0

dziś będzie czas by pić za święto i za porażkę remis lub wygraną :D
a co do meczu liczę że Liverpool nie stawi muru i będzie grał otwartą piłkę,bo jak stawi autobus to czuję że z nasza super kreatywną pomoca zaś będziemy klepać po obwodzie i czekać na geniusz Leo aż do kontr Liverpoolu

0

Van dijk zdecydowanie juz Alisson nie jest bozkiem tez robil beke jak de Gea

0

City bylo slabsze odpadlo juz skoncz plakac za pepem

2

niby przykre,ale taka kolej rzeczy,od zawsze tak było..patrz Porto 2004,PSV 2005 Villarreal 2006 ...trochę tego było

0

nie wiem czy było : La Rambla ładnie

Tylko czemu oni śpiewają Un dida de partit XD tak wiem mają swoje słowa :P

https://www.facebook.com/footballexpeditions/videos/290265251905773/

Ale żal że mnie tam nie ma,widać że już swięto się zaczyna aż do jutra

0

haha xD wrzucanie wszystkich do jednego wora jest złe,ja tam kilku spoko mam w robocie ,gorzej z gruzinami

0

dobra Totki ich wyjaśnią w Amsterdamie,tam Ajax jeszcze nie wygrał po wyjściu z grupy

0

Nie wiem czy to to samo ja mialrm banki jak ciotka z bialorusi robila jak mialem za bajtla zapalenie pluc chyba xd

0

To tylko pokazuje jakimi kelnerami jest city.. A po za tym atak totkow sie posypal

0

Przeciez oni LM wygraja na luzie xd

0

Ta i branie gosci bez kontraktow a na koniec i tak bankrut tak mialem xddd

1

Ja gralem Milanem wygralem LE i to tyle xd musialem uciekac po 3 sezonach teraz krece beke w bayernie xd

0

O ciu drogo sie cenia :)

1

Probuj allegro. Chomikuj cos ten desen ja ostatnio z allegro kupilem RE4 i GTA SA xdd

0

O czekalem na pana z polskiego witam

0

Mam nadzieje ze jak wroce zobacze wynik 0-0 dzis choc wisi mi kto dzis wygra jutro Będzie prawdziwa piłkarska wojna

0

Takim to dobrze ja mam jutro weekend 1dniowy xd

0

Jedna super zmiana. Koniec tych popapranych rewanzy nikomu nie potrzebnych

1

I oby bo Dembele znowu jest drewniany niech potrenuje lepiej

0

Moze czas zawiesic buty na kolku panie wieczny talent

0

Troche maly. Pytanie czy jest wiecej ludzi ktorzy by non stop dopingowali jak ci z mlyna. Bo jak maja tam siedziec cicho to bes sensu

12

Podobno kiedys cos wygral xd

0

Robert Gumny ma isc z Lecha do Sevilli. LECH ZARABIAna wychowankach ale za to w lidze toczy sie na dno

0

Uu bedzie ciekawiej dobry pomysl.

0

Zorganizowany doping barca ma w mlynie. Reszta to sa pikniki i doping w kratke

1

Dwa magiczne stadiony ktorr sa twierdzami gospodarzy... To bedzie dwu mecz marzeń

3

Jaki kraj takie afery xd

0

Jak dla mnie zawsze to bylo fajne takie wyczekiwanie co bedzie na sektorowce a tu ci od razu pokazuja i lipa z niespodzianki

0

Tak patrze tabele serie A to zaczynam wątpić czy Milan w ogole wejdzie do pucharow z taka gra.

0

tez się tak czuje,może 7up nam nie wdupcą,ale może być różnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?