Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a szef sędziów mówił że błędu sędzia nie popełnił xDDD
0
moim zdaniem te ich spojlery kartoniad są żenujące :) no ale co poradzisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
UUU Milan 2 strzały celne do 50" ewidentnie lepiej grają bez Piątka XD
0
ja też,mówie Flashscore strona dobra XDD a tu beng taki troll jak 1 kwietnia XD
0
e tam nic mnie nie interesują,mogą dostać 10-0 i tak sezon zakończyli w marcu...i to jest miłe :)
0
jaki dla Rayo XDDD chyba dla Realu co wy XD a dobra Flashscore z przyzwyczajenia świruje :D
0
przecież jak on By miał Messiego z tyłu to by już miał 40 goli z tą jego skutecznością :D
1
jak masz w przeciągu 2 ostatnich lat tam 1-2 h opoznienia możesz się ubiegać o odszkodowanie z tego co wiem :)
1
Gatusso to śmieszny trener,wielka legenda bo grał ostreo i się nie poddawał ,nie zmienia faktu że trenerem jest miernym,życzę by Atalanta weszła do LM
0
Dlaczego.. Coz zdarza sie xd to sie nazywa pech uf a ja przez ten portal chcialem barcrlone ogarniac. Wole sam lub itake
1
Bedzie wchodzil jak Leo i ratowal xd
0
Pajace z milanu piatek im zalatwil awans do 1/2 PW ile pkt juz w lidze. To ze nie dostaje podan nie jego wina
0
Pio na lawie?, Gatusso out!!
0
O jezu straszne xd pewnie to polacy xd
1
A kogo puchary obchodza w polskoej pilce. Po prostu noe chcemy mistrza stolicy
1
Bjelica tez mial problem wygrac Lechem lige a dinamem jedzie duzo lepsza chorwacka lige. Nie da sie tego porownac
7
Mowisz o 'kibicach' ktora wiekszosc nie byla na ani jednym meczu klubu. Na kazdej stronie klubowej sa placzki wiec smieszne gadanie
0
Steinbors.
3
Burnley musisz. Juz jest niezle xd
1
Chlopaki brakuje wam luzu
0
Bez niego nie bylo by busquetsa pique to on dal kredyt zaufania i na nich stawial az stali sie kregoslupem. Teraz pewnie puig juz by mieszal w srodku pola a tak nie ma szans na kariere w Barcy
0
Dlatego chcialbym ich w realu ale byla by szatnia jak za Mou xdd
0
https://tiny.pl/tr5s2 :D no cóż bywa ciekawe czy go zawieszą,czy szejk przyłoży złotą kartę i git
1
ee tam już bez przesady,zalezy jak to odbiera,Hajsu ma jak lodu jest panem życia,w takim momencie ja bym miał na to wywalone xD
1
ja też o ile Ivan musi zostać,to i tak tego nie widze,Sergio i Ivan pewniaki do składu,reszta walczy o 1 miejsce XD wyczuwam na zmiane Cou i De Jong ława/trybuny ;) a ktoś liczy na szanse dla Aleni Puiga XDDD a gdzie arthur Vidal,nie ma miejsca dla wychowanków niech lepiej odchodzą bo nic grać nie będą
0
Dortmund grał tylko w lidze,jeden front od dawna i traci pkt :D
do tego Lechia XD ale Polska to wiadomo,co roku to samo ktoś odjezdza by potem Legia nadgoniła dziwnym trafem
0
ja tam chłodzę głowę zimnym trunkiem :P
0
przecież to pewnie że latem nie odejdzie,jak on jest najlepszym pomocnikiem. trzy lata hmm trochę dużo ale kto wie może :)
3
sorry musiałem znowu :D
https://pliki.meczyki.pl/big/289/5cb642ac69000.jpg