Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde 1 strzal celny mieliśmy dzis chyba xdd
0
Vifal zejdz... Kur strzelaj to
0
Camp nou a nas przewazaja xdd za tydzien propobuje zagrac 5-4-1
0
Jezu fart... W koncu drewno roberto zejdzie
2
Piekna kontra. Xd
0
1/2LM od 4lat a tylko mlyn spiewa jak zwykle
0
Jak Polska kadra xd.
4
Ale szarpana gra.. Bedzie mekka na wyjezdzie tam nas zamkna na maksa
1
Mane go jechal jak dziecko na orliki gdyby nie Pique to by bylo po zabawir
0
tyle leglet ma kartke i teraz moze byc ciekawie jak mu znowu Salah odjedzie
0
oj tam dla mnie moga wszystkie media mowic ze Leo nie bylo w skladzie na Liverpool jak zgarniemy tytul ;)
0
to trzeba powiedziec dobrze blokujemy w ostatniech chwili,kilka razy Salaha np ;) ciekawe co 2 polowa przyniesie
0
to fakt ale przynajmniej asekuruje tego typa z prawej obrony
1
Komentarz usunięty
1
ah te długie studio w tvp XD
0
tym że tam będzie młyn,że,gramy, nawyjeździe...może, tym
2
cooo Ivan u nas najlepszy w pomocy jest
0
aż żal że to nie finał,ze obaj nie mogą podnieść pucharu..na prawde super widowisko
1
Luis prócz gola stoi jak pachołek na spalonych xD
Roberto to są jaja,chyba najgorszy gracz meczu..dobrze że prowdzimy ale na Anfield z naszą obroną szybką jak ruski czołg może być cieżko....Leo w drugiej musisz coś dołożyć by było spokojniej
10
Messi jak Neymar xddd
0
Roberto nie poeinien z przerwy wracac moze bysmy zlapali kontrole całkowita nad meczem wtedy
0
Ale Mane mogl zalatwic nas.
0
Suarez tyyy patolu znowu zamykasz mi jape na chwilę
0
Za gol z PSG jest bozkiem do konca kariery
1
Mamy pilke suarez chodzi na spalonyn xdd
0
Roberto gdzie ty kur grasz gosciu dzis
0
0-0 biore w ciemno dzis
0
Proponuje bana za takie gadanie.
3
My chcemy taka kopanina wygrac na anfield. Przeciez nas tam zmiota
11
Prosze was.... Nabil mu reke w tloku a wy placz o karny