0

Jak mats sie denerwuje czyli jest zle

0

Ale salah sie bawi z nami

0

1 lepszy zespol i gramy bez ponocy wszystko na Leo

0

No goscie przewaga. Suarez zbedny poki co

3

Suarez przyjecie na 10m boze xd

0

Hahah obrona kabaret

0

Ale nas klepia xd. Suarez dograj ta glowka a nie z 0konta strzelass

1

Ole ole Barca Ole jedziemy !

0

z tym komentarzem juz czuje się jakbym skróty oglądał ,ale dno

3

był hymn Barcy,eh ta kartoniada coś słabo wyszła z tym śmiesznym hymnem LM

0

eh dogrywka xD ale i tak bedzie awans

0

heh karne zaraz będą chyba że w dogrywce coś siekną :)

0

środkowy palec XDDD

0

biała powinna być podłoga :D

0

ee tam hokej zawsze fajny,walczymy o awans do elity

0

no Bilbao Olimpiacos,przy Barcy to trochę słabo :)

0

jestem nagrzany jak kaflok po dorzucenia koksu xD

0

w sumie,to i dobrze robisz :D

0

kto to jest ? ten od piosenki trójkaty czy jakoś tak ? XD

1

a ta Ola to nie jest ta z rodziny zastępczej czasem xDDD

0

cicho,Magda Gessler kazała

0

hajto i borek w tvp ? XDDDD

0

xDDDDD

1

byle nie szpakowski i zewłakow bo nie wytrzymam

0

szacunek ,ha jak ligę oglądam to jak tu czasem zerknę to wkurzają spojlery :D

0

zrozumiałem Panie kibicu

0

wygrał pan lodówkę,chyba że będziemy gonić wynik to Malcom xD

3

bez sensu,przeżywanie głupiego studia z pseudo ekspertami,pozdraawiam

0

oby dał radę,szkoda tylko że przychodzi kluczowy moment sezonu i znowu pod formą mamy Arthura i Dembe którzy na początku grali super

4

po co wy ogladacie studia,tylko sie denerwujecie i narzekacie ze ten nie wie tego tamtego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?