0

a szef sędziów mówił że błędu sędzia nie popełnił xDDD

0

moim zdaniem te ich spojlery kartoniad są żenujące :) no ale co poradzisz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

UUU Milan 2 strzały celne do 50" ewidentnie lepiej grają bez Piątka XD

0

ja też,mówie Flashscore strona dobra XDD a tu beng taki troll jak 1 kwietnia XD

0

e tam nic mnie nie interesują,mogą dostać 10-0 i tak sezon zakończyli w marcu...i to jest miłe :)

0

jaki dla Rayo XDDD chyba dla Realu co wy XD a dobra Flashscore z przyzwyczajenia świruje :D

0

przecież jak on By miał Messiego z tyłu to by już miał 40 goli z tą jego skutecznością :D

1

jak masz w przeciągu 2 ostatnich lat tam 1-2 h opoznienia możesz się ubiegać o odszkodowanie z tego co wiem :)

1

Gatusso to śmieszny trener,wielka legenda bo grał ostreo i się nie poddawał ,nie zmienia faktu że trenerem jest miernym,życzę by Atalanta weszła do LM

0

Dlaczego.. Coz zdarza sie xd to sie nazywa pech uf a ja przez ten portal chcialem barcrlone ogarniac. Wole sam lub itake

1

Bedzie wchodzil jak Leo i ratowal xd

0

Pajace z milanu piatek im zalatwil awans do 1/2 PW ile pkt juz w lidze. To ze nie dostaje podan nie jego wina

0

Pio na lawie?, Gatusso out!!

0

O jezu straszne xd pewnie to polacy xd

1

A kogo puchary obchodza w polskoej pilce. Po prostu noe chcemy mistrza stolicy

1

Bjelica tez mial problem wygrac Lechem lige a dinamem jedzie duzo lepsza chorwacka lige. Nie da sie tego porownac

7

Mowisz o 'kibicach' ktora wiekszosc nie byla na ani jednym meczu klubu. Na kazdej stronie klubowej sa placzki wiec smieszne gadanie

0

Steinbors.

3

Burnley musisz. Juz jest niezle xd

1

Chlopaki brakuje wam luzu

0

Bez niego nie bylo by busquetsa pique to on dal kredyt zaufania i na nich stawial az stali sie kregoslupem. Teraz pewnie puig juz by mieszal w srodku pola a tak nie ma szans na kariere w Barcy

0

Dlatego chcialbym ich w realu ale byla by szatnia jak za Mou xdd

0

https://tiny.pl/tr5s2 :D no cóż bywa ciekawe czy go zawieszą,czy szejk przyłoży złotą kartę i git

1

ee tam już bez przesady,zalezy jak to odbiera,Hajsu ma jak lodu jest panem życia,w takim momencie ja bym miał na to wywalone xD

1

ja też o ile Ivan musi zostać,to i tak tego nie widze,Sergio i Ivan pewniaki do składu,reszta walczy o 1 miejsce XD wyczuwam na zmiane Cou i De Jong ława/trybuny ;) a ktoś liczy na szanse dla Aleni Puiga XDDD a gdzie arthur Vidal,nie ma miejsca dla wychowanków niech lepiej odchodzą bo nic grać nie będą

0

Dortmund grał tylko w lidze,jeden front od dawna i traci pkt :D
do tego Lechia XD ale Polska to wiadomo,co roku to samo ktoś odjezdza by potem Legia nadgoniła dziwnym trafem

0

ja tam chłodzę głowę zimnym trunkiem :P

0

przecież to pewnie że latem nie odejdzie,jak on jest najlepszym pomocnikiem. trzy lata hmm trochę dużo ale kto wie może :)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?