2

Fajnie jakby Messi zakończył karierę za 7lat,w setną rocznicę śmierci Gaudiego. Można by wtedy oddać cześć 2 najlepszym architektom Barcelony w historii

0

przeciez Ronaldo grał wszędzie,a Messi w innej lidze by sobie nie poradził XD

0

Troche pokory bo znowu. Bedzie placz jak final będzie angielski

0

"W całej Europie jest VAR. Tu go nie ma. Nie lubię wygrywać w taki sposób. Przykro mi."
P. Guardiola
Pewnie teraz zmieni zdanie xd

32

Antufutbol xdddddd

3

City i Psg to sa kelnerzy w LM i to sie potwierdza ekipy które dlugo nie wygraja tego pucharu

0

Piekna ta LM w tym roku :) nawet jak nie wygramy to sie nie bede musial denerwowac ze jakis smieszny ogorek ja wygra xd

0

Autobus i trafili 3gole jezu jacy wy jestescie smieszni. Nir kazdy jest barca ze ma super atak i potrafi utrzymywac sie non stop przy pilce

1

Ja bede zyczyl mu dopiero dobrze jak obejmie normalny klub a nie bayerny city grrr oby zaraz do psg nie poszedl

1

Zaczynam szukac ktory to kolezka byl pewny i pisal ze city dzis zmiecie xdd

0

Uf pieknie haha pep sciagnal sweter bo sie zgrzak skakal moze poskakac ale do domu xddd

3

Turek koncz ten mecz.

0

Trzymajcie to koguty!!!

0

Zycze city dzis najgorszego
Swojakow goli dla totkow z spalonego w ostatniej minucie co mi tam niech maja

4

Ale serio wam sie chce studia ogladac xd ja przestalem jakies 10lat temu

0

tylko koguty, walić city

0

PSG ewidentnie gra na wywalenie szejka,ale im się nie uda XDD

13

Brak Kane boli ale dacie radę jazda Koguty

1

teraz dłużej będą gadać o cieszynce niż o jego grze,sprytnie to wymyślił :d

0

no dużo rzadziej,no Arthur coś tam wychodzi na takiego,może i Leglet :P

0

coś z czarnobyla na bank :D

1

tak było

Zezo Cartons :D
https://tiny.pl/t736w

0

do ofensywy nikogo,Coutinho zostaje więc bez zmian,Suarez dalej bedzie się kopał 90% sezonu w 1 składzie :D

1

w takim razie krzyż na drogę,musi zaryzykować,bez operacji nic nie osiągnie,z operacją jest szansa

0

rynek oszalał kluby to wielkie korporacje firmy wydają hajs jak leci.nie długo za janusza z 2 ligi polskiej będą krzyczeć 10mln

0

nie ma talentów,Piątek też wyskoczył praktycznie z nikąd,kiedyś Barca potrafiła kupować dobrych nie znanych graczy i robić z nich gwiazdy :)

0

czyli lazio przegra to już wiemy XD..Totki remis 2-2 bym stawiał

0

dobrze że troche już zwiedziłem ,jedziecie z tematem :D

0

a gdzie pan dolar,co mu sie znowu stało xDDD

0

Napoli bierze coraz lepszych,ale oby gdzieś odszedł za jakiś grosz chociaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?