1

Barca bezzębna, chciałaby zjeść ale nie ma czym ugryźć

0

Nie gramy pressingiem i nie gramy z pierwszej piłki. Klepanie jak w zeszłym sezonie

0

Amen mordeczko! Fakt że Enrique odzyskał pressing ale brakuje najważniejszego elementu dobrej gry...czyli gry z pierwszej piłki z wychodzeniem na pozycje!

1

Fajnie że Enrique dba o porządek i dyscyplinę, widać że chce naśladować tym samym Pepa Guardiolę z tym że chyba zapomniał że Guardiola wygrał tyle bo był wielkim motywatorem i niesamowicie charyzmatyczną postacią. System kar nie może być jedynym wyznacznikiem jakości trenera.

2

hmm...charyzma - Martino?

1

Chyba tylko ja tak mam ale bardzo ostrożnie podchodzę do stwierdzeń że Messi powrócił! Każdy tutaj wieszczy że Leo znowu w najlepszej formie (czego również i sobie życzę) ale to dopiero jeden mecz, pamiętajmy jak kapitalnie Leo zagrał w rewanżu z AC Milan (pamiętne 4-0) a potem przygasł na nowo po kontuzji. Też chciałbym powiedzieć że król powrócił ale poczekam z tym chociaż do października :)

1

Tak smyrnął czarnego w koszulkę że pęd powietrza go przewrócił

2

Niekoniecznie, Ozila też mieli żałować :)

0

To samo Ter Stegen - powinien grać!

0

Nie złapałem że chodzi o skład :) przepraszam :)

0

Zmartwię Cię bo musisz doliczyć jeszcze godzinę

0

a jak myślisz :)

0

czyli rozumiem że ja zaczynam ten gejowski łańcuch.. :p

6

za trzy miliardy ja też mógłbym zostać jego żona..:D

0

no w reprezentacji został wykluczony na 9 męczy...to oznacza że selekcjoner musi powołać go teraz na każdy mecz żeby odbył karę...

0

Mam takie pytanie (calkiem na poważnie) - czy idąc śladami Legii Warszawa Barcelona powinna przez kolejne dwa miesiące wpisywać Suareza do protokołów meczowych aby formalnie odbył karę? czy gdyby tak nie było to nigdy kara nie zostanie odbyła...to jest niedorzeczne..

0

mesqueunclub

2

Czy aby nie za wcześnie na wieszczenie "lat tłustych"...

0

Zawsze kiedy reprezentacja gra w oficjalnym terminie FIFA (a w tym przypadku tak będzie) to klub musi puścić zawodnika.

0

Ja bym raczej stawiał na Pique-Bartra a Mathieu jako wartościowy zmiennik.

2

0

Messi w słabej dyspozycji i tak jest dwa razy bardziej decydujący niż Alexis i Benzema razem wzięci w najlepszej możliwej formie :)

0

Oglądał ktoś Braking Bad? Przypomnijcie sobie prawnika Saula :D
nie podobny?

2

Moim zdaniem L'pool ubił interes życia - 80 baniek za wcale nie młodego grajka ktory na dodatek murawę powącha dopiero w październiku

0

Dawno nic o Suarezie..

4

Głupia zabawa w kotka i myszkę, to czy Suarez przeprosi jest kwestią jego sumienia, nikomu w Barcy krzywdy nie zrobił, a nawet Chielliniemu niewielką. na rynku transferowym nie ma sentymentów, kto da więcej ten zakontraktuje zawodnika a Barcelona bawi się w jakieś głupie wymuszanie pięknych, humanitarnych zachowań :/ żeby się to nie skończyło katastrofą bo Florek czeka i nie zawaha się

0

Mascherano i kto jeszcze?

6

Sport: Arboleda, Fichado!

0

Jak narazie nie ma podstaw by sądzić cokolwiek innego niż to że jest to jego decyzja...
A co do komunikatu klubu, jeżeli zawodnik uprze się że chce odejść, to nawet gdyby zarząd zawołał za niego miliard, to nie ma siły żeby został :)
Peace :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?