Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no dobrze,trochę za bardzo pojechałem,jednak myślę że będzie łatwiej w ewentualnym finale niż w 1/2 z the REDS
0
mówisz o Brexicie ? moim zdaniem nie dadzą im wyjść,ale fakt może być ciężej dla nowych przyjezdnych ..no zazdro kurka jakbym umiał lepiej język a tak się troche tego boję..choć byłem trochę u w Londynie i dawałem sobie rade,jednak w robocie inaczej to wygląda xd .. no ale podobno Anglicy są w porządku i bardzo szanują Polaków w robocie
0
gość sam sprowokował się asząc koszulką na sektorze gospodarzy,bardzo dobre zachowanie kibiców Lecha ...ludzie jak wy płaczecie,jedzcie do Grecji a nie daj boże Bałkany albo Turcję,tam cię za inne barwy zabiją ...tu jest w miarę spokojnie
0
dokładnie,moim zdaniem to jest przed wczesny finał,Ajax i tottenham to ogórki przy Liverpoolu
0
albo zapłacił gruby hajs za to że go uniewinnili,albo szykuję się jeszcze większa afera niebawem
2
a myślałem że takie cyrki tylko w Polsce :D
0
Hahaha smieszne rzeczy prawisz xd tak samo jak z dundelage w grupie LE xd
1
Kurka jakby Pio zostal w Genoi juz by krola strzelcow mial. A tak musi sie kopac w tym milanie jedyne plusy hajs i wyzsza pozycja ale z ta gra mysle ze Milan ciezko by mial wygrac ekstaklase xd
0
Ciekawe gdzie sie wybierasz. Ja mysle nad anglia znajomi robia. Niby po 12h ale mowia latwa robota max a potem moga sobie pozwolic na co chca a ja tu mam lipe xd
0
Powiem zal mi kogutow i Liverpoolu. Jak totki mialy zdobyc mistrza bo reszta grała piach to lisy wyrosly jak z pod ziemi. A teraz liverpool to akurat $ity ma dobra forme w lidze i o nic wiexej nie walczy
6
Sobie chłopak pogral xdd szkoda tego wyniku no
0
Mi zawsze daja wtedy kiedy nie bardzo chce xd
0
Podroz pkp tam sie nie da zasnac xd
0
Najgorszy klub zdobedzie mistrza... Jak ja nie nawidze city
2
Legia jaki pewniak. Z mocnymi dostaja ale mniej traci z kelnerami.
No i Piast włącza się do walki o mistrza
1
A z czego on ma strzelac jak oni nawet nie potrafia akcji skladnej zrobic. Jak cudem wejdą do LM to wróżę im 4miejsce w grupie
3
Kurka chcialem kupic koszulke Pio to sie skonczyl xd
0
Jaki placz xd.
0
Ja tam ich nie znosze oby dostali grupe smierci jak cos xd
0
Aa racja. Tak mnie interesuje ta reszta ligi xd
0
Brawo atleti gonimy real
2
Slaba liga 2 zespoly w 1/2 LM no faktycznie
0
Derby wiec United dobije City i na to licze
0
Mnie to lotto moga wygrac itak mistrz nasz
1
Modlić się do Leo i Stegena :)
0
Ja na busa do roboty xd
0
Lechia legie rozsmaruje u siebie
0
W kazdej lidze zawsze sa mecze fajne co jakis czas już nie badzmy hippkrytami
0
Po tym co w szczecinie sie dzialo zdecydowanie lech. Ale jednak ja wybieram wyjscie do pracy xd
0
Jezus dlaczego nie oglądałem tego meczu,żałuje, to jest walka o mistrza a nie jakieś Barcelony co już dawno odjechały w swojej śmiesznej lidze XDDD