Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziś będzie czas by pić za święto i za porażkę remis lub wygraną :D
a co do meczu liczę że Liverpool nie stawi muru i będzie grał otwartą piłkę,bo jak stawi autobus to czuję że z nasza super kreatywną pomoca zaś będziemy klepać po obwodzie i czekać na geniusz Leo aż do kontr Liverpoolu
0
Van dijk zdecydowanie juz Alisson nie jest bozkiem tez robil beke jak de Gea
0
City bylo slabsze odpadlo juz skoncz plakac za pepem
2
niby przykre,ale taka kolej rzeczy,od zawsze tak było..patrz Porto 2004,PSV 2005 Villarreal 2006 ...trochę tego było
0
nie wiem czy było : La Rambla ładnie
Tylko czemu oni śpiewają Un dida de partit XD tak wiem mają swoje słowa :P
https://www.facebook.com/footballexpeditions/videos/290265251905773/
Ale żal że mnie tam nie ma,widać że już swięto się zaczyna aż do jutra
0
haha xD wrzucanie wszystkich do jednego wora jest złe,ja tam kilku spoko mam w robocie ,gorzej z gruzinami
0
dobra Totki ich wyjaśnią w Amsterdamie,tam Ajax jeszcze nie wygrał po wyjściu z grupy
0
Nie wiem czy to to samo ja mialrm banki jak ciotka z bialorusi robila jak mialem za bajtla zapalenie pluc chyba xd
0
To tylko pokazuje jakimi kelnerami jest city.. A po za tym atak totkow sie posypal
0
Przeciez oni LM wygraja na luzie xd
0
Ta i branie gosci bez kontraktow a na koniec i tak bankrut tak mialem xddd
1
Ja gralem Milanem wygralem LE i to tyle xd musialem uciekac po 3 sezonach teraz krece beke w bayernie xd
0
O ciu drogo sie cenia :)
1
Probuj allegro. Chomikuj cos ten desen ja ostatnio z allegro kupilem RE4 i GTA SA xdd
0
O czekalem na pana z polskiego witam
0
Mam nadzieje ze jak wroce zobacze wynik 0-0 dzis choc wisi mi kto dzis wygra jutro Będzie prawdziwa piłkarska wojna
0
Takim to dobrze ja mam jutro weekend 1dniowy xd
0
Jedna super zmiana. Koniec tych popapranych rewanzy nikomu nie potrzebnych
1
I oby bo Dembele znowu jest drewniany niech potrenuje lepiej
0
Moze czas zawiesic buty na kolku panie wieczny talent
0
Troche maly. Pytanie czy jest wiecej ludzi ktorzy by non stop dopingowali jak ci z mlyna. Bo jak maja tam siedziec cicho to bes sensu
12
Podobno kiedys cos wygral xd
0
Robert Gumny ma isc z Lecha do Sevilli. LECH ZARABIAna wychowankach ale za to w lidze toczy sie na dno
0
Uu bedzie ciekawiej dobry pomysl.
0
Zorganizowany doping barca ma w mlynie. Reszta to sa pikniki i doping w kratke
1
Dwa magiczne stadiony ktorr sa twierdzami gospodarzy... To bedzie dwu mecz marzeń
3
Jaki kraj takie afery xd
0
Jak dla mnie zawsze to bylo fajne takie wyczekiwanie co bedzie na sektorowce a tu ci od razu pokazuja i lipa z niespodzianki
0
Tak patrze tabele serie A to zaczynam wątpić czy Milan w ogole wejdzie do pucharow z taka gra.
0
tez się tak czuje,może 7up nam nie wdupcą,ale może być różnie