JBBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak właśnie mówię, raczej propsy od wszystkich tylko dla Alexisa i Leo.
Poza pewnymi wyjątkami
0
Niewiele osób docenia Cesca po tym meczu..!
0
Odnośnie gry Pedro to mam wrażenie że mniej dla niego ważna jest efektywność a bardziej bieganie. Biega i biega, tam sprint i tu sprint, nie ważne czy coś z tego wyjdzie czy nie.
0
Kolejna licha połowa Messiego, nie robi różnicy ;(
0
no zioimek, nie takie zgnietliśmy ;)
0
ja tam od miesiąca już czekam
0
Patrząc na obydwie drużyny mam wrażenie że żadna nie jest w stanie zachować czystego konta, a jednocześnie obie będą strzelały gole, zatem mam wrażenie że wynik może być kilkubramkowy :)
Zapowiada się uczta!
0
Klasyk zaczyna się o 18 w Anglii w tym czasie jest 17...coś wcześnie mu się ta kolacja zaczyna ;)
Ahh ten Mou
0
Na boisku mamy tiki takę, ale bynajmniej to nie Barca ją gra :/
0
w sobotę mamy białych...
0
Teraz siedzicie na rm.pl i wklejacie komentarze, a jak Barca będzie miała słabszą formę to pretensje do całego świata że "hala dzieci" siedzą na naszej stronie...
Zrozum gimba...:/
0
Czyli dokładnie tak jak w zeszłym sezonie :P
0
Tak, bo taka jest zasada, że jak Twój idol gra dobrze, to trzeba go pochwalić, ale jak zaczyna grać słabiej to niestety trzeba mieć odwagę to przyznać, ale chyba ciężko Ci to zrozumieć...
0
panowie życzę sobie, żebym po dzisiejszym meczu zmienił zdanie, bo ostatnio ciężko się na to patrzy!
0
Miki_Messi2001
jako że na tej stronie jesteś jednym z ekspertów, to wskaż bzdurę w mojej wypowiedzi...
0
może to są i herezje, ale Messiemu przydało by się 3, 4 mecze na ławce, może by przestał człapać i bezmyślnie tracić piłkę...rozumiem że to geniusz, ale jemu też musi zależeć!
0
niestety pod wieloma względami ten sezon zaczyna przypominać poprzedni...kontuzje ważnych0 graczy w tym Messiego, problemy z grą, zwłaszcza z defensywą itd...oby finał tego był lepszy
0
Xavi ostatnio bardzo dobry mecz...poczekajmy z krytyką!
0
sam dobór kolorów udany, tylko dlaczego w meczu z Bayernem większość piłkarzy wygladała jak by założyli XXL...
0
I dlatego transfer ŚO powinien być dopięty jak najszybciej
0
W innym newsie napisane jest że Tata Martino podpisał kontrakt, który wiąże go z katalońskim klubem na dwa sezony...Nie miały być czasem trzy lata?
0
Nie koniecznie, każdemu może zdarzyć się chwila słabości, a niestety dzisiaj wszystko co masz pokazane, pokazane jest na linii Messi-Ronaldo.
Np jak by Ronaldo nie było to nawet nikt by nie mówił o czymś takim, ale że Cristiano przytulił na boisku dzieciaka, to Messi oczywiście MUSI zrobić to samo, bo jak nie to będzie gburem. Ich wzajemna rywalizacja napędza też media do szukania pozaboiskowych sensacji a to są tylko ludzie ;)
0
Pamiętacie jak Guardiola obejmował stanowisko...też wszyscy mówili że za młody, że nie doświadczony że będzie dużo słabszy od Rijkarda, a tu co, a tu same rekordy...
tak więc apeluję o cierpliwość i powstrzymanie się od oceniania nowego trenera jeszcze przed pierwszym meczem ;)
0
Tak naprawdę Roura wcale nie musi być złym trenerem, ale wydaje mi się że musiałby mieć własną wizję zespołu i suwerenność decyzji. W zeszłym sezonie teoretycznie on podawał skład i ustalał wszystko, ale ciągle wszystko musiało być konsultowane z Tito, a wiadomo jak to jest na odległość.
0
to Cuenca w Barcy na ten sezon?
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Messi-sie-stacza,wid,15788272,wiadomosc.html
Widzę że przez niektórych idiotów świat piłkarski znajdzie sobie nowego kozła ofiarnego :/
0
ale co poradzić na to że dzieciaki same chcą grać w Barcy, przecież na siłę ich nie wyciągnęli...czasy niewolnictwa już za nami
0
pajacu zamiast pałacu
i post do MIKI34567
0
nie wyjeżdżaj mi tu pałacu z brakiem umiejętności czytania...ja w przeciwieństwie do Ciebie zachowałem w komentarzu kulturę ale widzę że gimbusowi ciężko
a co do biegunki to chyba nie polega to na tym żeby czekać i patrzec co się stanie, tylko na uzupełnianiu płynów właśnie żeby się nie udowodnić.
Pozdro!
0
Dokładnie, a na dodatek brak profesjonalizmu :) Nie od dzisiaj wiadomo, że w Afryce raczej słoneczko grzeje...chyba można zadbać o uzupełnienie płynów :)