0

no dobrze,trochę za bardzo pojechałem,jednak myślę że będzie łatwiej w ewentualnym finale niż w 1/2 z the REDS

0

mówisz o Brexicie ? moim zdaniem nie dadzą im wyjść,ale fakt może być ciężej dla nowych przyjezdnych ..no zazdro kurka jakbym umiał lepiej język a tak się troche tego boję..choć byłem trochę u w Londynie i dawałem sobie rade,jednak w robocie inaczej to wygląda xd .. no ale podobno Anglicy są w porządku i bardzo szanują Polaków w robocie

0

gość sam sprowokował się asząc koszulką na sektorze gospodarzy,bardzo dobre zachowanie kibiców Lecha ...ludzie jak wy płaczecie,jedzcie do Grecji a nie daj boże Bałkany albo Turcję,tam cię za inne barwy zabiją ...tu jest w miarę spokojnie

0

dokładnie,moim zdaniem to jest przed wczesny finał,Ajax i tottenham to ogórki przy Liverpoolu

0

albo zapłacił gruby hajs za to że go uniewinnili,albo szykuję się jeszcze większa afera niebawem

2

a myślałem że takie cyrki tylko w Polsce :D

0

Hahaha smieszne rzeczy prawisz xd tak samo jak z dundelage w grupie LE xd

1

Kurka jakby Pio zostal w Genoi juz by krola strzelcow mial. A tak musi sie kopac w tym milanie jedyne plusy hajs i wyzsza pozycja ale z ta gra mysle ze Milan ciezko by mial wygrac ekstaklase xd

0

Ciekawe gdzie sie wybierasz. Ja mysle nad anglia znajomi robia. Niby po 12h ale mowia latwa robota max a potem moga sobie pozwolic na co chca a ja tu mam lipe xd

0

Powiem zal mi kogutow i Liverpoolu. Jak totki mialy zdobyc mistrza bo reszta grała piach to lisy wyrosly jak z pod ziemi. A teraz liverpool to akurat $ity ma dobra forme w lidze i o nic wiexej nie walczy

6

Sobie chłopak pogral xdd szkoda tego wyniku no

0

Mi zawsze daja wtedy kiedy nie bardzo chce xd

0

Podroz pkp tam sie nie da zasnac xd

0

Najgorszy klub zdobedzie mistrza... Jak ja nie nawidze city

2

Legia jaki pewniak. Z mocnymi dostaja ale mniej traci z kelnerami.
No i Piast włącza się do walki o mistrza

1

A z czego on ma strzelac jak oni nawet nie potrafia akcji skladnej zrobic. Jak cudem wejdą do LM to wróżę im 4miejsce w grupie

3

Kurka chcialem kupic koszulke Pio to sie skonczyl xd

0

Jaki placz xd.

0

Ja tam ich nie znosze oby dostali grupe smierci jak cos xd

0

Aa racja. Tak mnie interesuje ta reszta ligi xd

0

Brawo atleti gonimy real

2

Slaba liga 2 zespoly w 1/2 LM no faktycznie

0

Derby wiec United dobije City i na to licze

0

Mnie to lotto moga wygrac itak mistrz nasz

1

Modlić się do Leo i Stegena :)

0

Ja na busa do roboty xd

0

Lechia legie rozsmaruje u siebie

0

W kazdej lidze zawsze sa mecze fajne co jakis czas już nie badzmy hippkrytami

0

Po tym co w szczecinie sie dzialo zdecydowanie lech. Ale jednak ja wybieram wyjscie do pracy xd

0

Jezus dlaczego nie oglądałem tego meczu,żałuje, to jest walka o mistrza a nie jakieś Barcelony co już dawno odjechały w swojej śmiesznej lidze XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?