0

nie rozumiem takiej nagonki na Tito...człowiek przychodzi i w pierwszym sezonie wali rekord 100 pkt...mam wrażenie że wszyscy tutaj patrzą na niego przez pryzmat Guardioli! po Pepie dla was każdy sezon bez potrojnej korony jest sezonem straconym, a największa krytyka jest przed każdym meczem bo "niby trener" nie wystawia składu, który wam się podoba!
chore ;/

0

Teoretycznie ta sprawa może nas nic nie obchodzić, ale to tylko teoria, bo w praktyce klub traci cały swój wizerunek...
Co jak co ale każdy cule identyfikuje się z Mes Que un Club!

0

Alexis jakoś nie w formie :P

0

Już przestańcie z tym Fabregasem...ok może to nie jest jego pozycja, ale jak strzeli bramkę to wszyscy będą się spuszczać!
Jak z Alexisem :/

0

Obyśmy się przykro nie zdziwili...trzeba pamiętać że Real przed Mou przez ponad 100 lat zdobywał przeróżne tytuły, więc nie widzę powodu dlaczego po Mou miałby ich nie zdobywać!

0

macie narzekacze!

0

Bardzo chciałbym widzieć go w Barcy, tym bardziej że widać że potrzebujemy wprowadzić troszkę świeżośkci, jednak nie za wszelką cenę, jak Madryt podbije cenę do niebotycznych rozmiarów to niech go biorą...
widać gołym okiem że Florentino po prostu boi się tego że on trafi do nas!

0

Bayern Monachium szybko
postanowił odciąć się od słów
Cascione'a. Markus Hoerwick,
rzecznik bawarskiego klubu,
stwierdził: „To kompletne bzdury.
Nic nie jest na rzeczy”.
to na temat jakże pewnego transferu Neymara do Bayernu!

0

darthjaag
za Guardioli też miał (Ujfalusi chociażby)

0

mówiłem, że tylko on coś próbuje...;)

0

Alexis chociaż próbiuje, reszcuie się nie chce :/

0

hmmm....Vilanova broni wyniku?

0

Jak dla mnie najlepszy Real był za czasów Vicente del Bosque!

0

Oby się z nim nie stało to samo co z Bojanem, albo G dos Santosem, to też były perełki! :)

0

Po tylu pustych przelotach co miał Alves w swojej karierze to już wrzutki powinien mieć na tip top opanowane ;P

0

Alexis jakiś nieswój dzisiaj ;D

0

Ktoś może się nie zgadzać, ale ja uważam że powoli zaczyna nam wychodzić bokiem granie na siłę i za wszelką cenę wychowankami. Tak jak już ktoś z zewnątrz był w ogóle nie wartościowy. Oczywiście wychowankowie mogą tworzyć trzon drużyny, ale to nie może stać się obsesją!

0

Jeżeli potrafiliśmy przyjąć wszystkie zwycięstwa to nauczmy się przyjąć też porażkę. Jeżeli taka nastąpi to chciałbym żeby była po wielkiej walce! A co do Messiego to Vilanova jest sam sobie winien tego że nasz crack nie jest gotowy do gry! Patrząc jednak na skład, chyba już nawet trenerzy nie wierzą w remontadę :(
Visca el Barca!

0

Sopcast:
Channel - 143144
Serdecznie polecam, co prawda komentarz po rusku, ale wiadomo że jak się ładnie załaduje to zero zcięć! ;)

0

rozumiem, ale w tym sezonie jakoś strasznie ciężko jest nam złapać optymalny skład bo ten sam zawodnik po rozegraniu kapitalnego ligowego, trzy dni później potrafi zagrać fatalnie LM ;)

0

Unique
może i masz rację bo wizualnie ostatnio gra Cesca nie może się podobać, ale trzeba pamiętać że ma on najlepsze statystyki z całej Barce (poza Messi) ;)

0

To był trudny mecz, ale wcale nie musiał być trudny...Wystarczyło by strzelić karnego i dorzucić jeszcze jedną :)
Liczę na lepszą skuteczność na Allianz Arena!

0

Song pierwszy skład - będzie szczęśliwszy ;)

0

real nie wygrywa, to przyszedł PEPINO

0

Jeżeli cała Barcelona i cały świat cules wspierał Abiego w najtrudniejszych momentach, to kontrakt powinien być zaoferowany...Eric też napewno chciałby się wszystkim odwdzięczyć w postaci jak najlepszej gry! ;)

0

blaugrana1898
Milan i Inter to nie są potęgi? ;)

0

No właśnie, może niech sam zainteresowany się wypowie coś na ten temat!

0

lew23
a nie czasem za tydzień we wtorek? ;)

0

rozgrywanie piłki przez Songa to nienajlepszy pomysł :P

0

Btw swoją drogą, dziwne że nic nie ma o urodzinach naszego kapitana! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?