Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
rozwalcie wszystkie stadiony w Hiszpanii i grajcie w katarch,arabiach itd...wkurza już mnie ten świat,byle by hajs się zgadzał
0
jak się bawić to się bawić,obronę wyje napastników wstawić,jednak są ciekawe mecze w Polsce :D
0
3-3 XD
0
Ruch Chorzów przegrał,co oznacza że kolejny zasłużony Polski klub jest blisko wypadnięcia za poziom centralny w otchłań i szczebel Wojewódzki.
14 -krotni mistrzowie Kraju na 4 kolejki do końca do bezpiecznej strefy tracą 2pkt ale patrząc na terminarz ciężko być optymistą
najśmieszniejsze,że Niebieskich mogą zrzucić z ligi sztamy (Elana Toruń lub Widzew) z którymi grają kolejno
0
co ta Lechia uu jednak walczą xDD
2 min wstrząsneły Portowcami,czyli co w Sobotę mecz o mistrza Polski,jakby dziś Lech zatrzymał legie
0
A dobra zapomniałem ze 34 kolejki XDDDD
0
Lechia bardzo dzielnie walczy o to by Piast ich wyprzedził,oby tak dalej bo na mistrza i tak nie mają szans :D
O proszę XDDD
0
tanżyna,Maką ah pamiętam jak grali u nas w ekstraklasie :D
0
zdecydowanie brałbym Rogne,jeszcze można by na orlik skoczyć XD
0
trzymam kciuki i ja :D XDD
2
20 mln i go biercie,póki Valdek jest trenerem Malcom nie ma tu szans bo on wolałby Pique dawać na skrzydło...a nikt normalny nie zapłaci 40mln
1
uważaj bo zaraz cię zagną golem po wrzutce Digna zaa boiska która dała wygraną z Malagą :D
0
Haha juz widze jak ktos daje 41 za goscia co 3mecze zagral. 20 to bedzie ok oby Milan go wzial
0
Pogon i lech wygra :) co nie zmieni faktu że znow legi fartem mistrza zgarnie
0
Nie boj zaby tez malo Lm ogladam przez nocki :)
1
cioteczny kuzyn Dembele XDD a tak serio gracz Lyonu,chyba najlepszy u nich w rywalizacji z nami
0
szczerze ciężko to widzę,Coutinho jest nie mrawy,a Dembele po kontuzji to samo,lepiej żeby skupili się by nie stracić gola...kurczę serio boję się że znowu może być coś ala Bayern Henykesa,fakt wtedy Leo miał kontuzje,i grał . . . ale Liverpool ma bajeczny atak,będzie mega ciężko
10
uu widzę że coraz większe dopalacze biorą w całym tym sejmie :D
1
Lama xd. Ten kickboxing mozebyc niezly kurka xd
0
Ja nie. Zaraz zjesc napic sie i można isc spac :)
2
Widac ze CR ziomek gra w managera xd
0
Prosze kto by za niego tyle chciał dac. Drugi rafinha ktory odejdzie za max 5mln
8
Sie Malcom nagral tak samo jak Suarez odpoczal xd ciekawe jak w weekend bedzie
0
Wpisz se ripple football i tam masz
0
Ok koniec ogladania czas sie zajac pozytecznymi rzeczami xd
0
A dlaczego nie. Fabregas tez gral na 9 xd
0
Ktos tu postawil watford widze od 1min wchodzi xdd
4
Jak nie wygra buta to ide kibicowac PSG przeciez to priorytet w tym sezonie xd
0
Taka bedzie kolej rzeczy zreszta nic nowego. Ale nie. Placze
Mam beke bo i tak liga jest nasza i rownie dobrze mogl cillesena za suareza dac
1
Freestyle maka maka fou i ajm blue abudidadida.. Bylo tego duzo sam tytulow nie pamietam i czasem jak fartem trafie to ciesze sie jak male dziecko :) global dj san francisko.