0

nowy sezon i cyk De jong trybuny a Sergio ivan 1 skład XDDD

0

po takich klęskach oni zostawią trenera,to będzie strzał w kolano,gość nic do gadki w takiej chwili nie będzie miał w szatni i nie zdziwi mnie odpadniecie już w 1/8 LM,a i Real może w Lidze w końcu się wzmocni i zarząd wytrzeźwieje i zobaczy co się dzieje

0

jeśli ma przyjść holender to albo Pique albo Umtiti wyjazd,bez sensu mieć 4 klasowych stoperów za spory hajs,oby Samuela ktoś kupił

0

Ostatnio tak zrobili z dembele czy to byl dobry transfer wzgledem cenny hmm poki co nie

3

Haha padlem.. To LM moze wygramy za 10lat z taka filozofia jesli zostaje to Malcom. Alena Puig niech uciekaja bo nic nie zagraja

0

Nogdy w zyciu bym tego.... Niech chcial z powrotem gosc juz jest skończony zaraz wroci do Brazylii i tyle jego wielkiej kariery

6

Z MSN zostalo same M a reszta to szkoda gadac cyrk na kolkach

0

Ja go tu nie chcialem. Pozniej pomyslalem moze cos z niego bedzie. Ale jesli kolejny sezon bedzie sie lamal to lepiej zeby odszedl

3

Jak oni dostana za niego 50mln to bedzie swieto xd po za tym wolalbym by sergio odszedl

0

Co haha nie ma szans. Sam uciekl bo nie chcieli mu dac na transfery. Wrocil by przegral ale by tu byly jaja w komentarzach xdd

0

Ni za dlugo ni za krotko. Od przyjcia Ronaldinho do Barcy

2

Trener po takim blamazu powinien w niedzielr zobaczyc biale chusteczkina camp nou. Zreszta stracił pewnie w szatni autorytet i jak zacznie kolejny sezon na naszej lawce to dopiero beda jaja. Ale fakt dodatkowo czas przebudowac ostro sklad bez tego nie widze szans na puchary

1

Co mnie ta slaba argentyna obchodzi. Zdecydowanie pk mimo jego rangi

0

Znajac nasz zarzad sprzedamy max 3graczy za do re pieniadze reszta wypożyczenia albo za frytki jak Villa xdd

0

Ta on bedzie gral tu do konca kariery bez gola na wyjezdzie w LM a ludzie bede mowic najlepsza 9 swiata. Ma slabszy okres xdddd

0

Komentarz usunięty

0

tylko nie wydaj na głupoty :)

0

heh trochę kaski i wolność ,a ciekawe jakie tam przekręty grube leciały :D

1

a potem,byliśmy lepsi,trawa była za sucha

2

Ale to byl by troll kibice mu na camp nou spiewaja epitety a zarzad go kupuje xdd ja bym na jego miejscu nie przychodzil za zadne skarby

1

Tak jak kolega wyzej kiedys plakalem i sie przejmoealem porazkami z Chelsea bayernem teraz tylko sie z tego smieje. Fakt troche zal ale beka z stylu gosci co dostaja w tydzień taki hajs jaki ja w calym zyciu nie mam szans dostac xdd

1

wy myslicie jak zarząd? Pomocnik na skrzydle,pomocnik w obronie, 10 pomocnikow na wypozyczeniu na ławie to samo no ludzie złoci ...ale fakt jestem pewny ze Barca procz Holendra jeszcze jednego kupi,to jest jakaś mania ich,nam potrzeba 9 skrzydeł boków obrony

5

już nie wpadajcie w hipokryzje,no najlepiej niech stworzą ligę z 32 klubów niech grają kolejne 64 mecze w sezonie XD czyli co odejmujemy puchar klubom które wówczas nie miały mistrza ? i ups 1 puchar mniej XD

1

jak zwykle cudne podsumowanie 1/2 XD
https://tiny.pl/t9qqv

0

U nas z Denisem nawet nie umieli sobie poradzic by zmusic go do odejscia XDDD

0

dokładnie,smieszą mnie ci którzy bronią go Realem,który wypisał się z mistrza w okolicach Października i było wiadomo że tam nie będzie za ciekawie i liga zostaje na spokojnie wygrana jeśli nie zrobimy tragicznych potknięć

1

Roberto,ile razy Go pikej musiał asekurować,Mane wjeżdzał tam jak w masło.Kontrola ? haha dobre może mieliśmy przez 3minuty,później graliśmy bez pomocy,3-4 podania i strata piłki lub gra po obwodzie obrońców do Stegena i Laga do przodu , to jest kontrola ? :D

0

za niego nawet 80 nie dostaniemy,chyba że PSG albo Chiny wyłożą,nikt nie da takiej szumy za zepsutego zawodnika który ma fatalny sezon

0

nie,dalej środek pola wyglądałby fatalnie moim zdaniem,Vidal jest tylko waleczny,kreatywności zero,Sergio jest strasznie wolny jak wóz z węglem,przyjdzie lepszy rywal i znowu będzie lanie

1

Jezu arda jeszcze nasz hahaha a potem sie dziwia skad tyle placa zawodnikom. Jak tysiac drewien na wypozyczeniach jeszcze sie bawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?