Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
serio,przecież to był najbardziej pewny skład w tym sezonie,Roberto zawsze gra w ważnych meczach,Arthur ostatnio nic nie gra,tak samo Dembele :D
0
poczekajmy do 90min,a może on nas tą taktyką zniszczy wtedy tu będzie płacz
0
czyli co Liverpool kontry skrzydłami,a my / byle nie znow słabe granie po obwodzie wolną piłką...musimy ich zaskoczyć szybkimi podaniami i wymianą pozycji w zamku
1
to powodzenia życzę jeśli Roberto bedzie w ofensywie,już widze te jego powroty za Mane XDDDD
0
problemy świata XD
0
ciekawe czy dziś ktoś wyprzedzi pana od składów :D w sumie mógłbym już podać,raczej każdy jest w 99% pewny jaki będzie
1
serio xDDDD tak niech dają im śledzie ,boże co za kraj albo niech im, kartofle surowe dają xD
0
nie no nie ma szans,stawiam 8-0
1
też tak myślę,kto wygra dzisiejszy dwumecz zgarnia puchar. ale będzie się działo
1
uuu aż tak dobry jesteś ? :D nie nie śmieje się,przynajmniej w śląskiej okręgówce już trzeba poziom prezentować by mieć szanse :P
0
dokładnie,sam Leo dziś raczej nic nie zrobi,koledzy muszą go odciążyć i zagrać na poziomie a nie jak czasem bywa że kopią się po czole i czekają na jego magie
0
Austria przed meczem z Polską też wygrywała w takich głupich zestawieniach
0
hmm ja się boję bo z United Gdyby nie akcje Leo to kto wie jakby się potoczyło,a Liverpool nie ma tak słabego ataku jak United które i tak z początku trochę postraszyło nas na Camp Nou...Liverpool w dodatku ma rewanż u siebie
0
a to przepraszam kolegę bardzo :),ja tylko mówię jak jest :D
0
ma ktoś link ? do studia czy lipa ? :D
1
a co nie może ? ? La Rambla jest do wszystkiego
0
to by miało sens :D
0
chłopie pomyśl trochę nie może być 4 kozaków w składzie,ktoś bedzie poszkodowany,no ale cóż jak klub ma hajs niech buli dalej pensje,za rok pewnie ktoś bedzie chciał odejsć,chyba że Pique skończy kariere
0
to samo miałem w Barcelonie i w Grecji XD dla nich po prostu to jest jeszcze zima,dla nich lato to plus 30 non stop przez 4 miesiące a nie tak jak u nas XD ... Może Malta ? ,albo jak kolega wyżej kanary coś w tę stronę Dubaj :)
0
czyli dowidzenia Umtiti,inaczej tego nie widzę,żeby ktoś z tak dużą pensją siedział na trybunach
5
Akurat na camp nou z kazdego sektora jest super widok. Pleciesz bzdury. Poza tym na mecz sie chodzi kibicowac druzynie a nie miec super widok
2
no niestety tak to jest,tam spokojne miasto więc zaskoczenie,w Polsce czy na Bałkanach już by był gruby odwet :D
0
szkoda że ultrasi Barcy ich nie spotkali xd
0
ale że jak xDDD ,nie jestem w temacie o widze ze się wieczorem działo ...aaa zamieszki typowe Angole ,u siebie nie mogą bo by już na stadion nie weszli to zawsze na wyjazdach coś odwalą
0
mogę zrobić jak Austria przed meczem z Polską,ale nic to nie da,liczy się forma dnia,kolektyw zespołu :)
0
a może trening taktyczny,rozruch,jedne z ostatnich wskazówek na mecz i dopracowanie sposobu na Leo :)
0
no łatwy to nie będzie,Liverpool zdecydowanie nie jest w 1/2 z przypadku,po prostu jest mega silny
3
Klopp jesteś mistrzem wywiadów,niech dziś wygra lepszy
1
I zajechałeś Luisa,obyś tego nie żałował bo jak dziś zagra piach i odpadniemy to wylecisz na butach z tego miasta
0
no po nich to spływa jak po kaczce,jak PSG dostanie bana to ja się św Mikołaj nazywam