Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Leo bedzie ratowal wynik xd
0
Inter mocny xd
0
najlepiej publiczny,pociąg,autokar :)
1
Spokojnie,ogra się w pucharach w lipcu i będzie dobry
0
illuminati :D niby tak,ale nie do końca
0
co oni się tak cieszą że się odłączył ten silnik i nie wybuchło xD
0
ide po popcorn i oglądamy
0
byłem :) myślę nad Brnem też,ktoś może był ? :) ... o Lwów ciekawa opcja
1
pytanie do podróżnikow,jakieś ładne miasto do zwiedzania nie daleko na wypad weekendowy ? Polska/Czechy/Słowacja ?
Tylko nie mówcie Sosnowiec i Radom,byłem nic tam nie ma ,oszukali mnie :D
30
normalnie,nie grają jeszcze dla nas,jak mają odpuszczać to by znaczyło że są nie profesionalni ..w końcu bierze się najlepszych,mało kto strzela Barcy :D
0
Arsenal,United Remis,Atletico 1-0
Lech,Pogoń
same pewniaczki
0
Z tego co słyszałem to w kolumbi czy gdzies tam po 1gr xd
0
Hulajnoge.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na emeryture do turcji albo dalej xd
0
Noo choc licze ze jeszcze united namiesza ale ciezko bedzie
2
Bo boimy sie wyjsc na ulice i zrobic zadyme jak francuzi. Rzad widzi ze Polacy pokrzycza i tyle. A jak daja rade to znowu im podniesmy ceny a co tam. Jestem ciekaw jak za rok wejdzie(ma wejsc podobno) podwyzka pradu o 100% co na to narod powie xd.
Ceny to jest smiechu warte sporo rzeczy widzialem na zachodzie tanszych niz u nas juz po przeliczeniu na Pln. Benzyna 1.5e za litr masakra
0
Arka Liverpool.
1
Niech rzad zabierze 500+ i inne dodatki a niech daja wyplaty brutto do reki i bylo by po problemie :)
0
szczerze nikogo,patrzac na to ile gra Alba to jest bez sensu kupno kogoś na zmiane,lepiej dać komuś z Barcy B te 7 meczy w sezonie
1
a to tego nie znam,no top było fajne teraz jakieś gowniane 4minutowe odcinki wrzucają,chyba się skonczyli :P.ale czasem zawsze fajnie coś ciekawego obejrzec
1
to słabe,ajax rok temu też G grał ... równie dobrze za rok Benfica może być w finale LM tego nigdy nie przewidzisz
1
top10wszystkiego ? :D
1
weszły i to chyba całe, dobra jęrzej łap odemnie 2 like :D
1
fajnie napisałeś,ale to jest fakt,Messi robi to co tydzień,on nas do tego przyzwyczaił dlatego media są cicho,on musi coś zrobić ponad by było oh ah w TV...to samo mój znajomy kibic Realu mówił :P niestety ale Leo mierzymy dużo cięższą miarą :)
0
I pięknie,już trudno wytrzymam United bez LM,ale tylko nie Chelsea,niech już ten Arsenal tam wchodzi
0
UPS XDDD
1
no 2-3 to fakt,ciekawi mnie jak długo to będą nadawać,mogli by dać sobie spokoj bo to już jest kpina,1 dobry odcinek w sezonie
3
a my płaczemy że Reca tam nie gra,w tak wielkim klubie ławka to i tak powinna być Kadra kurłłłłaa ! XDDD
0
Chelsea jeszcze nie wygrała :D Burnley wierzę :P