0

Pogoń serio ? oby tak dalej :D boję się włączyć bo pewnie zawale im mecz xd

0

widzew to 2 liga nie ekstraklasa XDDDD

0

Trudno nie utrzymaja graczy i taka nasza liga

1

Piast klub mądrze zarządzany nie tak wielkim hajsem,a wynika ma nie podobne do naszej ligi
wiosna :
14 meczy bilans:
11-1-2
I oni nie zdobędą mistrza to będzie mi ich w uj szkoda

1

szkoda że teraz Pogoń się podłoży xdd

0

pierdziele,dawno nie oglądałem,od dziś oglądam wszystkie mecze jakie mogę do końca ligi :D

0

HAHAHAHAHH IMAZ Dziękuje :D

0

Piast Piast GKS :D kurka dobrze jedziecie dalej,życzę wam mistrza

1

Ja bym poatawil kogos z Barcy B i tak Cillesen bic nie gral takze luzik by byl

0

Taa a prezes tej firmy przeprowadzal badania na wiezniach Auschwitz

2

Z pocalowaniem reki bym to przyjal

1

kto by pomyślał że dziś ze wszystkich lig najciekawsza będzie ekstraklasa :O

0

Niech go biora. Wiecej nie dostaniemy za rezerwowego

0

Stawiam lipiec. Chyba poczatek

0

Zacytuje klasyka.. Getafe zaplaci rachuek xdd
Ale zycze im awansu do LM

0

Jak sie pogrążyć nie to do końca xd

2

ja go szanuję jest dobry,ale dla mnie to będzie kabaret,z początkiem kwietnia kibice go wygwizdują,krzyczą mu epitety a teraz wielce płaczą żeby przyszedł,no bez jaj szanujmy się

0

to dobra taka pobudka,spadanie ze schodów :D człowiek od razu obudzony xD

0

No moze byc jak mowisz albo Valencia poczuje okazje by dobic Barce

0

Widac klopp nie nauczyl pokory dalej dzielicie skore na niedzwiedziu

2

Wczas sie skapliscie xddd.

0

Haha ostatnio tez tak mam 1mecz konczy kupon xdd dlatego gram raz na pol roku juz pierdziele

8

Radom vs Sosnowiec alez derby :)

0

Co prosze. 1/2 to awans druzyn lepszych a juz na pewno Liverpool byl o 2 klasy lepszy

0

Miska mala a wniej. Caly moj leb xdd zostawiłem tam wczorajszego kebsa xd

0

Ta dzis podroz i zwiedzanie u sasiadow teraz powrot i sie zobaczy co dalej :)

1

Wczoraj wygladalo na typ nr 2 praktycznie doslownie xdd

0

Ale przeciez Leo woli grac z pupilem Suarezem to niech sam nam mecze wygrywa do konca kariery

1

O pierunie... Frankfurt musisz :)

17

Jak sie czuje zeby isc dalej. To niech idzie jak najdalej od Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?