0

Jeszcze tylko niech $ity pójdzie waszym śladem i może ten świat futbolu będzie lepszy

23

uuu tylko liga im została ,mogą się w końcu skupić :D

0

Ale te PSG jest mierne,oni chcą LM wygrać,chyba puchar tymbarku co najwyżej :)

1

Serbski Obrońca Piasta blisko przejscia do walczącej o Premier Division Mallorci,podobno nie bardzo chce przedłużyć kontrakt i odejdzie za darmo,choć może puchary go skuszą :)

1

oby karne przegrali bo lige i tak mają :D

1

Neymar Uczy :D

2

a cześć tytułu se walne Pizza z Auchana mrożoną a co,kto bogatemu zabroni xDDD

0

czepiasz się :)

0

a mówiłem nie pij przed fetą xD Suarez jeszcze nie wie xd

0

syn Leo dawał kose córce z tego co widziałem,ona ładnie nurkowała i się turlała przez pół murawy xD

1

haha najlepsza :D

2

u mnie od 7 rano wjezdzają xD

2

Haha wszyscy beke z Neya robią serio xD

0

oho Luis tłumaczy się zonie co poszło nie tak xD

0

adam Nawałka nawet tam jest ? :D

10

tyryryryry którą tu wybrać hohohoh :D

19

uuu niezła ta Pani Suarez xD

4

ale ale ale :) mam nadzieję w środe 98tys Hymn acapella ,Ostry doping a nie jak na meczach ligi pikniki bo to będzie mega ważne

1

Pique odgapia od Ronaldinho nie ładnie ;p

1

haha wygrał
-pique 2 piwka
-Messi 1 piwko

Mamy ich :D

0

powiedzcie mi co to zwyczaj ze kibice maja słuchawki w uszach o co z tym chodzi,socios radia słuchają zamiast kibicować ?

0

Tabas za rok ustaw grafik by ostatnia kolejka była na Camp nou pało

0

tak samo,na samą myśl mam sraczkę jak przed Bayernem Jupa

1

no powiem ci ze rok temu ktoś to cicho zapodał raz i tyle :) nie było tego aż dziwne XD

0

Messi patrzy na fajerwerki i kurcza,mam grać tą LM czy nie

1

no właśnie nie,sama nuda,znów to samo a ludzi jakby coś za darmo dawali...nie wiem o co chodzi :)

0

Spokojnie,wszystko było zaplanowane XDDDD

0

jeszcze by się pique podniecił,dopiero po finale LM xDDD

0

był płacz mieszany z szczęściem :)

7

Hiszpański Podsiadło xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?