Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaczyna się smarowanie większe niż Pereza
0
ciekawe ilu ludzi zna hymn na pamięć :D po meczu z Atleti miałem wrażenie że sam śpiewam xD
2
Ripple football i masz na 1 stronie mi śmiga zawsze idealnie
0
kurka no coś pięknego pamiętam jak Vive grało o brąz jakie emocje były :)
0
no macie racje,równie straszny był z chelsea mecz,Leo mógł zamnkąć mecz karnym i co,nie trafił,potem śmieszne błędy i Torres nas wyjaśnił jak dzieci przechodząc pół boiska na luzie...ale wtedy był Pep także ciii :D
5
jeden błąd,Puig dawno bedzie w Arsenalu czy czymś podobnym :P
0
hahah ta Boateng wyjdzie XDDD ,przecież nie bedzie eksperymentował nagle na 1/2 z Leo czy Malcomem na 9 XDDD Ostro poleciałeś :D
0
suarez i bez nóg by grał w 1 składzie nawet z Niecieczą xDD dla mnie to jest fenomen, jestem ciekaw co w środe zagra xd
0
aa to tylko tej 3 się nie spodziewałem :P widzę że tam bez zmian lecą no to finał Barca Vive :D
3
-"Leo,z levante sobie nie zagrasz"
"haha dobry żart" xDD
0
pytanie czy raków tam zagra,nie ma stadionu,a boniek wielce gadał że od sezonu 2019/20 koniec z pożyczaniem stadionu
0
weź to usuń bo z tego co wiem za takie obrazki bany lecą :P
0
a jak wyglądał ranking w grupie na koniec ?:D
0
dlatego liczę że odejdzie,np do Milanu tam by się bardzo przydał ,jeśli zostanie to wróże mu koniec kariery w europie z naszym trenerem który po prostu go nie lubi i nie chce na niego stawiać
0
z tym Suarezem się zgodzę,to jest kpina,ale co wy płaczecie o tego buta,jak dla mnie nawet Brożek może wyprzedzić Leo i g mnie to obchodzi liczą się trofea klubowe,niech odpoczywa na jeden z 3 najważniejszych meczy(mam nadzieję 3) od 4 lat
1
what ? :DDDD
1
ciekawe co tam u Malcoma,czy gotowy na dzisiejsze minuty XDDDD
0
klubowa Piłka ręczna jak i siata Polska niszczy :D
0
jak można ligi nie wygrać takim składem? a no można jeszcze De Ligta pogoniłem do Juve xD
grunt ze raz wygrałem LE i raz przewaliłem ligę w ostatniej kolejce z Romą XDDD
http://i63.tinypic.com/264owsl.jpg
0
Historyczny klub wraca gdzie jego miejsce
2
powoli zaczynamy czuć się w La lidze jak Celtic w szkocji xD
2
Dortmund włączają się do walki o tytuł frajera roku,ależ tłok jest o ten tytuł :D przegrać ligę mając taką przewagę, jeszcze w derbach się dobić
1
może i lepiej jakby jutro by wystartował na hulajnodze,przynajmniej by dojechał xDD
0
kurła kierowniku co tak drogo,opuść pan z ceny bo z Haliną pójdziemy do biedronki
0
tak to wygląda xD
https://tiny.pl/tr59n
29
wy od rana już chlejecie xd
0
dziwni jesteście..ale szanuje,ja uwielbiam lato,no chyba że siedze na hali w robocie,wtedy modle się o burze :D
0
ty chory człowieku xDDD no to jest fakt ,sam pamiętam jak się izi żyło w naprawdę zimną zimę,a teraz przychodzi mi -5 i już mowie jezu ale zima xD kwestia przyzwyczajenia :D
3
jak był u nas wiedziałem że mu odwali,nie sądziłem że tak szybko,krzyż na koniec kariery Bardzo ładnie sobie ją psuje :) niech wraca do kraju i tyle
0
dokładnie,jak to w weekend ;/