Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pogoń serio ? oby tak dalej :D boję się włączyć bo pewnie zawale im mecz xd
0
widzew to 2 liga nie ekstraklasa XDDDD
0
Trudno nie utrzymaja graczy i taka nasza liga
1
Piast klub mądrze zarządzany nie tak wielkim hajsem,a wynika ma nie podobne do naszej ligi
wiosna :
14 meczy bilans:
11-1-2
I oni nie zdobędą mistrza to będzie mi ich w uj szkoda
1
szkoda że teraz Pogoń się podłoży xdd
0
pierdziele,dawno nie oglądałem,od dziś oglądam wszystkie mecze jakie mogę do końca ligi :D
0
HAHAHAHAHH IMAZ Dziękuje :D
0
Piast Piast GKS :D kurka dobrze jedziecie dalej,życzę wam mistrza
1
Ja bym poatawil kogos z Barcy B i tak Cillesen bic nie gral takze luzik by byl
0
Taa a prezes tej firmy przeprowadzal badania na wiezniach Auschwitz
2
Z pocalowaniem reki bym to przyjal
1
kto by pomyślał że dziś ze wszystkich lig najciekawsza będzie ekstraklasa :O
0
Niech go biora. Wiecej nie dostaniemy za rezerwowego
0
Stawiam lipiec. Chyba poczatek
0
Zacytuje klasyka.. Getafe zaplaci rachuek xdd
Ale zycze im awansu do LM
0
Jak sie pogrążyć nie to do końca xd
2
ja go szanuję jest dobry,ale dla mnie to będzie kabaret,z początkiem kwietnia kibice go wygwizdują,krzyczą mu epitety a teraz wielce płaczą żeby przyszedł,no bez jaj szanujmy się
0
to dobra taka pobudka,spadanie ze schodów :D człowiek od razu obudzony xD
0
No moze byc jak mowisz albo Valencia poczuje okazje by dobic Barce
0
Widac klopp nie nauczyl pokory dalej dzielicie skore na niedzwiedziu
2
Wczas sie skapliscie xddd.
0
Haha ostatnio tez tak mam 1mecz konczy kupon xdd dlatego gram raz na pol roku juz pierdziele
8
Radom vs Sosnowiec alez derby :)
0
Co prosze. 1/2 to awans druzyn lepszych a juz na pewno Liverpool byl o 2 klasy lepszy
0
Miska mala a wniej. Caly moj leb xdd zostawiłem tam wczorajszego kebsa xd
0
Ta dzis podroz i zwiedzanie u sasiadow teraz powrot i sie zobaczy co dalej :)
1
Wczoraj wygladalo na typ nr 2 praktycznie doslownie xdd
0
Ale przeciez Leo woli grac z pupilem Suarezem to niech sam nam mecze wygrywa do konca kariery
1
O pierunie... Frankfurt musisz :)
17
Jak sie czuje zeby isc dalej. To niech idzie jak najdalej od Barcelony