JBBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
Tak stary, właśnie to chciałem napisać!
0
Messi = Barca
Barca = Messi
0
Oglądasz grę Barcy, co czujesz...?
0
Że Laporta wróci do Barcelony razem z Mourinho
0
Daily Express - i wszystko jasne
0
To co mówisz jest tym bardziej plusem dla Pedro, bo jeśli każdy by się angażował jak on, to byłby pressing a'la 2006-2011
4
Pedro stał się na tej stronie kozłem ofiarnym, a prawda jest taka że tylko jemu i Masche chce się biegać, a w pressingu Pedro bije na głowę każdego naszego pupilka :)
0
Żeby nie było, nie mam nic do Mascherano bo to świetny zawodnik, ale jeżeli chodzi o grę na stoperze do dyskwalifikuje go najbardziej błahy powód - wzrost!
A co do napastnika to nie miałem na myśli Messiego, ale każdego kolejnego snajpera który przesuwany jest na skrzydło, po to żeby kreować akcję i dogrywać Messiemu. Robili to poprzedni szkoleniowcy, robi to też Luis Enrique - wydawało mi się że Suarez przyszedł żeby strzelać bramki i dać nową jakość w ataku a nie być stłamszonym na skrzydle jako pomagier Messiego i Ney'a :)
15
Myślę że Luis Enrique mógłby zacząć od wystawiania środkowego obrońcy na środku obrony, defensywnego pomocnika na pomocy i napastnika na ataku, powinno być lepiej :P
0
Martino miał dokładnie taką samą kadrę jaką miał rok wcześniej Tito Vilanova tak więc to nie był debiutancki sezon tych zawodników :) a jednak osiągnięć brak
0
Wróżbita Maciej?
1
Xavi - teraz napewno będą mieli wszystko pod kontrolą..
2
Jeszcze trzy sezony temu zespół który przyjeżdżał na Camp Nou wiedział że opuści go z manitą
0
Nie no pewnie że możemy szukać na siłę wytłumaczeń i dorabiać ideologię do każdego napastnika, ten to, ten tamto a tamten to jeszcze zatwardzenie miał i dlatego nie grał :) a co do Suareza jak dla mnie samo wystawienie go na skrzydle jest strasznym marnotrastwem :)
30
Jesteśmy niekwestionowanymi mistrzami świata w marnowaniu potencjału napastników (Henry, Ibrahimović, Villa, Suarez)
0
frustrat? :)
0
Btw wyobrażacie sobie przerwać taki mecz żeby uhonorować Messiego?
1
Bartra za Pique!
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllll
0
Bayern na 3-0, czekamy na Barcę!
5
Luis Enrique - kolejna marionetka bez jaj. A takie były nadzieje że ogarnie gwiazdorków
0
To już nie chodzi o decyzje persolnalne, ale o to że sami widzimy że gra nie jest na tyle dobra żeby myśleć o czymś poważnym. A cały czas próbujemy zaklinać rzeczywistość...niektórzy mówią że to dopiero początek, że muszą się dograć, ale ja to słyszę już od ponad dwóch lat.
0
Trudno powiedzieć na ile byli dobrzy ale wygląda na to że Enrique nie jest lepszy.
0
Nie oszukujmy się. Poza znaczącą poprawą gry w obronie to gra nie wygląda ani trochę lepiej niż za Tito/Martino. Klepanie po nic i wrzutka i cały czas to samo. Jak narazie Enrique nie zrewolucjonizował naszego futbolu. Gra jest nudna i nie efektywna. Może i starczy na Eibar ale co się dzieje z silniejszym przeciwnikiem to widzieliśmy w Paryżu
0
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
0
nie wierzę że V. Valdes ma problemy ze znalezieniem klubu...skoro nie został nigdzie zaangażowany to znaczy że taka jest jego wola. Sam podjął decyzję że nie chce reprezentować Barcelony więc czego ma tu być szkoda?
0
Wydaje mi się że jest to piłkarz pokroju Sergi Roberto - czyli nachwalimy się jaki to talent, świetny technicznie ale jak przychodzi ważny mecz to podają do najbliższego zawodnika :)
3
Ktoś powiedział że tiki taka się kończy...Ona się nigdy nie skończy, po prostu musi być dobrze wykonana ;)
0
Proszę, ile osób stawia na Vermalena na którego był heeeeeejt!