JBBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brameczka wisi w powietrzu..
0
dobrze że wszystko wiesz
0
RSSS nie gra dobrze?!...ziom zastanów się
0
No co ty, jestem kibicem od tygodnia
Zawsze...tak, zapamiętam to sobie
0
Sam spadaj pajacu, nie jesteś tu gospodarzem żeby mówić innym co mają robić. Jestem kibicem i mogę powiedzieć co mi się podoba a co nie
0
Emocje jak na rybach. Daliby w TV "Śmierć w Wenecji" - doskonały zamiennik
0
Taka jest rola kibica, kiedy jego ulubiony piłkarz gra dobrze to się go chwali, a jak nie gra dobrze, to się narzeka. Nic w tym nienormalnego więc po co się spinasz
0
Za Pepa naszą śmiercionośną bronią było wciąganie przeciwnika na naszą własną połowę...niby cofanie, cofanie, i nagle jeb...szybki atak. Doskonały system bo przeciwnik kompletnie się wtedy odkrywał. Mało tego, uważam że to możnaby nadal stosować bo niejeden połakomił by się na odebranie piłki pressingiem Barcelonie, tylko potrzeba trochę chęci i zaangażowania a szczególnie u Pana Leo M.
0
Barcelona póki bramki nie straci to się nie obudzi :/
0
właśnie o to chodziło
0
w tym momencie poznajemy wlasnie charakter tego zespołu
0
a po co tam patrzeć i się denerwować, to tylko świadczy o kompleksie...skupmy się na kibicowaniu Barcy!
Peace :)
0
Mógł od razu powiedzieć że chodzi mu o nienawiść do Rossela a nie wcale o wyjaśnienie czegokolwiek. Pajac tylko ferment zasiał.
0
Xavi nie może, Messi pomoże
0
wczoraj jego szybkość i zwinność była doskonała, zobaczymy jak dalej ;)
0
schudnie wreszcie trochę
0
nie koniecznie..może jutro zagrać S. Roberto z Iniestą i Songiem, a na Atleti Fabregas...chociaż pewnie będzie tak jak mówisz
0
Słuchajcie mam pytanie poza tematem..wczoraj Atletico wygrało czy to oznacza koniec rekordu Barcy (bycie liderem) czy patrzymy na to dopiero po całej kolejce? ;)
0
Martino mówił sam że Ney jest przemęczony więc wystawienie go dzisiaj nie byłoby najmądrzejsze..
0
ile jadu wylewa się z ust "kibiców" Barcy...odszedł to odszedł, nie on pierwszy i nie ostatni więc po co na niego pluć?
0
Ajax już też :/
0
Z Messim ostatnio jak z dupami...z nim źle, ale bez niego jeszcze gorzej.
0
Ziom, wszystkiego nie osiągnął bo nie ma jeszcze zwycięstwa w MŚ (ma tylko klubowe) a to jednak bardzo wysoko ustawiane trofeum wśród zawodników.
0
"nie ma żadnego związku z poprzednim urazem"
Z kogo oni debili chcą zrobić?
0
Pedro dogrywa do Pedro, a ten ostatni wykańcza sytuację ;)
0
po 28 minutach mogliby zauważyć, że sędzia pozwala na ostrą grę, a nie ciągle rozkładają ręce po każdym dotknięciu :/
0
to samo pomyślałem
0
bramka samobójcza ziom! ;)
0
A moim zdaniem artykuł w miarę dobry, jego jedyną wadą jest brak jednoznacznej odpowiedzi na postawioną tezę, no ale przecież to jak Real i Barca są słabe (bądź relatywnie mocne) dowiemy się dopiero wiosną ;)
0
więc 3mam kciuki za wygraną! :)