Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie jakby Messi zakończył karierę za 7lat,w setną rocznicę śmierci Gaudiego. Można by wtedy oddać cześć 2 najlepszym architektom Barcelony w historii
0
przeciez Ronaldo grał wszędzie,a Messi w innej lidze by sobie nie poradził XD
0
Troche pokory bo znowu. Bedzie placz jak final będzie angielski
0
"W całej Europie jest VAR. Tu go nie ma. Nie lubię wygrywać w taki sposób. Przykro mi."
P. Guardiola
Pewnie teraz zmieni zdanie xd
32
Antufutbol xdddddd
3
City i Psg to sa kelnerzy w LM i to sie potwierdza ekipy które dlugo nie wygraja tego pucharu
0
Piekna ta LM w tym roku :) nawet jak nie wygramy to sie nie bede musial denerwowac ze jakis smieszny ogorek ja wygra xd
0
Autobus i trafili 3gole jezu jacy wy jestescie smieszni. Nir kazdy jest barca ze ma super atak i potrafi utrzymywac sie non stop przy pilce
1
Ja bede zyczyl mu dopiero dobrze jak obejmie normalny klub a nie bayerny city grrr oby zaraz do psg nie poszedl
1
Zaczynam szukac ktory to kolezka byl pewny i pisal ze city dzis zmiecie xdd
0
Uf pieknie haha pep sciagnal sweter bo sie zgrzak skakal moze poskakac ale do domu xddd
3
Turek koncz ten mecz.
0
Trzymajcie to koguty!!!
0
Zycze city dzis najgorszego
Swojakow goli dla totkow z spalonego w ostatniej minucie co mi tam niech maja
4
Ale serio wam sie chce studia ogladac xd ja przestalem jakies 10lat temu
0
tylko koguty, walić city
0
PSG ewidentnie gra na wywalenie szejka,ale im się nie uda XDD
13
Brak Kane boli ale dacie radę jazda Koguty
1
teraz dłużej będą gadać o cieszynce niż o jego grze,sprytnie to wymyślił :d
0
no dużo rzadziej,no Arthur coś tam wychodzi na takiego,może i Leglet :P
0
coś z czarnobyla na bank :D
1
tak było
Zezo Cartons :D
https://tiny.pl/t736w
0
do ofensywy nikogo,Coutinho zostaje więc bez zmian,Suarez dalej bedzie się kopał 90% sezonu w 1 składzie :D
1
w takim razie krzyż na drogę,musi zaryzykować,bez operacji nic nie osiągnie,z operacją jest szansa
0
rynek oszalał kluby to wielkie korporacje firmy wydają hajs jak leci.nie długo za janusza z 2 ligi polskiej będą krzyczeć 10mln
0
nie ma talentów,Piątek też wyskoczył praktycznie z nikąd,kiedyś Barca potrafiła kupować dobrych nie znanych graczy i robić z nich gwiazdy :)
0
czyli lazio przegra to już wiemy XD..Totki remis 2-2 bym stawiał
0
dobrze że troche już zwiedziłem ,jedziecie z tematem :D
0
a gdzie pan dolar,co mu sie znowu stało xDDD
0
Napoli bierze coraz lepszych,ale oby gdzieś odszedł za jakiś grosz chociaż