Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mats sie denerwuje czyli jest zle
0
Ale salah sie bawi z nami
0
1 lepszy zespol i gramy bez ponocy wszystko na Leo
0
No goscie przewaga. Suarez zbedny poki co
3
Suarez przyjecie na 10m boze xd
0
Hahah obrona kabaret
0
Ale nas klepia xd. Suarez dograj ta glowka a nie z 0konta strzelass
1
Ole ole Barca Ole jedziemy !
0
z tym komentarzem juz czuje się jakbym skróty oglądał ,ale dno
3
był hymn Barcy,eh ta kartoniada coś słabo wyszła z tym śmiesznym hymnem LM
0
eh dogrywka xD ale i tak bedzie awans
0
heh karne zaraz będą chyba że w dogrywce coś siekną :)
0
środkowy palec XDDD
0
biała powinna być podłoga :D
0
ee tam hokej zawsze fajny,walczymy o awans do elity
0
no Bilbao Olimpiacos,przy Barcy to trochę słabo :)
0
jestem nagrzany jak kaflok po dorzucenia koksu xD
0
w sumie,to i dobrze robisz :D
0
kto to jest ? ten od piosenki trójkaty czy jakoś tak ? XD
1
a ta Ola to nie jest ta z rodziny zastępczej czasem xDDD
0
cicho,Magda Gessler kazała
0
hajto i borek w tvp ? XDDDD
0
xDDDDD
1
byle nie szpakowski i zewłakow bo nie wytrzymam
0
szacunek ,ha jak ligę oglądam to jak tu czasem zerknę to wkurzają spojlery :D
0
zrozumiałem Panie kibicu
0
wygrał pan lodówkę,chyba że będziemy gonić wynik to Malcom xD
3
bez sensu,przeżywanie głupiego studia z pseudo ekspertami,pozdraawiam
0
oby dał radę,szkoda tylko że przychodzi kluczowy moment sezonu i znowu pod formą mamy Arthura i Dembe którzy na początku grali super
4
po co wy ogladacie studia,tylko sie denerwujecie i narzekacie ze ten nie wie tego tamtego ...