Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez....
mowie wam rozwalimy ich 1-0 robcie screeny :D
2
klasyk 2d,uwielbiam to od 2008 i zawsze robie haje jak sedzia da karnego czy spalony,mowie przeciez ewidentnie kropka nie faulowała XD
0
No i Lech już dał wyrównać XDDD jeju niech ten zarząd,Trałka i pół składu odchodzi bo to co się tam dzieje to jest kpina
0
dużo masz do wygrania ? :D nie zapomnę 1 kuponu xd
0
o panie ja tak kiedyś chciałem z 5 ligi wejsc,wszedłem do 2 ligi i zaczeły się długi,zarząd zerwał połowe kontraktów i grałem juniorami :DD Polecam grę Rengersami od czasu ich powrotu do Premier League szkocji
0
ale meczycho w Lubinie póki co :D
0
jak się jej nie ogląda to zdecydowanie :P
0
to teraz my rozjedziemy sociedad 1-0 coś czuje i będzie pozamiatane :D
0
no ostatnio dostali z Cracovią,ale może wyciągną wnioskio,oby nie chyba sobie zobaczę ten meczyk
0
dokładnie,z tą ich smieszną grą stawiam że jeszcze Real ich może wyprzedzić
0
chciałbym się bardzo zdziwić,ale czuję że nie da rady :)
1
policz sobie,jesli tak bedzie przy naszej wygranej,będą nam wystarczyły 4pkt jako że zostanie 5kolejek
0
top Football manager ,Jaka to piosenka,postaw na Passata,last day on Earth,flagi i stolice świata :D
0
odkąd Lech i Wisła "upadli" ta liga jest śmieszna i w Europie nie mamy czego szukać
0
oo wyczuwam ze będziecie dzień święty święcić :D
0
oj i Lechia powoli wypisuje się z mistrzostwa,ale to było pewne a oni się łudzili XDDD
przecież nie wiem jak legia by musiała słabo grać by reszta ligi w końcu im mistrza odebrała,szkoda że Piast już za daleko bo chyba jedyny z czołówki coś gra
13
proszę cię,niech pierw nasi kopacze nauczą się grać co 3 dni a nie płacz że za mało wolnego,potem Raków bije całą potęgę ekstraklasy w pucharze
1
raczej bym szans nie dawał ale kto wie co EV ma w głowie
0
Barce boli kurs funta XDDD eh nie smaczne są te przepychanki o bilety no coz
3
uwielbiam te historyczne fakty,czołem Wielkiej Polsce :)
1
ło jezu to interes życia zrobili ,teraz odjadą Bundeslidze za Hajs z Jovicia :D
0
Warto było w sobotę jechać 6h niemal cały kraj :Poznań
http://i63.tinypic.com/23hpsia.jpg
0
gotze czy jak mu tam kiedyś lał za reklamami w LM :D
0
to ostro poleciałeś :D
0
na pewno nie Jones XD
0
no okej dzięki spróbuje,no nie zamierzam być wielkim Youtuberem :)
0
nie zgadniesz,do stworzenia filmiku :P
chce tylko powycinać fragmenty filmów dodać podkład muzyczny i połączyć w całość xd
0
jakiś darmowy program do robienia filmów ktoś coś poleci bo mnie już krew zalewa xD
1
szkoda,znowu pewnie zachlał i tyle .masakra ze media się nim jeszcze interesują ale przeciez wydał książke xd
0
Piękna pogoda,myślę tylko czy rower,czy po roku przerwy gała :D