0

Czyli Leo bedzie ratowal wynik xd

0

Inter mocny xd

0

najlepiej publiczny,pociąg,autokar :)

1

Spokojnie,ogra się w pucharach w lipcu i będzie dobry

0

illuminati :D niby tak,ale nie do końca

0

co oni się tak cieszą że się odłączył ten silnik i nie wybuchło xD

0

ide po popcorn i oglądamy

0

byłem :) myślę nad Brnem też,ktoś może był ? :) ... o Lwów ciekawa opcja

1

pytanie do podróżnikow,jakieś ładne miasto do zwiedzania nie daleko na wypad weekendowy ? Polska/Czechy/Słowacja ?

Tylko nie mówcie Sosnowiec i Radom,byłem nic tam nie ma ,oszukali mnie :D

30

normalnie,nie grają jeszcze dla nas,jak mają odpuszczać to by znaczyło że są nie profesionalni ..w końcu bierze się najlepszych,mało kto strzela Barcy :D

0

Arsenal,United Remis,Atletico 1-0
Lech,Pogoń
same pewniaczki

0

Z tego co słyszałem to w kolumbi czy gdzies tam po 1gr xd

0

Hulajnoge.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na emeryture do turcji albo dalej xd

0

Noo choc licze ze jeszcze united namiesza ale ciezko bedzie

2

Bo boimy sie wyjsc na ulice i zrobic zadyme jak francuzi. Rzad widzi ze Polacy pokrzycza i tyle. A jak daja rade to znowu im podniesmy ceny a co tam. Jestem ciekaw jak za rok wejdzie(ma wejsc podobno) podwyzka pradu o 100% co na to narod powie xd.
Ceny to jest smiechu warte sporo rzeczy widzialem na zachodzie tanszych niz u nas juz po przeliczeniu na Pln. Benzyna 1.5e za litr masakra

0

Arka Liverpool.

1

Niech rzad zabierze 500+ i inne dodatki a niech daja wyplaty brutto do reki i bylo by po problemie :)

0

szczerze nikogo,patrzac na to ile gra Alba to jest bez sensu kupno kogoś na zmiane,lepiej dać komuś z Barcy B te 7 meczy w sezonie

1

a to tego nie znam,no top było fajne teraz jakieś gowniane 4minutowe odcinki wrzucają,chyba się skonczyli :P.ale czasem zawsze fajnie coś ciekawego obejrzec

1

to słabe,ajax rok temu też G grał ... równie dobrze za rok Benfica może być w finale LM tego nigdy nie przewidzisz

1

top10wszystkiego ? :D

1

weszły i to chyba całe, dobra jęrzej łap odemnie 2 like :D

1

fajnie napisałeś,ale to jest fakt,Messi robi to co tydzień,on nas do tego przyzwyczaił dlatego media są cicho,on musi coś zrobić ponad by było oh ah w TV...to samo mój znajomy kibic Realu mówił :P niestety ale Leo mierzymy dużo cięższą miarą :)

0

I pięknie,już trudno wytrzymam United bez LM,ale tylko nie Chelsea,niech już ten Arsenal tam wchodzi

0

UPS XDDD

1

no 2-3 to fakt,ciekawi mnie jak długo to będą nadawać,mogli by dać sobie spokoj bo to już jest kpina,1 dobry odcinek w sezonie

3

a my płaczemy że Reca tam nie gra,w tak wielkim klubie ławka to i tak powinna być Kadra kurłłłłaa ! XDDD

0

Chelsea jeszcze nie wygrała :D Burnley wierzę :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?