Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czyli po świętach cię wyjaśnią ? :D
1
ależ izi,jestem oazą spokoju na tafli jeziora jakoś tak to leciało :D
0
hmmm chyba Ter Stegen Xd , więcej mam odczuć w drugą stronę,albo raczej nawet po przyjsciu do mojego ulubionego klubu ich nie lubie :P
14
serio tyle napisałeś szacun :D ja bym tylko napisał, "panie tomku ty pało... " XD
0
dobrze że TWD się skończył i jest coraz słabsze jak czytam fanów GoT'a :D
P.s ktoś wie może kiedy TWD skończy się definitywnie ? bo 6 sezonów oglądam z przyzwyczajenia i już mnie szlak trafia że to taki chłam
1
dokładnie gość dowalił,dla mnie finał LM może być w Jungli w kambodży,nie będziecie wtedy chcieli by Barca go wygrała? ...myślenie na poziomie xd wszedzie byle by Ronaldo uznać za gorszego,rzygam już tym,może i jest słabszy w asystach i kreowaniu akcji,ale ambicja i łowca goli to zamiata cały świat i tyle
0
co nie zmienia faktu że Milan wtopi i znów poza LM będzie,granie na jednego Piatka w ataku to jest słabe i przykro mi ale tak wielki klub nadal nie zasługuje choćby na eliminacje LM co dopiero grupę
0
Kurka nie wiem co piszecie ale spoko xd no ja mam tu 2gb ram takze xdd
0
O cicho zadzialal xd mowisz ramy zwolnic miejsce? No nic pokombinuje komputer byl jak za free wiec nie zal tylko zas nowy szukac na allegro xd
0
Hahah xd no piatek sie troche wpakowal ale przynajmniej wielka firma kit ze sa slabi opor
0
Tzn, tak odpinalem i zapinalem na nowo dziwne bo tak nagle nic praktycznie nie robilem xd
0
Lol pytanie jakies pomysly monitor nie dziala. Ale dziala co sie moglo zdupcyc? Xd komputer przy wlaczeniu robi iju iju i koniec xdd
0
Nie i szacun choc tam rozwalka co derby. Jak bylem na aek panathinaikos jezu nie polecam. Ha pol stadionu kibole pol policja..ciekawe co na balkanach sie dzieje a ludzie placza o race w Polsce
0
fili zawsze było spoko ale ponoć jakieś limity wskoczyły
1
i świder trafił gola z tego co wiem :D ależ tam była feta :P
5
u mnie w mieście w weekend schronisko organizuje spacery z psiakami,chcę iść ale kurcze boję się że też we mnie coś pęknie,bo kurka nie mam warunków żeby przygarnąć psiaka,a pewnie po takim spacerze żal było by go tam zostawić ...
PS pognać to można dziki i leśne zwierzęta,które powinny same szukać jedzenia a nie psiaki . "najlepszy przyjaciel człowieka"
0
nie moja wina że się przenieśli z oporowskiej,to samo Lechia,to jest śmieszne że przeszli na wielkie stadiony nie mając tylu kibiców
4
lepsi żule nich sebixy zaczepiający ludzi :P
0
e tam,to czas na balety na dobry początek :D
1
Wrócimy jak Lechia Gdańsk niegdyś czy Piast :D
Arka to jest potęga,Arka to chuligani,Arka MZKS :P
0
dokładnie,puste trybuny,po co komu te stadiony , Polska liga pod względem kibicowskim jest całkiem niezła
0
OOOOOOOOOO no to jeden mecz może stuwardesów opłacą :P
0
no widzisz,ja zyje obok zabrza,więc ich nienawidzę :P
0
ha dobrze gość naśladuje głosy XD IVO XDD
0
utrzymają się ,wolałbym by Górnik spadł ale niestety czuję że Arka spadnie
0
Bez apelacyjnie Abelard,drugie miejsce Lotka bym dał później hmm Pacześ ,Kacper I Van Bendler też są spoko :)
0
znów ten którego nicku nie można wymawiać Cię wyprzedził :P
Ciekawe czy liczą że może odpali i będzie nowy Sergio,chociaż w sumie za niego raczej De jong będzie
0
pewnie Dembele o ile nie zdąży znowu czegoś złapać
0
zeby nie było nie gadam że ma ryzykować,teraz już raczej by to nie przeszło,sam zus mnie ładnie okradł,pierw wyliczył za dużą składkę by po chwili takie % naliczyć że 3 razy więcej miałem do oddania,ale dobrze że weekendy wtedy robiłem to w 2 miesiące z grubej rury Komornik wjechał xDDD
0
ale dostałem list że się przedawniło także luzik,że nie mieli jak mi ściągnąć,zresztą dziwne jak skoro jeszcze do szkoły chodziłem i konta nawet nie miałem