Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jage remis Piasta jak w maslo :d
0
Powiem wam jaka.. Albo wypozyczenie albo do konca kontraktu beda w barcy
0
Bez sens to malo powiedziane
2
Ernesto w końcu odblokował Own Gola ,szacun :D
0
ja go znam,on nie jest zły,nie chciał,zaufajcie mu raz jeszcze proszem :D XDDD
0
UUu gol Messiego,tego w tym sezonie nie widziałem xDDD
0
haraszo spasiba
0
i cyk Levante zrzuca Gironę do 2 ligi xdd
2
a i od Suareza nie odstaje za bardzo :P
0
"Patrz młody i się ucz od najlepszych " XDDD
0
niech Getafe trafi ciekawe co EV zrobi,możę Pique i Stegena pośle w atak nie mając już Malcoma xDDD
0
to ja lepsze zmiany w managerze robię no jeju jak tak można xDDD
14
Semedo za Malcoma i bronimy wyniku,z Getafe...u Siebie ...po Blamażu XDDDDD
34
o czyli jak mówiłem ,nawet 10min Puig nie dostanie,a Barca B bez niego przegra ,brawo Ernesto
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Valencia czy Getafe w LM,szczerze mi to wisi byle nie Sevilla :)
0
od początku meczu tak jest ,dramat do czego doszło,dlatego w środę z zachwytem bym obejrzał Piasta
0
no coś bym tak strzelał :D
0
o zakład że mniej o ile w ogole ? :D
0
w tym sezonie ;)
5
Kartka z kalendarza
12.05.19r
Ivan schodzi z boiska wcześniej niż pan sędzia gwiżdże :D
0
to utrzymali xDDD
0
czyli co Levante znowu 2 liga XD chyba tak mają Atleti najciężej z zainteresowanych utrzymaniem
0
o proszę Lechia wyrównuje i jeszcze wraca o cień nadziei na mistrza
2
a wez szkoda gadac,jakbym napisał co o nim mysle dostał bym bana xd
10
to i tak sporo ,spodziewałem się mniej ..dziękuje turyści xD
1
gramy szybko,z polotem widać że piłkarze chcą oddać kibicom choć trochę szacunku xDDDD
0
1 Urlop
2.Polska Brazylia w siatkę 2 czerwca
3.Piast MIstrz :D
0
Wow wygramy z Getafe u siebie po mordędze brawo :D .dobrze że Atletico prowadzi taki plus na dzisiejszą kolejke xd
22
Jak oni tak na valencie wyjdą to dostaną trójke XDDDD