Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No widze gornik moze wybierać kogo zrzucic do 1ligi.gra z miedzia potem Plock xd
1
Mou. Ile wypiles? Xd
0
Miodowe lata. Skazany na smierc tylke je ogladalem procz TWD xdd
0
Przegrac :).
2
Ah jutro cudnie go camp nou przywita chusteczkami niech w koncu kibice pokaza ze nie ppdoba im sie polityka klubu
0
Zrozumcie ze Ney sie juz konczy lada moment wroci do brazylii i tyle z jego Zlotych piłek
0
Stary dales rade TWD dokoncYc xd? Ja ledwo chyba z nudow xd
0
Czas wracac do Polszy pewnie znowu mnie ulewa przywita w miescie jak wczoraj xd
1
Podaj dalej a co to gluchy telefon czy jak xddd
1
Oho zaczyna sie znowu xdd.
0
Ah pamiętam te piekne sezony gdzie sie czekalo na strate pkt realu bo wiadomo bylo ze to zamyka tytul. A oni ciagle wygywali szli leb w leb
0
No akurat jakis czas temu pisalem ze bal bym sie realu gdyby Cavani przyszedl. Neymar czy hazard moga smialo wbijać xd ale ze lewy no nie wiem serio juz bardziej Pio pio xddd
1
Dobrze idziemy jak Milantak dalej zarzad a jak Leo odejdzie to o awans do LM bedzie ciezko xddd
1
Jakby Marciniak sedziowal La Lige pewnie tak by było
0
Chciałbym zeby sergio po zobaczenii statystyk De Jonga zakonczyl kariere. Ale obaeiam sie ze De Jong moze byc kolejnym sredniakiem i nie wpaasowac sie w Barce
1
Po co im nowy stadion na rezerwy xdd beka
0
ja to najbardziej żałuje że do buka po 1 meczach nie poszedłem,bo miałem z tyłu głowy ich awanse,o ile Totków byłem niemal pewny,tak Liverpool się zastanawiałem ,gdy zobaczyłem że nie gra Salah i Firmino odetchnąłem,aż do 10minuty xDDDD
0
banknoty raczej rozmieniają,gorzej z bilonem xd
0
co do ligi to mam mieszane uczucia,Real był w ogniu od września także już wtedy odjechaliśmy i było łatwiej...nic tylko czekać na rewolucje lub na lata posuchy
0
Zgadzam sie Leo to dla zero nie kapitan.. Tylko Ter stegen na kapitana
0
Mnie juz te wyniki nie interesuja. Niech wszystko przegraja. Wielce gadali ze oszczednosc na LM i znowu nasz oszukali
0
dokładnie,Barca była nauczona stylu ofensywy ataku i w tym była niezwykła teraz to zwykły klub,a kibic piłki nożnej właśnie tego chce,chyba nikogo nie interesują gry na wynik bo to słabe tym bardziej ze oni zarabiają Miliony na nas,kibicach więc czegoś oczekujmy
0
Ta smieszna lige z realem w przebudowie probierz by wygrał xd
9
Jeszcze busquets co akcja unosi reke w gore o spalonego xdd a sam nic nie gra
5
Na bernabeu a gdzie? Xd
1
Taa xdd jesli Messi dalej woli grac z kolegami w 1 skladzie niz z tymi co na to zasluguja nigdy juz LM nie wygra ale jego wybor jego pupile chyba ze trener sie w koncu nie bedzie bal posadzic gosci
0
Arka wygrywa choć było nie pewnie uff utrzymanie bliżej dobrze :D
statystyki strzałów :
35-4
Sosnowiec to jednak dziady,nawet Nieciesza lepiej grała w 1 sezonie xd
1
a to nie znam xDD a tak serio z jednej strony było mi smutno ze mieliśmy niepowtarzalną szansę i cudny wynik,z drugiej śmiać mi się chcę jak pięknie wypuścili awans z rąk a będą mydlić oczy połowie kibiców bajkami o oszczędzaniu sił cały sezon
0
a mnie środa bardzo bawiła,tak mnie Onana zdenerwował jak na czas w 90 min grał a 3min pozniej wszyscy od środka zaczynali to była piękna karma :)
2
a może oni grają oszczędnie i chodzi im o kolejną edycję LM kto wie ,hue hue :)