1

Suarez....
mowie wam rozwalimy ich 1-0 robcie screeny :D

2

klasyk 2d,uwielbiam to od 2008 i zawsze robie haje jak sedzia da karnego czy spalony,mowie przeciez ewidentnie kropka nie faulowała XD

0

No i Lech już dał wyrównać XDDD jeju niech ten zarząd,Trałka i pół składu odchodzi bo to co się tam dzieje to jest kpina

0

dużo masz do wygrania ? :D nie zapomnę 1 kuponu xd

0

o panie ja tak kiedyś chciałem z 5 ligi wejsc,wszedłem do 2 ligi i zaczeły się długi,zarząd zerwał połowe kontraktów i grałem juniorami :DD Polecam grę Rengersami od czasu ich powrotu do Premier League szkocji

0

ale meczycho w Lubinie póki co :D

0

jak się jej nie ogląda to zdecydowanie :P

0

to teraz my rozjedziemy sociedad 1-0 coś czuje i będzie pozamiatane :D

0

no ostatnio dostali z Cracovią,ale może wyciągną wnioskio,oby nie chyba sobie zobaczę ten meczyk

0

dokładnie,z tą ich smieszną grą stawiam że jeszcze Real ich może wyprzedzić

0

chciałbym się bardzo zdziwić,ale czuję że nie da rady :)

1

policz sobie,jesli tak bedzie przy naszej wygranej,będą nam wystarczyły 4pkt jako że zostanie 5kolejek

0

top Football manager ,Jaka to piosenka,postaw na Passata,last day on Earth,flagi i stolice świata :D

0

odkąd Lech i Wisła "upadli" ta liga jest śmieszna i w Europie nie mamy czego szukać

0

oo wyczuwam ze będziecie dzień święty święcić :D

0

oj i Lechia powoli wypisuje się z mistrzostwa,ale to było pewne a oni się łudzili XDDD
przecież nie wiem jak legia by musiała słabo grać by reszta ligi w końcu im mistrza odebrała,szkoda że Piast już za daleko bo chyba jedyny z czołówki coś gra

13

proszę cię,niech pierw nasi kopacze nauczą się grać co 3 dni a nie płacz że za mało wolnego,potem Raków bije całą potęgę ekstraklasy w pucharze

1

raczej bym szans nie dawał ale kto wie co EV ma w głowie

0

Barce boli kurs funta XDDD eh nie smaczne są te przepychanki o bilety no coz

3

uwielbiam te historyczne fakty,czołem Wielkiej Polsce :)

1

ło jezu to interes życia zrobili ,teraz odjadą Bundeslidze za Hajs z Jovicia :D

0

Warto było w sobotę jechać 6h niemal cały kraj :Poznań
http://i63.tinypic.com/23hpsia.jpg

0

gotze czy jak mu tam kiedyś lał za reklamami w LM :D

0

to ostro poleciałeś :D

0

na pewno nie Jones XD

0

no okej dzięki spróbuje,no nie zamierzam być wielkim Youtuberem :)

0

nie zgadniesz,do stworzenia filmiku :P
chce tylko powycinać fragmenty filmów dodać podkład muzyczny i połączyć w całość xd

0

jakiś darmowy program do robienia filmów ktoś coś poleci bo mnie już krew zalewa xD

1

szkoda,znowu pewnie zachlał i tyle .masakra ze media się nim jeszcze interesują ale przeciez wydał książke xd

0

Piękna pogoda,myślę tylko czy rower,czy po roku przerwy gała :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?