Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a spier,,,to znaczy baw się dobrze :) i pamiętaj uchodźcy pod stadionem drogo za piwo potem sobie życzą :D
0
byłem rok temu,teraz troche żałuje że w tym wybrałem Atletico a nie Levante jednak chociaż też było fajnie :P
1
eee z Don Andresem i fajerwerkami było lepiej xDDD
1
śmieszy mnie te oszczedzanie,ale wy łykacie to jak pelikany xDD
1
przecież Suarez musi się ogrywać,więc będzie grał :D
0
ta od początku tak gadają,a z Lyonem już był moment że tracili kontrole,więc nie wierze w te brednie ...po za tym kiedyś grali na 3 frontach bez "ekonomi" i dawali radę więc co za starzy,to może czas zmienić kadrę
0
dobra mamy to co było pewne :D no nic,czekamy na środę
0
dramat,z taką grą to Liverpool w tą chwilę będzie już prowadził 0-3...niech oni się ogarną bo coraz bardziej boję się tego meczu
0
Mamy fart jak real w tym sezonie :D
0
trafcie im na remis,może to będzie wiadro zimnej wody przed LM
0
no niestety też tak czuje,zresztą z United też ciekawe co by było gdyby nie Leo
0
dokładnie,musi grać ,tak samo Coutinho byle by go upchać xd
0
legia dobija śmieszny klub z nad morza
0
Dembele piękna decyzja .... jak masz tak grać to nie graj w ogole
0
jak zagra w 1 będzie beka,powinien co najwyżej wejść na podmęczony Liverpool
1
z valverde równie dobrze za rok możemy mieć kadrę 15 osob,było by optymalnie a klub by nie tracił hajsu na pensje
0
co wygrałem za wytypowanie tej zmiany ? :D
0
i dobrze niech ta lechia g z nad morza spada na 3 miejsce
0
trening obrony na wiatraki jakie będą robić Mane i Salah :D
0
ale fart..Dembele lepiej żeby w środe siedział na ławie
0
ale chaos w obronie XDD
0
Malcom dobre żarty xDDD prędzej wejdzie busquets
0
Znowu Messi nas ratuje ,masakra bez niego nic nie potrafi wpaść xd
12
Suarez się kręcił jak Student z kuflem na imprezie XD
0
jakoś mam 0 Emocji ... jednak czekam na to co najważniejsze czyli LM
0
ale nudny ten mecz,nie wiem może dlatego że i tak już mistrz jest czuję się jakbym towarzyski oglądał...czekam na środę
0
Un dida de partit ,,.,ale ale al
cudowna pieśń :) kocham ją
1
Lechia ha tak jest jechać tą z stolicy
0
mam pizze,Mozarelle,piwko,suszone pomidorki,serek pleśniowy same smakołyki :D
0
teraz wiecie dlaczego Legia zdobywa tytuły :DDD
a teraz jedziemy Tot el camp :D