0

a spier,,,to znaczy baw się dobrze :) i pamiętaj uchodźcy pod stadionem drogo za piwo potem sobie życzą :D

0

byłem rok temu,teraz troche żałuje że w tym wybrałem Atletico a nie Levante jednak chociaż też było fajnie :P

1

eee z Don Andresem i fajerwerkami było lepiej xDDD

1

śmieszy mnie te oszczedzanie,ale wy łykacie to jak pelikany xDD

1

przecież Suarez musi się ogrywać,więc będzie grał :D

0

ta od początku tak gadają,a z Lyonem już był moment że tracili kontrole,więc nie wierze w te brednie ...po za tym kiedyś grali na 3 frontach bez "ekonomi" i dawali radę więc co za starzy,to może czas zmienić kadrę

0

dobra mamy to co było pewne :D no nic,czekamy na środę

0

dramat,z taką grą to Liverpool w tą chwilę będzie już prowadził 0-3...niech oni się ogarną bo coraz bardziej boję się tego meczu

0

Mamy fart jak real w tym sezonie :D

0

trafcie im na remis,może to będzie wiadro zimnej wody przed LM

0

no niestety też tak czuje,zresztą z United też ciekawe co by było gdyby nie Leo

0

dokładnie,musi grać ,tak samo Coutinho byle by go upchać xd

0

legia dobija śmieszny klub z nad morza

0

Dembele piękna decyzja .... jak masz tak grać to nie graj w ogole

0

jak zagra w 1 będzie beka,powinien co najwyżej wejść na podmęczony Liverpool

1

z valverde równie dobrze za rok możemy mieć kadrę 15 osob,było by optymalnie a klub by nie tracił hajsu na pensje

0

co wygrałem za wytypowanie tej zmiany ? :D

0

i dobrze niech ta lechia g z nad morza spada na 3 miejsce

0

trening obrony na wiatraki jakie będą robić Mane i Salah :D

0

ale fart..Dembele lepiej żeby w środe siedział na ławie

0

ale chaos w obronie XDD

0

Malcom dobre żarty xDDD prędzej wejdzie busquets

0

Znowu Messi nas ratuje ,masakra bez niego nic nie potrafi wpaść xd

12

Suarez się kręcił jak Student z kuflem na imprezie XD

0

jakoś mam 0 Emocji ... jednak czekam na to co najważniejsze czyli LM

0

ale nudny ten mecz,nie wiem może dlatego że i tak już mistrz jest czuję się jakbym towarzyski oglądał...czekam na środę

0

Un dida de partit ,,.,ale ale al
cudowna pieśń :) kocham ją

1

Lechia ha tak jest jechać tą z stolicy

0

mam pizze,Mozarelle,piwko,suszone pomidorki,serek pleśniowy same smakołyki :D

0

teraz wiecie dlaczego Legia zdobywa tytuły :DDD
a teraz jedziemy Tot el camp :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?