Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi i Suarez
0
podpowiem,nie dama :D
0
w tej jego formie by sie nie łapał do gry w Sosnowcu xDDD,ale czasem potrafi z laćka uderzyć z byle kąd XD
0
no i legia ma mistrza w kieszeni,Lechia nie wygra w szczecinie...a potem mistrz Malty i odpadamy z pucharów :DDD
0
jakby Suarez dał do lewej...
0
jak dla legii to wiadomo :D
0
pytaj EV,ale w Liverpoolu grywał też na skrzydle .
1
Malcom czeka aż bedzie pewny mistrz,wtedy coś zagra z Aleniami i takimi,i wtedy ludzie będą płakać ze słaby,a że gra z rezerwami to inna sprawa :D
0
legia karny w 95min hahah fajna ustawka :D
1
bo miał wejść w buty Iniesty a niestety tak nie jest
2
kurde ale te nasze transfery dziwne,ten Dembe i Cou to są takie nie wiadome,piłkarze ruletki,raz coś super zagrają potem nic nie grają i tak w kółko..cięzko się to ogląda
1
Suarez gra wszystko dopoki mu nie urwą nogi XD
3
za długo cię nie było :)
0
myślałem że tylko podaje do Leo xD
1
tego nikt się nie spodziewał XD on potrafi uderzyć :D
4
i zaraz ernest sie wkurzy i da Coutinho Roberto do boju XD
1
Obrona na wakacjach,jak my z taką grą gramy o 3 puchary,tylko Bogu dziękować
3
hahahaha mówiłem ,beka się kręci XD
0
to pomyśl o Suarezie :D
0
jak już to na 2 połowe tak jak w PL na kilku klubach kiedyś było : )
0
sędzia dziś trzeba pochwalić,w ogole wygląda jak giani infantino xDD
0
prócz gola nic cię nie omineło także spokojnie
1
oho teraz zaczną się jaja XD
1
o tak,asysta i za to mam go nazywać królem XD sorry gość za 120mln ma robić wiatr a nie raz dobrze zagrać
0
wpisz Ripple football elegackie linki,nie wiem jaki wy macie problem z transmisjami
2
Dembele jak zwykle po kontuzji żałosny,a gdy wraca do formy to cyk znowu kontuzja...eh trochę szkoda chłopaka
0
a gra z kontry,mowi ci to coś ? :D
0
To ty chyba meczow nie ogladasz w takim razie.
0
Za tego trenera nie ruszymy bronimy wyniku i tyle
2
No to teraz ernest nie zapomnij bronimy wyniku do kobca :)