de Paul, Hakimi, Christian Romero, Gigi Donnarumma, prawdopodobnie Lukaku.
Jeszcze za rok odejdzie CR7 i będzie katastrofa od strony sportowej i medialnej dla ligi włoskiej.
2
@Criss18Barca Śliwka taki zesrany wyszedł na mecz, że nawet bez bloku by w boisko nie trafił.
6
Reca do Spezii. Przeciętny piłkarz do przeciętnego klubu. Wszystko się zgadza.
1
@DonMatteo901 Nie no, z Belgią był top. Włochy to mecz jeden na tysiąc, niesamowita fura szczęścia i jeden gol z czapy. Hiszpania wbiła nam piątkę i tyle samo powinni Włosi.
1
Śliwka podsumował tym zagraniem
2
Ngapeth niech stawia dzisiaj totolotka
1
Ngapeth ciężki do polubienia. Typowy gwiazdor.
0
Pierwszy blok od meczu z Kanadą?
10
Kurek zaczyna wchodzić na poziom ze spotkania z USA w 2018
3
@AntekGriezmann
Myślę, że to indywidualna kwestia każdego fana piłki nożnej.
Ty lubisz City, a ja nie. Ale przecież nie będziemy się tutaj sprzeczać.
0
Ngapeth czwarty blok w turnieju i jaka napinka, haha
0
Inter odrzucił kolejną ofertę za Lukaku. Wynosiła około 110 milionów euro + Marcosa Alonso. Chelsea zamierza podwyższyć ofertę do 120 milionów. Inter nie zamierza sprzedawać Lukaku dopóki sam Belg o to nie poprosi. [Di Marzio]
4
Ciekawi mnie sytuacja Dumfriesa. Zarówno Malen jak i Dumfries dostali zgodę klubu na odejście(potwierdzone przez dyrektora sportowego). Malen już od tygodnia w BVB, a Dumfries? Holender uzgodnił warunki z Interem, ale ci nie mają pół euro na transfer, a PSV nie zamierza puszczać go na wypożyczenie. Everton był w stanie zainwestować 20-25 milionów w piłkarza, ale ten nie chciał się do The Toffes przenieść.
Dumfries od tygodni nie trenuje z grupą czekając na transfer, który być może nigdy nie nadejdzie. Swoją drogą dziwne, że tylko dwa kluby zainteresowane były tym piłkarzem. Przecież za nim kapitalne występy na EURO.
6
Włosi odpalili protokół IO. Oni w 21 wieku nie schodzą z final four w siatkę.
0
@neeed Nie zapominajmy, ze istnieje coś takiego jak negocjacja.
7
@Messibestplayerintheworld 50 milionów? Całkiem normalna cena jak za takiego profesjonalistę. Mając kupę siana(czytaj - będąc w Premier League) rozważyłbym taki transfer.
0
Wartość Legii Warszawa na tle najmniej wartościowych klubów z Top 5 lig europejskich.
Legia - 25,48 milionów
US Salernitana 1919 - 20,05 mln
Clermont Foot 63 - 24.70 mln
Rayo Vallecano - 27,90 mln
SpVgg Greuther Fürth - 28,23 mln
FC Burnley - 127.70 mln
Warszawiacy mieliby z kimś szanse? Oprócz angielskiej to wartość kadry porównywalna do tych teoretycznie najsłabszych drużyn z top 5 lig.
2
@Foro
To nie ja się kierowałem. Federacja tak wybrała. Nie miałem na to wpływu.
Copa America 2021
Big chances created:
Neymar - 9
Messi - 6
Key passes/per game:
Neymar - 3.7
Messi - 3.0
Succ. dribbles/per game
Neymar - 5.8
Messi - 4.9
Ground duels won/per game
Neymar - 11.5
Messi - 9.3
Messi zdeklasował?
2
@MarioVeB! W poprzednim sezonie. Najlepszy zawodnik Copa America w reprezentacji Canarinhos, MVP całego turnieju razem z Messim. W lidzę mistrzów kapitalny dwumecz z Bayernem i bardzo dobry dwumecz z City.
37
Niesamowita sprawa jaki jad w komentarzach wylał się na Neymara, bo ten na dwa tygodnie odpuścił dietę. Ten sam Neymar w poprzednim sezonie udowodnił, że do Brazylijczyka w formie żaden Mbappe, Hazard czy Salah nie mają startu.
1
Ciekawe co powie słynny zdobywca trypletu z 2010 roku. Znając Arnautovicia to wyjdzie dumnie, z wypiętą klatą do przodu i powie, że z Bologną zamierza wygrać włoską ligę.
3
@betonito Większość tego "tłuszczu" to zwykła woda, która pojawia się kiedy nagle drastycznie podniesiesz kcal w diecie. 2 tygodnie treningów i Neymar będzie świecił szcześciopakiem.
0
@fart Dzięki, działa.
0
@MarioVeB! Nie wiem, u mnie nie działa. Na stacjonarnym jak i laptopie wyskakuje "ta witryna jest nieosiągalna".
1
Gdzie teraz można obejrzeć w internecie Śląska z Cracovią? Strims world spadło z rowerka niestety.
0
@mekston Co się musi stać żeby drabinka tak wyglądała?
5
Oficjalnie! Po 11 latach wraca na boiska Serie A.
0
Jak patrzę na radary pogodowe to niezły armagedon idzie na małopolskię/świętokrzyskie od strony Słowacji.