Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze tylko niech $ity pójdzie waszym śladem i może ten świat futbolu będzie lepszy
23
uuu tylko liga im została ,mogą się w końcu skupić :D
0
Ale te PSG jest mierne,oni chcą LM wygrać,chyba puchar tymbarku co najwyżej :)
1
Serbski Obrońca Piasta blisko przejscia do walczącej o Premier Division Mallorci,podobno nie bardzo chce przedłużyć kontrakt i odejdzie za darmo,choć może puchary go skuszą :)
1
oby karne przegrali bo lige i tak mają :D
1
Neymar Uczy :D
2
a cześć tytułu se walne Pizza z Auchana mrożoną a co,kto bogatemu zabroni xDDD
0
czepiasz się :)
0
a mówiłem nie pij przed fetą xD Suarez jeszcze nie wie xd
0
syn Leo dawał kose córce z tego co widziałem,ona ładnie nurkowała i się turlała przez pół murawy xD
1
haha najlepsza :D
2
u mnie od 7 rano wjezdzają xD
2
Haha wszyscy beke z Neya robią serio xD
0
oho Luis tłumaczy się zonie co poszło nie tak xD
0
adam Nawałka nawet tam jest ? :D
10
tyryryryry którą tu wybrać hohohoh :D
19
uuu niezła ta Pani Suarez xD
4
ale ale ale :) mam nadzieję w środe 98tys Hymn acapella ,Ostry doping a nie jak na meczach ligi pikniki bo to będzie mega ważne
1
Pique odgapia od Ronaldinho nie ładnie ;p
1
haha wygrał
-pique 2 piwka
-Messi 1 piwko
Mamy ich :D
0
powiedzcie mi co to zwyczaj ze kibice maja słuchawki w uszach o co z tym chodzi,socios radia słuchają zamiast kibicować ?
0
Tabas za rok ustaw grafik by ostatnia kolejka była na Camp nou pało
0
tak samo,na samą myśl mam sraczkę jak przed Bayernem Jupa
1
no powiem ci ze rok temu ktoś to cicho zapodał raz i tyle :) nie było tego aż dziwne XD
0
Messi patrzy na fajerwerki i kurcza,mam grać tą LM czy nie
1
no właśnie nie,sama nuda,znów to samo a ludzi jakby coś za darmo dawali...nie wiem o co chodzi :)
0
Spokojnie,wszystko było zaplanowane XDDDD
0
jeszcze by się pique podniecił,dopiero po finale LM xDDD
0
był płacz mieszany z szczęściem :)
7
Hiszpański Podsiadło xDDD