Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Copa America to wyjątkowo dziwny twór w tym roku. Nie dość, że zrobili turniej aby rywalizować z euro przez co mało kto z Europy się w ogóle interesuje tymi meczami to dodatkowo zrobili grupy, gdzie na 10 drużyn do dalszej fazy awansuje...8
Chociaż mecz o 3 miejsce mają, jedyny plus w porównaniu do EURO.
1
@Criss18Barca Poprzedni sezon był kapitalny. Szkoda, że znowu zapowiada się powrót dominacji Juventusu, ale cóż.
0
Anglia ucieka światu. City sprowadza Grealisha za 100 baniek, a pewnie jeszcze wezmą jakiegoś Haalanda za drugie 100, Chelsea w czasie pandemii robi transfery za ponad 200 milionów, nawet Arsenal sprowadza Bena Whita za 60 milionów.
Nie dziwię się, że Angole tak szybko opuścili SuperLigę. Im się to za bardzo nie opłacało.
1
@Ojciec5tkidzieci Prawda. Zdominowali Finów, zdominowali Belgów, a z obu meczów wywieźli 0 punktów. Dobrze, że maszyna ruszyła w meczu z Rosją.
Cornelius miał tragiczny sezon we Włoszech, a Dolsberg to wieczny talent. Tutaj brakuje Jon Dahla Tomassona :D
0
@Adi123456789 Jak wygra ktoś z trójki Włochy, Belgia, Dania to będę bardzo zadowolony.
Na Copa America zadowoli mnie tylko zwycięstwo Urugwaju.
4
Tak szczerze, to Dania ma taką drabinkę, że nie zdziwię się jak ekipa Hjulmanda zrobi finał EURO. Niemcy/Anglia to kolosi, ale jak najbardziej do pokonania co pokazały mecze w grupie, a trzeba mieć na uwadzę, że w 1/8 jedna z tych drużyn wyeliminuje drugą. Jest jeszcze Holandia, która zgarnęła komplet zwycięstw, ale kadrowo to najgorsza reprezentacja spośród tych "wielkich".
0
Tydzień pompowania balonika we włoskiej prasie i podobno na sam koniec Italiano odrzucił kontrakt Fiorentiny. Teraz Viola rozpoczęła rozmowy z Fonseką.
Wyścig trwa, kto pierwszy znajdzie trenera na dłużej niż 2 tygodnie? Fiorentina czy Tottenham?
0
@Kgorecki2500 Właśnie gdzieś widziałem wyliczenia, że podczas EURO w jednej połowie gra się średnio 36-37 minut, a sędziowie zazwyczaj doliczają 2-3.
1
Najpierw goal-line technology, później VAR, teraz bramki na wyjeździe. Myślicie, że za parę lat czeka nas kolejna rewolucja i wprowadzą na przykład zatrzymywanie czasu w przypadku zmiany zawodników/pomocy lekarskiej?
0
OFICJALNIE: Zasada goli na wyjeździe znika ze wszystkich klubowych rozgrywek UEFA od sezonu 2021/22.
8
Paul Pogba może męczyć bułę większość sezonu w United, ale przychodzi mundial/euro i gość to TOP. Żeby jemu się tak chciało zawsze.
2
Nolito w sezonie ligowym 14/15 dla Celty Vigo
13 goli, 13 asyst
2.7 kluczowego podania na mecz, 2.1 udanego dryblingu na mecz, średnia ocena 7.44 [whoscored]
Ale to był kozak w tamtym sezonie. Głośno było o Barcelonie, ale podobno nawet nie mieliśmy 15 milionów na ten transfer.
6
Ivan Perisić na wielkich turniejach reprezentacyjnych (EURO + mundial)
9 goli, 5 asyst
Gracz turniejowy.
28
A mi się tam podoba sprawa, że z 3 miejsca można wyjść z grupy. Praktycznie każda ekipa ma w ostatniej kolejce szansę na awans, a tak to z reguły były to mecze o pietruszkę jak na mundialu.
1
@Janiama Anglia 2-0 Czechy
Szkocja 1-1 Chorwacja
8
W związku z zakończeniem kariery Pandeva oficjalnie cały wyjściowy skład Interu z finału ligi mistrzów z 2010 roku zakończył swoje kariery*. Piękna to była drużyna.
*kariery profesjonalne, bo Maicon jeszcze pyka w Serie D, ale to bardziej pod granie amatorskie na orliku podpiąć można
3
Euforia na stadionie duńskim, bo Belgia z golem.
2
@PiotrR Oby. Jakoś mam wstręt do takich zespołów bazujących jedynie na defensywie i graniu na ślepo do napastnika. Walia czy Szwecja to przy nich wirtuozi.
0
Piłka nożna dzisiaj zapłacze jak ten fiński antyfutbol przejdzie dalej kosztem Danii.
1
Tragiczne 45 minut Ukrainy.
4
@SteuerFreiMoney A w życiu. Piękna pogoda jest teraz. Zima to najgorsza pora roku, ubierasz się jak eskimos, żeby po wejściu gdziekolwiek zdjąć wszystko, bo wszędzie ogrzewanie, że nie ma czym oddychać. Idzie się do roboty = ciemno, wraca się z roboty = ciemno. Ani to w piłkę pograć na dworze ani to pobiegać, bo człowiek bardziej walczy z pogodą niż z własnym organizmem. Nawet piwo gorzej smakuje. Jedynym plusem zimy są skoki narciarskie, które oglądam od czasów Małysza.
No i trzeba dodać, że nasza polska zima od wielu lat wygląda tak:
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/14/fa/dd/514836cd647c5_o_large.jpg
4
@tristan87 Wielu ananasów się przewinęło przez Inter w tamtym okresie. Nawet Patricka Vieirę i Quaresmę uznają oficjalnie za zwycięzców ligi mistrzów z Interem.
0
@D10SLEO W sumie to Arnautović mógł iść na całość i sobie walnąć na butach "Zdobywca potrójnej korony" a nie tylko ligi mistrzów :D
3
@clyde Widzę, że podobne ciekawostki znaleźliśmy :D
edit: zostawię Twoją, bo o tym treningu w Werderze to nie słyszałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
https://pbs.twimg.com/media/Ei33MAcXsAAvRIB?format=jpg&name=large
Pójść z nimi na imprezę. Marzenie.
2
@AntekGriezmann Nie wiem czy to niespodzianka, ale myślę, że Angole nie przeskoczą 1/8.
3
Paulinho - de Paul w pomocy u Simeone? Ale by to śmigało.
0
@marcin000019 Piłkarze to najemnicy. Nie ma i nie będzie już takich postaci jak Totti, Zanetti czy Maldini.
0
A w 2018 roku było tak.