0

Zaczynamy weekend. Dzis bedzie co oblewac :)

0

Oby tak zagral. Bo jak mu odetnie prad to stracimy kontrole nad meczem

1

Ta jak bede ostrym pressingiem wybiegac to juz widze busquetsa i reszte xd poczatek bedzie pewnie mega chaos

0

Ale Piast sie bawi oby tak dalej i kontakt z liderem zlapany :)

0

w Manchesterze tylko United,w Londynie tylko West Ham :D

0

prędzej Leicester zatrzyma $ity niż te ogórki Liverpool :)

Bo pep i wpadliśmy na Liverpool i już jest nie nawiść gotowa XDDD

1

0

fajnie pograli piłką :) można,można xd

2

Biedny,czyli PSG kończy LM na fazie grupowej XD

0

Sami wiecie jacy oni są :D przed tymi LM też przy porażkach się chwalili 9 pucharami mimo że większość kibiców nie widziała ani jednego bo wtedy jeszcze w wózkach jeździła XD

0

a gdzie ci się tak spieszy :D

0

Mało mnie to interesuje xd

1

miałem jechać na majówke,tak polecam Adbastera super filmiki...za rok już na pewno tam bede polecam ALienatours z Wawy lub krakow inną,ja jednak wybiorę dojadz do stolicy(alienatours) i stamtąd wyruszę w te miasto widmo...powiem ci musimy się spieszyć,turysci rozkradają dużo a i też wszystko się niszczy ...muszę oddać hołd strażakom "likwidatorom" dzięki którym prawdopodobnie cały wschód europy żyje

1

"-wiek ?

- szczyl

..."

2

na tym kamieniu,od razu mi się przypomniał słynny odcinek Jasia Fasoli z niewidomym na plaży XD

0

tylko obrońce rozliczamy z straconych goli z jego flanki a nie asyst,także wiesz :D jak dla mnie on zawsze bedzie przeciętnym PO bo jest Pomocnikiem,proste..ogolnie smieszy mnie polityka Barcy,zawsze minimum 2 pomocnikow kupują,potem Fabs gra w ataku,Roberto w obronie,Song tez zdarzyło się w obronie,Cou na skrzydle byle by upchać

1

no u nas wlasnie ostatnio z tym jest gruba haja kierowniczka jednej odmowila a ta wziela L4 xDxd

1

Koszulka kiepska,napis nawet fajny,ale trochę prowokujący do przepychanek między rywalami za miedzy,żeby Real nie wyskoczył z koszulkami 3/4 ostatnie LM zaraz bo nas zgaszą xDD

1

Jeszcze reksio franklin. Pat i kot. Bracia koala smerfy xd

0

Ja ostatnio oglądałem chojraka.ah ten andy zawsze smieszylo xd

0

Podroze za jak najmniej hajsu xddd chlanie co weekend

1

W Katowicach lotnisko jest auto
http://i67.tinypic.com/2hpj71y.jpg

0

Daj znac pozniej jak najszybciej inaczej ci wdupca nagane xd

0

Smaki dziecinstwa kanapki robilo sie cudne na imprezki jako nastolatki po gimbie mi tam z auchana dziala dlugo xd

0

Licze na Milan. Po co ma isc do klubu gdzie ma peenego majstra. Niech pokaze klase i wygra lige innym zespolem

0

haha typowe ,jak po skokach napisałem że niemcy to ... to ban z miejsca poleciał XDD

0

Na yt? Chyba obejrze xdd

0

Filli cc

0

Spokojnie rakitic bedzie skrzydlowym

5

Chyba nie było Chorzowski Messi co ich porobil xd
https://tiny.pl/trcd3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?