Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczynamy weekend. Dzis bedzie co oblewac :)
0
Oby tak zagral. Bo jak mu odetnie prad to stracimy kontrole nad meczem
1
Ta jak bede ostrym pressingiem wybiegac to juz widze busquetsa i reszte xd poczatek bedzie pewnie mega chaos
0
Ale Piast sie bawi oby tak dalej i kontakt z liderem zlapany :)
0
w Manchesterze tylko United,w Londynie tylko West Ham :D
0
prędzej Leicester zatrzyma $ity niż te ogórki Liverpool :)
Bo pep i wpadliśmy na Liverpool i już jest nie nawiść gotowa XDDD
1
https://tiny.pl/trff9
:DDD
0
fajnie pograli piłką :) można,można xd
2
Biedny,czyli PSG kończy LM na fazie grupowej XD
0
Sami wiecie jacy oni są :D przed tymi LM też przy porażkach się chwalili 9 pucharami mimo że większość kibiców nie widziała ani jednego bo wtedy jeszcze w wózkach jeździła XD
0
a gdzie ci się tak spieszy :D
0
Mało mnie to interesuje xd
1
miałem jechać na majówke,tak polecam Adbastera super filmiki...za rok już na pewno tam bede polecam ALienatours z Wawy lub krakow inną,ja jednak wybiorę dojadz do stolicy(alienatours) i stamtąd wyruszę w te miasto widmo...powiem ci musimy się spieszyć,turysci rozkradają dużo a i też wszystko się niszczy ...muszę oddać hołd strażakom "likwidatorom" dzięki którym prawdopodobnie cały wschód europy żyje
1
"-wiek ?
- szczyl
..."
2
na tym kamieniu,od razu mi się przypomniał słynny odcinek Jasia Fasoli z niewidomym na plaży XD
0
tylko obrońce rozliczamy z straconych goli z jego flanki a nie asyst,także wiesz :D jak dla mnie on zawsze bedzie przeciętnym PO bo jest Pomocnikiem,proste..ogolnie smieszy mnie polityka Barcy,zawsze minimum 2 pomocnikow kupują,potem Fabs gra w ataku,Roberto w obronie,Song tez zdarzyło się w obronie,Cou na skrzydle byle by upchać
1
no u nas wlasnie ostatnio z tym jest gruba haja kierowniczka jednej odmowila a ta wziela L4 xDxd
1
Koszulka kiepska,napis nawet fajny,ale trochę prowokujący do przepychanek między rywalami za miedzy,żeby Real nie wyskoczył z koszulkami 3/4 ostatnie LM zaraz bo nas zgaszą xDD
1
Jeszcze reksio franklin. Pat i kot. Bracia koala smerfy xd
0
Ja ostatnio oglądałem chojraka.ah ten andy zawsze smieszylo xd
0
Podroze za jak najmniej hajsu xddd chlanie co weekend
1
W Katowicach lotnisko jest auto
http://i67.tinypic.com/2hpj71y.jpg
0
Daj znac pozniej jak najszybciej inaczej ci wdupca nagane xd
0
Smaki dziecinstwa kanapki robilo sie cudne na imprezki jako nastolatki po gimbie mi tam z auchana dziala dlugo xd
0
Licze na Milan. Po co ma isc do klubu gdzie ma peenego majstra. Niech pokaze klase i wygra lige innym zespolem
0
haha typowe ,jak po skokach napisałem że niemcy to ... to ban z miejsca poleciał XDD
0
Na yt? Chyba obejrze xdd
0
Filli cc
0
Spokojnie rakitic bedzie skrzydlowym
5
Chyba nie było Chorzowski Messi co ich porobil xd
https://tiny.pl/trcd3