Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Myśleliście, że koniec szopki? Nic bardziej mylnego.
2
Szkoda. Myślałem, że jeszcze w jakimś Cagliari pokopie.
0
https://x.com/mohannad1908/status/1425899617405870086
https://x.com/RomeluLukaku9/status/1407712236026712066
https://x.com/cfc_Fabian/status/1424034061551538187/photo/1
Kupili go za rekordowe pieniądze, kibice otoczyli go zaufaniem i miłością, Conte zrobił z niego topkę napastników na świecie. Chelsea to klub lepszy, który płaci lepiej, tylko po co Romelu rzucał takie zapewnienia, że nigdzie się nie rusza? Odszedł w najgorszy możliwy sposób. Era Tottich, Zanettich i Maldinich przeminęła. Każdego już teraz da się kupić.
1
@PatrychoO Wie, że i tak nie pogra to odpuścił trzymanie michy.
3
Dumfries w Interze. 12.5 miliona + bonusy. Oficjalne potwierdzenie w ciągu 48h. [Corierre dello Sport]
Prawdopodobnie najrozsądniejszy wybór na zastąpienie Hakimiego. Lider PSV, przystępna cena i świetne występy na EURO.
3
Wieczorne "bombazo" w Italii.
Inter chce zakontraktować Lorenzo Insigne. Umowa Włocha kończy się w 2022 roku. [Di Marzio]
1
@Barca1992 Dziennikarz L'Equipe. Taki średni tier z tego co przeczytałem na TT.
5
Mbappe chce odejść. Odejdzie tego lata albo za rok za darmo. Piłkarz już kilka tygodni wcześniej zapewniał, że nie chce grać z Messim. [@ThibaudVezirian]
Grubo.
0
@amanter A to dopiero trailer. Oficjalka to zrobi rekord serduszek w kategorii piłkarskiej.
1
@LeoMessiah W Romie topka pomocników. W Interze przepadł niestety.
5
Radja Nainggolan rozwiązał umowę z Interem. [Di Marzio]
"Nienawidzę Juventusu. Przyszedłem do Romy aby odebrać im mistrzostwo" - powiedział Belg w 2017 roku. Z Romą się nie udało, ale z Interem już tak. Prawdę mówiąc to Radja miał zerowy wpływ na mistrzostwo Interu, bo rozegrał 42 minuty w Serie A, ale jednak oficjalnie dopiął swego, doczekał się detronizacji Starej Damy.
2
Potężne, katarskie imperium dostające wpierdziel w 1/8 ligi mistrzów od romantycznej Atalanty Gasperiniego albo od portugalskich zadziorów Conceicao. Świat potrzebuje tego scenariusza.
25
I Wy się dziwicie, że w Polsce taka partia jak Prawo i Sprawiedliwość ma takie duże poparcie?
Wystarczyło, że Laporta postawił billboard w środku Madrytu i 80% La Rambli jadła mu z ręki.
10
@Encore Ja bym jeszcze zainwestował w jakiegoś Theo Hernandeza, bo biednie ten Bernat wygląda.
0
@PatrychoO Jaki koszt?
2
@LuisSalvano Ibrahimović wrócił i zarabia 7 milionów, Buffon 1.5, Bonucci 6.5
Miejsce Messiego za 2-3 lata jest w jakimś Miami i wielomilionowy kontrakt. Tutaj nikt nie da(oby) 36-letniemu piłkarzowi kolejnego kontraktu wartego 30 milionów rocznie.
2
Inter dopina transfer Dżeko. Piękna, wieloletnia telenowela dobiega końca.
5
Już w piątek pierwsze mecze ligi angielskiej, hiszpańskiej i niemieckiej.
Czyli zaczynamy zabawę od nowa. Jedynie na włoską trzeba będzie czekać niecałe 2 tygodnie. Szybko ten czas po EURO zleciał.
0
Wydaje się, że Aguero to była karta przetargowa w negocjacjach z Messim. Koniec końców Messiego nie ma, a i z Aguero może być mały pożytek biorąc pod uwagę jego podatność na kontuzję.
4
Icardi to już pewnie tanich lotów do Turynu szuka.
0
Nikoś super debiut w Gromdzie
0
@Encore Piąty sezon to katastrofa.
1
@Pawlak1992 Alternatywna rzeczywistość jeszcze parę lat temu.
5
Messi nie podpisał, bo mu gościa z Atalanty nie ściągnęli do składu. Hahaha, Mundo to są świry. Moja ulubiona gazeta.
0
https://x.com/neurophate_/status/1423323233583988744
Okej, jest grubo.
0
@BarcaInfo Jak nikt nie bierze na siebie odpowiedzialności to znaczy, że mają gówno informację. Jakby mieli sprawdzone info to pod takim atykułem by się dziesięciu, a nie tylko jeden dziennikarz podpisał.
1
Goście odpalili taką bombe medialną w tej Marce, że jak to będzie fejk to kompromitacja straszna.
1
Angielskie kluby mają łeb na karku, że jako pierwsi się wycofali z tej Superligi. Superliga to miała być pomoc dla największych klubów, które najwięcej straciły przez pandemię.
Inicjatywa szlachetna, tylko po prostu Anglikom taka pomoc nie była niezbędna co pokazuje aktualne okno transferowe. City rozbija bank za Grealisha, Chelsea za Lukaku, Arsenal i United też robią transfery za ponad 100 milionów łącznie.
Anglicy nie odchodząc z Superligi by tylko pomogli biedakom jak Juventus czy Barcelona. No i po co? Kolejne kluby w walce o ligę mistrzów/europy. Angielska i PSG już uciekły reszcie, a przewaga przez pandemię będzie się tylko powiększać.
2
Dwa różne światy.
6
Zhang wstrzymał rozmowy z Chelsea. Dyrektorzy Interu zapewniają prezydenta, że osiagnięcie satysfakocjonujących zysków jest możliwe bez sprzedaży Belga. Dyrektorzy są zdania, że bez Lukaku kwalifikacja do ligi mistrzów jest zagrożona, a ewentualne wypadnięcie z TOP 4 sprowadzi więcej strat niż sprzedaż Romelu zysków. [La Gazetta dello Sport]