Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pomyślałem,że jakąś wycieczkę weekendową sobie zorganizuje,wróce do autokarów...,ale patrzę ,serio mam płacić 200zł za 20h jazdy...o nie dziękuje :D
0
Pewnie Krzysio zaśmiał się pod nosem " kolejnego kiepa posadzę na ławie :D"
1
Mi kilka się przedawniło :D ,ale jak teraz weszło ta nowa komunikacja na Śląska to nie przejdzie,dostałem może z 3 mandaty w rok i już przyszło pismo że mam zapłacić albo ląduje w KRD,to ich po 20zł spłacam powolutku :D
0
Dokladnie jak dla mnie ronaldo mbappe piatek moga wyprzedzic Leo byle by puchary byly nasze
0
kurcze same Messi nie długo będą grali na świecie :D
7
ta jasne,wiadomo że i tak zagra Alba ,zresztą po co rzucać Malcoma po pozycjach na których nie gra,po to by mieć argument by siedział na trybunach
0
oho zaraz tam amerykańce się zjadą
1
jesli biegają z pukawkami to i tak dobrze :) heh my butelki i worki i z klatek leciały na chodniki to były akcje :D
0
Football manager :D
1
byle nie zółta łódź ,na reszte mam wyj....
0
kurde w 1 sezonie Milanem wygrałem PW i Ligę Europy,ale w 38 kolejce przegrałem mistrza z Romą,teraz już jest gorzej XD tym bardziej że się Pio zablokował ..kolejno skład Liga,LM i PW :
http://i68.tinypic.com/mjyhoo.jpg
PS to przez was znowu zaczałem grać xDD
0
co jakie limity,chyba chcą mnie zdenerwować ...
1
no Zielu szczególnie pokazuje swój kunszt w ważnych meczach,znika Xd
0
no w cholere hajsu,jakby Mioduski w Legii zobaczył taki hajs to by oszalał i pewnie znowu by odjechali reszczie ligi xDD
0
Bardzo dziki zachód :D
3
kto ich pozamiatał ? karius ,mieli by chociaż Malarza w gk to śmiem twierdzić że by wygrali Lm
0
o kurcze to Arsenal kozaki,bez wiki tego nie wiedziałem/nie pamiętałem :D
0
i tak by lepiej prowadził klub niż ci jego zmiennicy,Solskjer miał chwilę chwały i wrócił do dna
0
ja zawsze łapałem w ręke i dawałem wąchać XD
1
3 w statystyce bym dał Chelsea lub shiefeld united
2.Niemcy
3.nie inteteresuje mnie city
4.Włochy,czechosłowacja,RFN ?
5.Bilbao ?
0
Sir Alex Ferguson wracaj bo się nie da patrzeć na te United...a widzę Real tak jak myślałem izi dogoni zaraz daremne Atletico
0
A co maja klaskac ze klub dal tyle hajsu a gosc gra przecietnie.
0
kiedys 2dni nie spalem masakra.. A dzis poszedlem po 4 i juz od 8nie spie, byle do wieczora wytrzymac
0
Ten do Barcy?, mi. Nie kazali :)
0
Haha tak od okolo listopada na maly plecaczek patrza krzywo. Takze jak chcesz brac wiecej wykup prority najwyzej na lotnisko wez pare snurowek. Ja tak owijam plecak jak oni placza ze sie nie zmiesci i cyk zgaszeni :)
0
Ciekawe jak sie znowu okaze za pare lat ze mistrze juve to korupcja, i pyk znow 2liga tylko ze teraz by nie mieli takich legend jak del piero czy buffon. Wszyscy by uciekli xd
0
To masz cos z fonem ja zero reklam
0
Wesołych,jeśli mogę to proszę też o porażkę górnika xD
1
mecz jak flaki z olejem,dobrze ze sa 3pkt...i oby nas Liverpool nie wyjaśnił,jezu ale to będzie meczycho,dobrze że mam wolne w ten dzień :D
1
żeby dostał premie za występ i to chyba tyle