0

Kurde 1 strzal celny mieliśmy dzis chyba xdd

0

Vifal zejdz... Kur strzelaj to

0

Camp nou a nas przewazaja xdd za tydzien propobuje zagrac 5-4-1

0

Jezu fart... W koncu drewno roberto zejdzie

2

Piekna kontra. Xd

0

1/2LM od 4lat a tylko mlyn spiewa jak zwykle

0

Jak Polska kadra xd.

4

Ale szarpana gra.. Bedzie mekka na wyjezdzie tam nas zamkna na maksa

1

Mane go jechal jak dziecko na orliki gdyby nie Pique to by bylo po zabawir

0

tyle leglet ma kartke i teraz moze byc ciekawie jak mu znowu Salah odjedzie

0

oj tam dla mnie moga wszystkie media mowic ze Leo nie bylo w skladzie na Liverpool jak zgarniemy tytul ;)

0

to trzeba powiedziec dobrze blokujemy w ostatniech chwili,kilka razy Salaha np ;) ciekawe co 2 polowa przyniesie

0

to fakt ale przynajmniej asekuruje tego typa z prawej obrony

1

Komentarz usunięty

1

ah te długie studio w tvp XD

0

tym że tam będzie młyn,że,gramy, nawyjeździe...może, tym

2

cooo Ivan u nas najlepszy w pomocy jest

0

aż żal że to nie finał,ze obaj nie mogą podnieść pucharu..na prawde super widowisko

1

Luis prócz gola stoi jak pachołek na spalonych xD
Roberto to są jaja,chyba najgorszy gracz meczu..dobrze że prowdzimy ale na Anfield z naszą obroną szybką jak ruski czołg może być cieżko....Leo w drugiej musisz coś dołożyć by było spokojniej

10

Messi jak Neymar xddd

0

Roberto nie poeinien z przerwy wracac moze bysmy zlapali kontrole całkowita nad meczem wtedy

0

Ale Mane mogl zalatwic nas.

0

Suarez tyyy patolu znowu zamykasz mi jape na chwilę

0

Za gol z PSG jest bozkiem do konca kariery

1

Mamy pilke suarez chodzi na spalonyn xdd

0

Roberto gdzie ty kur grasz gosciu dzis

0

0-0 biore w ciemno dzis

0

Proponuje bana za takie gadanie.

3

My chcemy taka kopanina wygrac na anfield. Przeciez nas tam zmiota

11

Prosze was.... Nabil mu reke w tloku a wy placz o karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?