0

Jage remis Piasta jak w maslo :d

0

Powiem wam jaka.. Albo wypozyczenie albo do konca kontraktu beda w barcy

0

Bez sens to malo powiedziane

2

Ernesto w końcu odblokował Own Gola ,szacun :D

0

ja go znam,on nie jest zły,nie chciał,zaufajcie mu raz jeszcze proszem :D XDDD

0

UUu gol Messiego,tego w tym sezonie nie widziałem xDDD

0

haraszo spasiba

0

i cyk Levante zrzuca Gironę do 2 ligi xdd

2

a i od Suareza nie odstaje za bardzo :P

0

"Patrz młody i się ucz od najlepszych " XDDD

0

niech Getafe trafi ciekawe co EV zrobi,możę Pique i Stegena pośle w atak nie mając już Malcoma xDDD

0

to ja lepsze zmiany w managerze robię no jeju jak tak można xDDD

14

Semedo za Malcoma i bronimy wyniku,z Getafe...u Siebie ...po Blamażu XDDDDD

34

o czyli jak mówiłem ,nawet 10min Puig nie dostanie,a Barca B bez niego przegra ,brawo Ernesto

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Valencia czy Getafe w LM,szczerze mi to wisi byle nie Sevilla :)

0

od początku meczu tak jest ,dramat do czego doszło,dlatego w środę z zachwytem bym obejrzał Piasta

0

no coś bym tak strzelał :D

0

o zakład że mniej o ile w ogole ? :D

0

w tym sezonie ;)

5

Kartka z kalendarza
12.05.19r
Ivan schodzi z boiska wcześniej niż pan sędzia gwiżdże :D

0

to utrzymali xDDD

0

czyli co Levante znowu 2 liga XD chyba tak mają Atleti najciężej z zainteresowanych utrzymaniem

0

o proszę Lechia wyrównuje i jeszcze wraca o cień nadziei na mistrza

2

a wez szkoda gadac,jakbym napisał co o nim mysle dostał bym bana xd

10

to i tak sporo ,spodziewałem się mniej ..dziękuje turyści xD

1

gramy szybko,z polotem widać że piłkarze chcą oddać kibicom choć trochę szacunku xDDDD

0

1 Urlop
2.Polska Brazylia w siatkę 2 czerwca
3.Piast MIstrz :D

0

Wow wygramy z Getafe u siebie po mordędze brawo :D .dobrze że Atletico prowadzi taki plus na dzisiejszą kolejke xd

22

Jak oni tak na valencie wyjdą to dostaną trójke XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?